KOPLAMP VOOR DUCATI DIAVEL CARBON 2012

KOPLAMP voor Ducati Diavel Carbon 2012
 
(1)  83013651A
HOLDER
 
(2)  77110581A
SCREW TCEIF M5X20 8.8
 
(2)  77110581A
SCREW TCEIF M5X20 8.8
 
(2)  77110581A
SCREW TCEIF M5X20 8.8
 
(3)  76411461A
VIBRATION DAMPER PAD
 
(4)  24724031A
COVER, REAR
 
(5)  85240171A
WASHER 10.5X18X1.6 (PACK OF 10)
 
(6)  82113571A
THREATENED PIN
 
(7)  70010481B
DAMPER M6X12
 
(8)  85550001B
SPRING WASHER (PACK OF 10)
 
(9)  52020102A
COMPLETE HEADLIGHT FRONT
 
(10)  71614061A
SPACER 5X8X6.8
 
(11)  74910021A
NUT, CAP M6 (PACK OF 10)
 
(12)  52020111A
LIGHT, PARKING LAMP
 
(13)  000079672
BULB 12V 55W H1 HALOGEN
 
(14)  39040301A
BULB 12V-55W H7
 
(15)  8291A021AB
BRACKET,HEAD LAMP,UPP
 
(16)  8291A032A
BRACKET,HEAD LAMP,LWR
Onderdeelnummer Produkt
# 1
83013651A
HOLDER
# 2
77110581A
SCREW TCEIF M5X20 8.8
# 3
76411461A
VIBRATION DAMPER PAD
# 4
24724031A
COVER, REAR
# 5
85240171A
WASHER 10.5X18X1.6 (PACK OF 10)
# 6
82113571A
THREATENED PIN
# 7
70010481A
70010481B
DAMPER M6X12
# 8
85550001B
SPRING WASHER (PACK OF 10)
# 9
52020101A
52020102A
COMPLETE HEADLIGHT FRONT
# 10
71614061A
SPACER 5X8X6.8
# 11
74910021A
NUT, CAP M6 (PACK OF 10)
# 12
52020111A
LIGHT, PARKING LAMP
# 13
39040281A
000079672
BULB 12V 55W H1 HALOGEN
# 14
39040301A
BULB 12V-55W H7
# 15
8291A021AB
BRACKET, HEAD LAMP, UPP
# 16
8291A032A
BRACKET, HEAD LAMP, LWR
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KOPLAMP van de Diavel Carbon van uw 2012. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.