CARTERDELEN VOOR DUCATI DIAVEL CARBON 2012

CARTERDELEN voor Ducati Diavel Carbon 2012
 
(1)  22522621D
GEHAUSEHALFTENPAAR KOMPLETT
COMPLETE HALF-CRANKCASES PAIR
 
(2)  77150653B
SCHRAUBE TCEI M6X16 UNI5931 8,8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16 UNI5931 8.8
 
(3)  88650131A
O-RING 3.68X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 3.68X1.78
 
(4)  751913380
LAGER
BEARING
 
(5)  85250421A
KUPFERDICHTUNG 12.2X18X1.5 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
COPPER GASKET 12.2X18X1.5 MM
 
(6)  70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
 
(7)  89320062A
VERSCHLUSS, OELABLASS
PLUG, OIL DRAIN
 
(8)  88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
 
(9)  735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(10)  77151398B
SCHRAUBE TCEI M8X90 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X90
 
(11)  59320581B
ENTLUEFTUNGSVENTIL
VALVE, BREATHER
 
(12)  46320222A
O-RING
 
(13)  88641181A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(14)  74810501A
MUTTER M10X1,5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M10X1.5
 
(15)  85610642A
SPEZIALSCHEIBE 10,5X21X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPECIAL 10.5X21X2
 
(16)  76610553B
STIFTSCHRAUBE ZYLINDERKOPFBEFESTIGUN
STUD BOLT FASTENING HEAD CYLINDER
 
(17)  720941616
SCHRAUBE TSPEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X12
 
(18)  82610121A
STOPPLATTE
PLATE, RETAINER
 
(19)  70240131A
LAGER
BEARING
 
(20)  93040221A
WELLENDICHTRING 35X52X7
SEAL, OIL 35X52X7
 
(21)  70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
 
(22)  93040931A
WELLENDICHTRING 17X25X4
SEAL, OIL 17X25X4
 
(23)  88640331A
O-RING 17,96X2,62 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING 17.96X2.62
 
(24)  87511461B
DUESE
JET, PISTON COOLING
 
(25)  77510311B
SCHRAUBE TBEI M5X10
SCREW TBEI M5X10
 
(26)  86010051B
STIFT
DOWEL
 
(26)  86010051B
STIFT
DOWEL
 
(27)  88610241A
O-RING 5.23X2.62 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 5.23X2.62
 
(27)  88610241A
O-RING 5.23X2.62 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 5.23X2.62
 
(28)  71011251A
LAGERBUCHSE LINKS
BUSHING
 
(29)  77550211B
SCHRAUBE TBEI M6X16 ISO7380 10,9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEI M6X16 ISO7380 10.9
 
(30)  85310031A
FEDERSCHEIBE 6 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 6 MM
 
(31)  55241321C
SENSOR STEUER & DREHZAHL
SENSOR, TIMING & RPM
 
(32)  77150078B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(33)  59310601B
HALTERUNG, LAMELLENVENTIL
HOLDER READ VALVE
 
(34)  77250341B
GEWINDESCHRAUBE 3,5X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, TAPPING 3.5X12
 
(35)  78811151A
DICHTUNG
GASKET
 
(36)  81110021A
LAMELLENVENTIL
REED VALVE ASSY
 
(37)  82716031A
DISTANZSTUECK
SPACER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
22522621C
22522621D
GEHAUSEHALFTENPAAR KOMPLETT
COMPLETE HALF-CRANKCASES PAIR
# 2
77150653B
SCHRAUBE TCEI M6X16 UNI5931 8, 8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16 UNI5931 8.8
# 3
88650131A
O-RING 3.68X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 3.68X1.78
# 4
751913380
LAGER
BEARING
# 5
85250421A
KUPFERDICHTUNG 12.2X18X1.5 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
COPPER GASKET 12.2X18X1.5 MM
# 6
70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
# 7
89320062A
VERSCHLUSS, OELABLASS
PLUG, OIL DRAIN
# 8
88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
# 9
735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 10
77151398B
SCHRAUBE TCEI M8X90 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X90
# 11
59320581B
ENTLUEFTUNGSVENTIL
VALVE, BREATHER
# 12
46320222A
O-RING
# 13
88641181A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 14
74810501A
MUTTER M10X1, 5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M10X1.5
# 15
85610642A
SPEZIALSCHEIBE 10, 5X21X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPECIAL 10.5X21X2
# 16
76610553B
STIFTSCHRAUBE ZYLINDERKOPFBEFESTIGUN
STUD BOLT FASTENING HEAD CYLINDER
# 17
720941616
SCHRAUBE TSPEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X12
# 18
82610121A
STOPPLATTE
PLATE, RETAINER
# 19
70240131A
LAGER
BEARING
# 20
93040221A
WELLENDICHTRING 35X52X7
SEAL, OIL 35X52X7
# 21
70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
# 22
93040931A
WELLENDICHTRING 17X25X4
SEAL, OIL 17X25X4
# 23
88640331A
O-RING 17, 96X2, 62 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING 17.96X2.62
# 24
87511461A
87511461B
DUESE
JET, PISTON COOLING
# 25
77510311B
SCHRAUBE TBEI M5X10
SCREW TBEI M5X10
# 26
86010051B
STIFT
DOWEL
# 27
88610241A
O-RING 5.23X2.62 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 5.23X2.62
# 28
71011411A
71011251A
LAGERBUCHSE LINKS
BUSHING
# 29
77550211B
SCHRAUBE TBEI M6X16 ISO7380 10, 9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEI M6X16 ISO7380 10.9
# 30
85310031A
FEDERSCHEIBE 6 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 6 MM
# 31
55241321B
55241321C
SENSOR STEUER & DREHZAHL
SENSOR, TIMING & RPM
# 32
77150078B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 33
59310601B
HALTERUNG, LAMELLENVENTIL
HOLDER READ VALVE
# 34
77250341B
GEWINDESCHRAUBE 3, 5X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, TAPPING 3.5X12
# 35
78811151A
DICHTUNG
GASKET
# 36
81110021A
LAMELLENVENTIL
REED VALVE ASSY
# 37
82716031A
DISTANZSTUECK
SPACER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CARTERDELEN van de Diavel Carbon van uw 2012. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.