ACHTERFRAME VOOR DUCATI DIAVEL CARBON 2012

ACHTERFRAME voor Ducati Diavel Carbon 2012
 
(1)  77214411AA
SCHRAUBE
SCREW
 
(2)  46014473A
DECKEL
COVER
 
(3)  80610251C
HANDGRIFF
HANDLE
 
(4)  8291A061A
FUHRUNG HALTEGRIFF, BEIFAHRER
GUIDE HANDLE, PILLION RIDER
 
(4)  8291A061A
FUHRUNG HALTEGRIFF, BEIFAHRER
GUIDE HANDLE, PILLION RIDER
 
(5)  52910121A
RUECKSTRAHLER
REFLEX REFLECTOR, REAR
 
(6)  24713762A
KRAFTSTOFFPUMPEDECKEL
COVER, FUEL PUMP
 
(7)  82113601A
BOLZEN
PIN
 
(8)  85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
 
(9)  55910103B
WERKZEUGSCHALE
TOOLS BOX
 
(10)  77240623C
SCHRAUBE TBEIF M8X25
SCREW TBEIF M8X25
 
(11)  77440141A
GEWINDESCHRAUBE 4X8 WN1412 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, TAPPING 4X8 WN1412
 
(12)  85041711A
LEITUNGSFÜHRUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
HOSE GUIDE
 
(13)  85240241A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(14)  86611341A
HALTERUNG AUS GUMMI
MOUNT RUBBER
 
(15)  77240423C
SCHRAUBE TBEIF M6X16 10,9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M6X16 10.9
 
(16)  83510101A
STIFT
PIN
 
(17)  79915361A
FEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPRING
 
(18)  24723741C
GABEL
COVER HANDLE, PILLION RIDER
 
(19)  70310581A
RINGMUTTER
RING NUT
 
(20)  77240603C
SCHRAUBE TBEIF M8X20 10,9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M8X20 10.9
 
(21)  77240133C
SCHRAUBE TBEIF M4X12
SCREW TBEIF M4X12
 
(22)  51810161B
ANTENNE HANDS FREE
COIL ANTENNA, HANDS FREE
 
(23)  74950011B
FEDERMUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SPRING
 
(24)  77354743B
SCHRAUBE TCEIR M5X20 DIN6912 8,8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M5X20 DIN6912 8.8
 
(25)  77214411BA
SCHRAUBE TCEIF (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(25)  77214411BA
SCHRAUBE TCEIF (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(26)  79110841A
DICHTUNG
GASKET
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77210853B
77214411AA
SCHRAUBE
SCREW
# 2
46014471A
46014473A
DECKEL
COVER
# 3
80610251C
HANDGRIFF
HANDLE
# 4
8291A061A
FUHRUNG HALTEGRIFF, BEIFAHRER
GUIDE HANDLE, PILLION RIDER
# 5
52910121A
RUECKSTRAHLER
REFLEX REFLECTOR, REAR
# 6
24713761A
24713762A
KRAFTSTOFFPUMPEDECKEL
COVER, FUEL PUMP
# 7
82113601A
BOLZEN
PIN
# 8
85040551A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING
# 9
55910102B
55910103B
WERKZEUGSCHALE
TOOLS BOX
# 10
77240623C
SCHRAUBE TBEIF M8X25
SCREW TBEIF M8X25
# 11
77440141A
GEWINDESCHRAUBE 4X8 WN1412 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, TAPPING 4X8 WN1412
# 12
85041711A
LEITUNGSFÜHRUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
HOSE GUIDE
# 13
85240241A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 14
86611341A
HALTERUNG AUS GUMMI
MOUNT RUBBER
# 15
77240423C
SCHRAUBE TBEIF M6X16 10, 9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M6X16 10.9
# 16
83510101A
STIFT
PIN
# 17
79915361A
FEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPRING
# 18
24713742B
24723741C
GABEL
COVER HANDLE, PILLION RIDER
# 19
70310581A
RINGMUTTER
RING NUT
# 20
77240603C
SCHRAUBE TBEIF M8X20 10, 9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M8X20 10.9
# 21
77240133C
SCHRAUBE TBEIF M4X12
SCREW TBEIF M4X12
# 22
51810161B
ANTENNE HANDS FREE
COIL ANTENNA, HANDS FREE
# 23
74950011B
FEDERMUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SPRING
# 24
77354743B
SCHRAUBE TCEIR M5X20 DIN6912 8, 8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M5X20 DIN6912 8.8
# 25
77210852C
77214411BA
SCHRAUBE TCEIF (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 26
79110841A
DICHTUNG
GASKET
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ACHTERFRAME van de Diavel Carbon van uw 2012. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.