ANTILOCK BRAKING SYSTEM (ABS) VOOR DUCATI DIAVEL CARBON 2012

ANTILOCK BRAKING SYSTEM (ABS) voor Ducati Diavel Carbon 2012
 
(1)  77110401B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(1)  77110401B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(2)  55212121B
ABTASTER GESCHWINDICKEIT
SENSOR, SPEED
 
(3)  71314901A
DICHTUNG STARKE 0,2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET TH.02
 
(3)  71314901A
DICHTUNG STARKE 0,2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET TH.02
 
(3)  71319201A
DICHTUNG 0,5 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 0.5 MM
 
(3)  71319201A
DICHTUNG 0,5 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 0.5 MM
 
(4)  77251018B
SCHRAUBE TEF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X20
 
(5)  55212111B
ABTASTER GESCHWINDICKEIT
SENSOR, SPEED
 
(6)  54240295A
STEUERGERAET ABS
CONTROL UNIT ABS
 
(7)  61841081A
VORDERRADBREMSLEITUNG
FRONT BRAKE HOSE
 
(8)  61841071A
VORDERRADBREMSLEITUNG
FRONT BRAKE HOSE
 
(9)  61940511B
HINTERRADBREMSLEITUNG
REAR BRAKE HOSE
 
(10)  61940501B
LEITUNG STEUERGERAT - HINTER BREMSSATTEL
REAR BRAKE HOSE
 
(11)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(11)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(11)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(12)  77251023C
SCHRAUBE TEF M6X22 10,9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X22 10.9
 
(13)  71610031A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER
 
(13)  71610031A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER
 
(14)  76410641B
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI
VIBRATION DAMPER PAD
 
(14)  76410641B
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI
VIBRATION DAMPER PAD
 
(15)  77210501C
SCHRAUBE TEF M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X12
 
(16)  83016071A
KONSOLE AKTOR ABS
HOLDER, HYDRAULIC UNIT ABS
 
(17)  77913662AB
SPEZIALSCHRAUBE
BOLT, BRAKE HOSE M10X1
 
(17)  77913662AB
SPEZIALSCHRAUBE
BOLT, BRAKE HOSE M10X1
 
(17)  77913662AB
SPEZIALSCHRAUBE
BOLT, BRAKE HOSE M10X1
 
(17)  77913662AB
SPEZIALSCHRAUBE
BOLT, BRAKE HOSE M10X1
 
(18)  75840601A
KABELDURCHFUEHRUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FAIRLEAD
 
(18)  75840601A
KABELDURCHFUEHRUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FAIRLEAD
 
(19)  75810641A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
 
(20)  77550213C
SCHRAUBE TBEI M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEI M6X16
 
(21)  85212641A
SCHEIBE 6,4X12,5X1,6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
 
(21)  85212641A
SCHEIBE 6,4X12,5X1,6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
 
(22)  86611121A
GUMMISTUECK
RUBBER PAD
 
(22)  86611121A
GUMMISTUECK
RUBBER PAD
 
(23)  75810662D
LEITUNGSFUEHRUNG ABS (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
HOSE GUIDE ABS
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77110401B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 2
55212121B
ABTASTER GESCHWINDICKEIT
SENSOR, SPEED
# 3
71314901A
DICHTUNG STARKE 0, 2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET TH.02
# 3
71319201A
DICHTUNG 0, 5 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 0.5 MM
# 4
77251018B
SCHRAUBE TEF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X20
# 5
55212111B
ABTASTER GESCHWINDICKEIT
SENSOR, SPEED
# 6
54240293A
54240295A
STEUERGERAET ABS
CONTROL UNIT ABS
# 7
61841081A
VORDERRADBREMSLEITUNG
FRONT BRAKE HOSE
# 8
61841071A
VORDERRADBREMSLEITUNG
FRONT BRAKE HOSE
# 9
61940511A
61940511B
HINTERRADBREMSLEITUNG
REAR BRAKE HOSE
# 10
61940501A
61940501B
LEITUNG STEUERGERAT - HINTER BREMSSATTEL
REAR BRAKE HOSE
# 11
85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
# 12
77251023C
SCHRAUBE TEF M6X22 10, 9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X22 10.9
# 13
71610031A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER
# 14
76410641B
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI
VIBRATION DAMPER PAD
# 15
77210501C
SCHRAUBE TEF M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X12
# 16
83016071A
KONSOLE AKTOR ABS
HOLDER, HYDRAULIC UNIT ABS
# 17
77913661AB
77913662AB
SPEZIALSCHRAUBE
BOLT, BRAKE HOSE M10X1
# 18
75840601A
KABELDURCHFUEHRUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FAIRLEAD
# 19
75810641A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
# 20
77550213C
SCHRAUBE TBEI M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEI M6X16
# 21
85212641A
SCHEIBE 6, 4X12, 5X1, 6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
# 22
86611121A
GUMMISTUECK
RUBBER PAD
# 23
75810661D
75810662D
LEITUNGSFUEHRUNG ABS (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
HOSE GUIDE ABS
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ANTILOCK BRAKING SYSTEM (ABS) van de Diavel Carbon van uw 2012. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.