KUIPDEEL VOOR DUCATI DIAVEL CARBON 2012

KUIPDEEL voor Ducati Diavel Carbon 2012
 
(1)  48014963AB
RECHTES LEITBLECH
COVER, RADIATOR, RH
 
(2)  85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
 
(2)  85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
 
(2)  85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
 
(2)  85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
 
(3)  77150443B
SCHRAUBE TCEI M5X22 UNI5931 8,8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M5X22 UNI5931 8.8
 
(3)  77150443B
SCHRAUBE TCEI M5X22 UNI5931 8,8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M5X22 UNI5931 8.8
 
(4)  82920141A
HALTERUNG RECHTS
RIGHT HOLDER
 
(5)  77510651B
SCHRAUBE TBEI M5X12
SCREW TBEI M5X12
 
(5)  77510651B
SCHRAUBE TBEI M5X12
SCREW TBEI M5X12
 
(6)  77550149E
SCHRAUBE TBEI M4X12 ISO 7380 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M4X12 ISO 7380
 
(6)  77550149E
SCHRAUBE TBEI M4X12 ISO 7380 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M4X12 ISO 7380
 
(7)  48420912A
RECHTE LEITUNG
RIGHT DUCT
 
(8)  48420922A
LINKE LEITUNG
LEFT DUCT
 
(9)  77211091A
SCHRAUBE TBEI M5X12
SCREW TBEI M5X12
 
(10)  85041021A
SCHNELLBEFESTIGUNG M4 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M4
 
(10)  85041021A
SCHNELLBEFESTIGUNG M4 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M4
 
(11)  82920151A
HALTERUNG LINKS
LEFT HOLDER
 
(11)  82920151A
HALTERUNG LINKS
LEFT HOLDER
 
(12)  48014973AB
LINKES LEITBLECH
COVER, RADIATOR, LH
 
(13)  48013291A
LINKES KAPPE
L.H. CAP
 
(14)  77211251B
SCHRAUBE M5X9
SCREW M5X9
 
(14)  77211251B
SCHRAUBE M5X9
SCREW M5X9
 
(14)  77211251B
SCHRAUBE M5X9
SCREW M5X9
 
(14)  77211251B
SCHRAUBE M5X9
SCREW M5X9
 
(15)  85212181A
NYLON-UNTERLEGSCHEIBE 9X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 9X14X1
 
(15)  85212181A
NYLON-UNTERLEGSCHEIBE 9X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 9X14X1
 
(15)  85212181A
NYLON-UNTERLEGSCHEIBE 9X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 9X14X1
 
(15)  85212181A
NYLON-UNTERLEGSCHEIBE 9X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 9X14X1
 
(16)  77210861B
SCHRAUBE TBEI M5X18 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X18
 
(16)  77210861B
SCHRAUBE TBEI M5X18 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X18
 
(16)  77210861B
SCHRAUBE TBEI M5X18 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X18
 
(17)  85611361A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(17)  85611361A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(18)  85040821A
GEWINDEINSATZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED INSERT
 
(18)  85040821A
GEWINDEINSATZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED INSERT
 
(18)  85040821A
GEWINDEINSATZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED INSERT
 
(18)  85040821A
GEWINDEINSATZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED INSERT
 
(19)  79915291A
FEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPRING
 
(19)  79915291A
FEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPRING
 
(20)  76411411B
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
 
(20)  76411411B
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
 
(20)  76411411B
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
 
(21)  48013281A
RECHTES KAPPE
R.H. CAP
 
(22)  48013271AK
TANKDECKEL
FUEL TANK COVER
(22)  48015221AA
TANKDECKEL
FUEL TANK COVER
 
(23)  48013072A
DECKEL, KRAFTSTOFFSTOEPSEL
COVER, FUEL TANK CAP
 
(24)  71611491A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER
 
(25)  77110591A
SCHRAUBE TCEI M5X14 UNI5931 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M5X14 UNI5931
 
(26)  43512761A
AUFKLEBER DUCATI
EMBLEM DUCATI
 
(27)  43815711A
EMBLEM DIAVEL CARBON SINISTRO
 
(28)  86611401A
STOPFEN
PAD
 
(29)  43815611A
EMBLEM DIAVEL CARBON DESTRO
 
(30)  77917122A
SCHRAUBE
SCREW
 
(30)  77917122A
SCHRAUBE
SCREW
 
(31)  85240171A
SCHEIBE 10,5X18X1,6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10.5X18X1.6
 
(31)  85240171A
SCHEIBE 10,5X18X1,6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10.5X18X1.6
Onderdeelnummer Produkt
# 1
48014963AB
RECHTES LEITBLECH
COVER, RADIATOR, RH
# 2
85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
# 3
77150443B
SCHRAUBE TCEI M5X22 UNI5931 8, 8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M5X22 UNI5931 8.8
# 4
82920141A
HALTERUNG RECHTS
RIGHT HOLDER
# 5
77510651B
SCHRAUBE TBEI M5X12
SCREW TBEI M5X12
# 6
77550149E
SCHRAUBE TBEI M4X12 ISO 7380 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M4X12 ISO 7380
# 7
48420911A
48420912A
RECHTE LEITUNG
RIGHT DUCT
# 8
48420921A
48420922A
LINKE LEITUNG
LEFT DUCT
# 9
77211091A
SCHRAUBE TBEI M5X12
SCREW TBEI M5X12
# 10
85041021A
SCHNELLBEFESTIGUNG M4 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M4
# 11
82920151A
HALTERUNG LINKS
LEFT HOLDER
# 12
48014973AB
LINKES LEITBLECH
COVER, RADIATOR, LH
# 13
48013291A
LINKES KAPPE
L.H. CAP
# 14
77211251B
SCHRAUBE M5X9
SCREW M5X9
# 15
85212181A
NYLON-UNTERLEGSCHEIBE 9X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 9X14X1
# 16
77210861B
SCHRAUBE TBEI M5X18 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X18
# 17
85611361A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 18
85040821A
GEWINDEINSATZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED INSERT
# 19
79915291A
FEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPRING
# 20
76411411B
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
# 21
48013281A
RECHTES KAPPE
R.H. CAP
# 22
48013271AK
TANKDECKEL
FUEL TANK COVER
# 22
48015221AA
TANKDECKEL
FUEL TANK COVER
# 23
48013071A
48013072A
DECKEL, KRAFTSTOFFSTOEPSEL
COVER, FUEL TANK CAP
# 24
71611491A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER
# 25
77110591A
SCHRAUBE TCEI M5X14 UNI5931 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M5X14 UNI5931
# 26
43512761A
AUFKLEBER DUCATI
EMBLEM DUCATI
# 27
43815711A
EMBLEM DIAVEL CARBON SINISTRO
# 28
86611401A
STOPFEN
PAD
# 29
43815611A
EMBLEM DIAVEL CARBON DESTRO
# 30
77917122A
SCHRAUBE
SCREW
# 31
85240171A
SCHEIBE 10, 5X18X1, 6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10.5X18X1.6
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KUIPDEEL van de Diavel Carbon van uw 2012. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.