FRAME VOOR DUCATI DIAVEL CARBON 2012

FRAME voor Ducati Diavel Carbon 2012
 
(1)  470P2012AA
RAHMEN
FRAME RED RED
(1)  470P2012AT
RAHMEN
FRAME BLACK BLACK
 
(2)  86611001A
STOPFEN
PAD
 
(3)  74841011AA
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M12
 
(3)  74841011AA
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M12
 
(4)  77915851A
GEWINDESTIFT
THREADED DOWEL
 
(4)  77915851A
GEWINDESTIFT
THREADED DOWEL
 
(5)  70310512AA
NUTMUTTER
RING NUT
 
(5)  70310512AA
NUTMUTTER
RING NUT
 
(6)  77916451A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(6)  77916451A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(7)  47110224CB
RAHMEN RECHT GRAU
FRAME R.H. GREY
 
(8)  47110213CB
RAHMEN LINK GRAU
FRAME L.H. GREY
 
(9)  77918151AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW
 
(9)  77918151AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW
 
(10)  77250973B
SCHRAUBE TEF M6X12 8,8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X12 8.8
 
(10)  77250973B
SCHRAUBE TEF M6X12 8,8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X12 8.8
 
(11)  83026111A
LINKER BUEGEL
LEFT BRACKET
 
(12)  75840641A
LEITUNGSFUEHRUNG (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
HOSE GUIDE
 
(13)  75840631A
LEITUNGSFUEHRUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
HOSE GUIDE
 
(14)  83026101A
RECHTER BUEGEL
RIGHT BRACKET
Onderdeelnummer Produkt
# 1
47022012AA
470P2012AA
RAHMEN
FRAME RED RED
# 1
47022012AT
470P2012AT
RAHMEN
FRAME BLACK BLACK
# 2
86611001A
STOPFEN
PAD
# 3
74840021A
74841011AA
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M12
# 4
77915851A
GEWINDESTIFT
THREADED DOWEL
# 5
70310511A
70310512AA
NUTMUTTER
RING NUT
# 6
77916451A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 7
47110222CB
47110224CB
RAHMEN RECHT GRAU
FRAME R.H. GREY
# 8
47110212CB
47110213CB
RAHMEN LINK GRAU
FRAME L.H. GREY
# 9
77912131A
77918151AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW
# 10
77250973B
SCHRAUBE TEF M6X12 8, 8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X12 8.8
# 11
83026111A
LINKER BUEGEL
LEFT BRACKET
# 12
75840641A
LEITUNGSFUEHRUNG (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
HOSE GUIDE
# 13
75840631A
LEITUNGSFUEHRUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
HOSE GUIDE
# 14
83026101A
RECHTER BUEGEL
RIGHT BRACKET
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de FRAME van de Diavel Carbon van uw 2012. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.