ACHTER SCHOKBREKER VOOR DUCATI DIAVEL CARBON 2012

ACHTER SCHOKBREKER voor Ducati Diavel Carbon 2012
 
(1)  77916422A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(2)  77242713C
SCHRAUBE
SCREW
 
(3)  70310512AA
NUTMUTTER
RING NUT
 
(3)  70310512AA
NUTMUTTER
RING NUT
 
(4)  77916411A
GEWINDESTIFT
THREADED DOWEL
 
(5)  71113161C
HUELSE, R. SCHWINGE
COLLAR, R. SWINGARM
 
(6)  71113151C
BUCHSE, LINKS
BUSH, LH
 
(7)  74850021A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(7)  74850021A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(8)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(8)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(8)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(8)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(8)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(8)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(9)  70140381A
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
 
(9)  70140381A
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
 
(9)  70140381A
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
 
(9)  70140381A
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
 
(10)  37221101C
PLEUELSTANGE HINTEN FEDERUNG, LINKS
ROD, RR CUSHION, LH
 
(11)  36521011B
HINTERER FEDERBEIN
REAR SHOCK ABSORBER
 
(12)  37221111D
PLEUELSTANGE HINTEN FEDERUNG, RECHTS
ROD, RR CUSHION, RH
 
(13)  71510071B
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(14)  77211241B
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(15)  77159378B
SCHRAUBE TCEIF M10X50X1.25
SCREW TCEIF M10X50X1.25
 
(16)  71011571A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
 
(17)  84840491A
KUGELGELENK
BALL JOINT
 
(18)  37221091C
HINTENSCHWINGARM
LEVER SET, REAR CUSHION
 
(19)  8291A042F
FEDERBEINHALTER
BRACKET, SHOCK ABSORBER
 
(20)  85212931A
SCHEIBE 12,2X31X3
WASHER 12.2X31X3
 
(20)  85212931A
SCHEIBE 12,2X31X3
WASHER 12.2X31X3
 
(21)  74941198C
MUTTER M12X1,5
NUT M12X1.5
 
(22)  77110461A
SCHRAUBE TCEIF M6X22 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X22
 
(23)  83016423A
HALTER DAEMPFEREINSTELLELEMENT
HOLDER, SHOCK ABSORBER ADJUSTER
 
(24)  77354713B
SCHRAUBE TCEIR M5X10 DIN6912 8,8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M5X10 DIN6912 8.8
 
(25)  8291A201A
GASTANKHALTER
TANK SUPPORT
 
(26)  86611391A
STOPFEN
PAD
 
(27)  77550271A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(28)  74142601A
SCHELLE
CLAMP
 
(28)  74142601A
SCHELLE
CLAMP
 
(29)  24714011A
PLAETTCHEN
PLATE
 
(30)  77210841B
SCHRAUBE
SCREW
 
(31)  88110771A
LEITUNGSFUEHRUNG
HOSE GUIDE
 
(32)  85240131A
SCHEIBE 5.3X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5.3X15X1
 
(33)  77156433B
SCHRAUBE TCEIF M5X20 8,8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M5X20 8.8
 
(34)  83510111A
KNOPF
KNOB
 
(35)  77240938C
SCHRAUBE TBEIF M10X50 10,9
SCREW TBEIF M10X50 10.9
 
(36)  77916931A
GEWINDESTIFT M20X1
THREADED DOWEL M20X1
 
(37)  77550291A
SCHRAUBE M5X10 UNI 7687
SCREW M5X10 UNI 7687
 
(38)  36640321A
FEDER K=90
SPRING K=90
(38)  36640331A
FEDER K=105
SPRING K=105
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77916421A
77916422A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 2
77242713C
SCHRAUBE
SCREW
# 3
70310511A
70310512AA
NUTMUTTER
RING NUT
# 4
77916411A
GEWINDESTIFT
THREADED DOWEL
# 5
71113161C
HUELSE, R. SCHWINGE
COLLAR, R. SWINGARM
# 6
71113151C
BUCHSE, LINKS
BUSH, LH
# 7
74850021A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
# 8
93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
# 9
70140381A
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
# 10
37221101C
PLEUELSTANGE HINTEN FEDERUNG, LINKS
ROD, RR CUSHION, LH
# 11
36521011B
HINTERER FEDERBEIN
REAR SHOCK ABSORBER
# 12
37221111D
PLEUELSTANGE HINTEN FEDERUNG, RECHTS
ROD, RR CUSHION, RH
# 13
71510071B
DISTANZSTUECK
SPACER
# 14
77211241B
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 15
77159378B
SCHRAUBE TCEIF M10X50X1.25
SCREW TCEIF M10X50X1.25
# 16
71011571A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
# 17
84840491A
KUGELGELENK
BALL JOINT
# 18
37221091C
HINTENSCHWINGARM
LEVER SET, REAR CUSHION
# 19
8291A041E
8291A042F
FEDERBEINHALTER
BRACKET, SHOCK ABSORBER
# 20
85212931A
SCHEIBE 12, 2X31X3
WASHER 12.2X31X3
# 21
74941198C
MUTTER M12X1, 5
NUT M12X1.5
# 22
77110461A
SCHRAUBE TCEIF M6X22 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X22
# 23
83016423A
HALTER DAEMPFEREINSTELLELEMENT
HOLDER, SHOCK ABSORBER ADJUSTER
# 24
77354713B
SCHRAUBE TCEIR M5X10 DIN6912 8, 8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M5X10 DIN6912 8.8
# 25
8291A201A
GASTANKHALTER
TANK SUPPORT
# 26
86611391A
STOPFEN
PAD
# 27
77550271A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 28
74142161A
74142601A
SCHELLE
CLAMP
# 29
24714011A
PLAETTCHEN
PLATE
# 30
77210841B
SCHRAUBE
SCREW
# 31
88110771A
LEITUNGSFUEHRUNG
HOSE GUIDE
# 32
85240131A
SCHEIBE 5.3X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5.3X15X1
# 33
77156433B
SCHRAUBE TCEIF M5X20 8, 8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M5X20 8.8
# 34
83510111A
KNOPF
KNOB
# 35
77240938C
SCHRAUBE TBEIF M10X50 10, 9
SCREW TBEIF M10X50 10.9
# 36
77916931A
GEWINDESTIFT M20X1
THREADED DOWEL M20X1
# 37
77550291A
SCHRAUBE M5X10 UNI 7687
SCREW M5X10 UNI 7687
# 38
36640321A
FEDER K=90
SPRING K=90
# 38
36640331A
FEDER K=105
SPRING K=105
Contact
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ACHTER SCHOKBREKER van de Diavel Carbon van uw 2012. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.