VERSNELLINGSBAK VOOR DUCATI DIAVEL CARBON 2012

VERSNELLINGSBAK voor Ducati Diavel Carbon 2012
 
(1)  79910491A
SPRING, RETURN
 
(2)  85210532A
WASHER 8.2X20X1 (PACK OF 10)
 
(3)  77910391A
SCREW M8X21.5
 
(4)  45520181A
GEAR FIXING CLICK ASSEMBLY
 
(5)  82610261A
STOPPER PLATE
 
(6)  55241612C
GEARBOX POSITION SENSOR
 
(7)  77912033A
SCREW M16X1.5
 
(8)  027291090
GASKET 16.2X24X2
 
(9)  066013143
GEAR SELECTOR SPRING
 
(10)  768351134
BALL 11MM (PACK OF 10)
 
(11)  180Z0031A
GEAR SELECTOR FORK,1ST/4TH-2ND/3RD
 
(12)  180Z0041A
FORK-SHIFT, 5TH&6TH
 
(13)  82113881A
FORK PIN
 
(13)  82113881A
FORK PIN
 
(14)  85210051A
THRUST WASHER 1 MM
 
(15)  735001542
CIRCLIP 15 DIN 471 (PACK OF 10)
 
(16)  88450481A
NEEDLE RETAINING RING
 
(17)  82113251A
PIN
 
(18)  18220521A
COMPLETE GEARBOX DRUM
 
(19)  85210941A
THRUST WASHER 45.2X49X0.9
 
(20)  79912961A
RETURN SPRING
 
(21)  040009050
THRUST WASHER 10.5X16X0.5 (PACK OF 10)
(21)  076592205
THRUST WASHER 10.5X15X0.2 (PACK OF 5)
 
(22)  88450341B
SPRING RING
 
(23)  74810401A
NUT, FLANGE (PACK OF 20)
 
(24)  18020261A
CONTROL FORK
 
(25)  066013165
GEARCHANGE LEVER PIN
 
(26)  82110011A
GEAR SELECTOR SHAFT
 
(27)  79915061A
SPRING, SHIFT RETURN
 
(28)  77150670ZF
SCREW
 
(29)  71319151A
SPACER
 
(30)  77151250ZF
SCREW
 
(31)  040029125
THRUST WASHER 15.5X22X0.2
(31)  040029126
THRUST WASHER 15.5X22X0.5
 
(32)  88110121A
CENTERING RING
 #     Onderdeelnummer Produkt Aantal       
(1)   
SPRING, RETURN
(2)   
WASHER 8.2X20X1 (PACK OF 10)
(3)   
SCREW M8X21.5
(4)   
45520031A
45520181A
GEAR FIXING CLICK ASSEMBLY
(5)   
82610292A
82610261A
STOPPER PLATE
(6)   
GEARBOX POSITION SENSOR
(7)   
SCREW M16X1.5
(8)   
GASKET 16.2X24X2
(9)   
GEAR SELECTOR SPRING
(10)   
BALL 11MM (PACK OF 10)
(11)   
GEAR SELECTOR FORK, 1ST/4TH-2ND/3RD
(12)   
FORK-SHIFT, 5TH&6TH
(13)   
82112681A
82113881A
FORK PIN
(14)   
THRUST WASHER 1 MM
(15)   
CIRCLIP 15 DIN 471 (PACK OF 10)
(16)   
NEEDLE RETAINING RING
(17)   
PIN
(18)   
18220411B
18220521A
COMPLETE GEARBOX DRUM
(19)   
THRUST WASHER 45.2X49X0.9
(20)   
79914821A
79912961A
RETURN SPRING
(21)   
040009050
THRUST WASHER 10.5X16X0.5 (PACK OF 10) Contact
(21)   
THRUST WASHER 10.5X15X0.2 (PACK OF 5)
(22)   
88450341A
88450341B
SPRING RING
(23)   
NUT, FLANGE (PACK OF 20)
(24)   
18010081A
18020261A
CONTROL FORK
(25)   
GEARCHANGE LEVER PIN
(26)   
GEAR SELECTOR SHAFT
(27)   
SPRING, SHIFT RETURN
(28)   
77150670Z
77150670ZF
SCREW
(29)   
SPACER
(30)   
77151250Z
77151250ZF
SCREW
(31)   
THRUST WASHER 15.5X22X0.2
(31)   
THRUST WASHER 15.5X22X0.5
(32)   
CENTERING RING
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VERSNELLINGSBAK van de Diavel Carbon van uw 2012. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.