REM ACHTER VOOR DUCATI DIAVEL CARBON 2012

Ducati Moto Diavel 2012 Diavel Carbon  Diavel Carbon Diavel Carbon REM ACHTER
 
(1)  85010151A
QUICK FASTENING
 
(2)  18410051A
FORK HEADS DIN 71752
 
(3)  85211511A
WASHER (PACK OF 10)
 
(4)  79915501A
SPRING
 
(5)  53940031A
SWITCH, REAR BRAKE
 
(6)  45720511B
REAR BRAKE LEVER
 
(7)  76411451A
COVER PEDAL
 
(8)  77916471A
SCREW
 
(9)  82111701B
PIN PEDAL
 
(10)  71210341A
BUSH
 
(11)  88641161A
O-RING
 
(11)  88641161A
O-RING
 
(12)  77159338B
SCREW TCEIF M10X1.25X30 8.8
 
(13)  61340941A
REAR BRAKE PADS SET
 
(14)  61240321A
PIN BRAKE PAD
 
(15)  74750031A
NUT 6MM (PACK OF 10)
 
(15)  74750031A
NUT 6MM (PACK OF 10)
 
(16)  62540251A
REAR BRAKE PUMP
 
(17)  74140431A
CLAMP
 
(17)  74140431A
CLAMP
 
(18)  11720611A
ROD, BRAKE
 
(19)  77110401B
SCREW
 
(20)  61240481A
SPRING, PAD STOPPER
 
(21)  87711431B
PIPE
 
(22)  77913662AB
BOLT, BRAKE HOSE
 
(22)  77913662AB
BOLT, BRAKE HOSE
 
(23)  85250241A
WASHER 10X14X1 (PACK OF 10)
 
(23)  85250241A
WASHER 10X14X1 (PACK OF 10)
 
(24)  61240301A
DUST COVER
 
(25)  63140281A
DRAIN
 
(26)  58540151A
RESERVOIR, BRAKE FLUID
 
(27)  89340111A
PLUG
 
(28)  61240081A
DUST PLUG
 
(29)  61140371B
REAR BRAKE CALIPER
 
(30)  77156413B
SCREW TCEIF M5X16
 
(31)  8291A181B
BRACKET, BRAKE FLUID TANK
 
(32)  71614081A
SPACER 5X6.6X1.5 (PACK OF 5)
 
(33)  77214411BA
SCREW TCEIF (PACK OF 10)
 #     Onderdeelnummer Produkt Aantal       
(1)   
QUICK FASTENING
(2)   
FORK HEADS DIN 71752
(3)   
WASHER (PACK OF 10)
(4)   
SPRING
(5)   
SWITCH, REAR BRAKE
(6)   
REAR BRAKE LEVER
(7)   
COVER PEDAL
(8)   
SCREW
(9)   
PIN PEDAL
(10)   
BUSH
(11)   
O-RING
(12)   
SCREW TCEIF M10X1.25X30 8.8
(13)   
REAR BRAKE PADS SET
(14)   
PIN BRAKE PAD
(15)   
NUT 6MM (PACK OF 10)
(16)   
REAR BRAKE PUMP
(17)   
CLAMP
(18)   
ROD, BRAKE
(19)   
SCREW
(20)   
SPRING, PAD STOPPER
(21)   
PIPE
(22)   
77913661AB
77913662AB
BOLT, BRAKE HOSE
(23)   
WASHER 10X14X1 (PACK OF 10)
(24)   
DUST COVER
(25)   
DRAIN
(26)   
RESERVOIR, BRAKE FLUID
(27)   
PLUG
(28)   
DUST PLUG
(29)   
REAR BRAKE CALIPER
(30)   
SCREW TCEIF M5X16
(31)   
BRACKET, BRAKE FLUID TANK
(32)   
SPACER 5X6.6X1.5 (PACK OF 5)
(33)   
77210852C
77214411BA
SCREW TCEIF (PACK OF 10)
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de REM ACHTER van de Diavel Carbon van uw 2012. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.