STUUR VOOR DUCATI DIAVEL 2017

STUUR voor Ducati Diavel  2017
 
(1)  74750071A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(1)  74750071A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(2)  77950641B
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
 
(3)  34220612B
GABELBRUCKE MIT BOLZEN
STEERING CROWN WITH PIN
 
(4)  77157263B
SCHRAUBE TCEIF M8X28 8,8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X28 8.8
 
(4)  77157263B
SCHRAUBE TCEIF M8X28 8,8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X28 8.8
 
(5)  93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(5)  93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(6)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(6)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(7)  87210641A
VERSCHLUSS, STECKER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CAP, CONNECTOR
 
(8)  52340242AC
RECHTER RUECKSPIEGEL
RIGHT MIRROR
 
(9)  52340252AC
LINKER RUECKSPIEGEL
LEFT MIRROR
 
(10)  70011151A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
CUSHION, HANDLEBAR
 
(11)  85211031AB
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
 
(12)  70310441A
NUTMUTTER
RING NUT
 
(13)  77157283B
SCHRAUBE TCEIF M8X35 8,8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X35 8.8
 
(13)  77157283B
SCHRAUBE TCEIF M8X35 8,8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X35 8.8
 
(14)  65110161A
LINKER LENKERSCHALTER
LEFT SWITCH
 
(15)  71111301A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
 
(16)  36011721AB
LENKER
HANDLEBAR
 
(17)  77113741A
SCHRAUBE TCEIF M8X25
SCREW TCEIF M8X25
 
(18)  77916281C
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(19)  77113731A
SCHRAUBE TCEIF M8X25 LINKS GEWINDE
SCREW TCEIF M8X25, LEFT THREAD
 
(20)  65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(20)  65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(21)  15310072B
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ
BALANCER SET, HANDLE BAR
 
(22)  46210021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(22)  46210021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(23)  34110761B
GABELKOPF
STEERING HEAD
 
(24)  36011681AA
LENKER BUEGELBOLZEN, OBERE
HANDLEBAR BRACKET, UPPER
 
(25)  65010141A
RECHTER LENKERSCHALTER
RIGHT SWITCH
 
(26)  65620732A
GASZUGKABEL
THROTTLE CABLE
 
(27)  36011651AA
LENKER BUEGELBOLZEN, UNTEN
HOLDER, HANDLE LOWER
 
(28)  77113941A
SCHRAUBE TCEIF M10X1,25X65 8,8
SCREW TCEIF M10X1.25X65 8.8
 
(29)  36011671AA
LENKER BUEGELBOLZEN, UNTEN
HOLDER, HANDLE LOWER
 
(30)  28611248B
SET HANDS FREE 868 MHZ
SWITCH HANDS FREE
(30)  28611276B
LENKERSCHALTER HANDS FREE
SWITCH HANDS FREE
 
(31)  77150763B
SCHRAUBE TCEI M6X55 UNI5931 8,8
SCREW TCEI M6X55 UNI5931 8.8
 
(32)  77157203B
SCHRAUBE TCEIF M8X14 8,8
SCREW TCEIF M8X14 8.8
 
(33)  85250401A
SCHEIBE 10,5X18X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10.5X18X1.6
 
(34)  85210491B
SCHEIBE 10,5X28X1.5
WASHER 10.5X28X1.5
 
(35)  71011071A
BUCHSE
BUSH
 
(36)  36011661AA
LENKER BUEGELBOLZEN, OBERE
HANDLEBAR BRACKET, UPPER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
74750071A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
# 2
77950641B
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
# 3
34220612B
GABELBRUCKE MIT BOLZEN
STEERING CROWN WITH PIN
# 4
77157263B
SCHRAUBE TCEIF M8X28 8, 8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X28 8.8
# 5
93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
# 6
70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
# 7
87210641A
VERSCHLUSS, STECKER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CAP, CONNECTOR
# 8
52340242AC
RECHTER RUECKSPIEGEL
RIGHT MIRROR
# 9
52340252AC
LINKER RUECKSPIEGEL
LEFT MIRROR
# 10
70010541A
70011151A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
CUSHION, HANDLEBAR
# 11
85211031A
85211031AB
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
# 12
70310441A
NUTMUTTER
RING NUT
# 13
77157283B
SCHRAUBE TCEIF M8X35 8, 8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X35 8.8
# 14
65110161A
LINKER LENKERSCHALTER
LEFT SWITCH
# 15
71111301A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
# 16
36011721AB
LENKER
HANDLEBAR
# 17
77113741A
SCHRAUBE TCEIF M8X25
SCREW TCEIF M8X25
# 18
77916281C
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 19
77113731A
SCHRAUBE TCEIF M8X25 LINKS GEWINDE
SCREW TCEIF M8X25, LEFT THREAD
# 20
65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
# 21
15310072B
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ
BALANCER SET, HANDLE BAR
# 22
46210021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
# 23
34110761B
GABELKOPF
STEERING HEAD
# 24
36011681AA
LENKER BUEGELBOLZEN, OBERE
HANDLEBAR BRACKET, UPPER
# 25
65010141A
RECHTER LENKERSCHALTER
RIGHT SWITCH
# 26
65620732A
GASZUGKABEL
THROTTLE CABLE
# 27
36011651AA
LENKER BUEGELBOLZEN, UNTEN
HOLDER, HANDLE LOWER
# 28
77113941A
SCHRAUBE TCEIF M10X1, 25X65 8, 8
SCREW TCEIF M10X1.25X65 8.8
# 29
36011671AA
LENKER BUEGELBOLZEN, UNTEN
HOLDER, HANDLE LOWER
# 30
28611247B
28611248B
SET HANDS FREE 868 MHZ
SWITCH HANDS FREE
# 30
28611276B
LENKERSCHALTER HANDS FREE
SWITCH HANDS FREE
# 31
77150763B
SCHRAUBE TCEI M6X55 UNI5931 8, 8
SCREW TCEI M6X55 UNI5931 8.8
# 32
77157203B
SCHRAUBE TCEIF M8X14 8, 8
SCREW TCEIF M8X14 8.8
# 33
85250401A
SCHEIBE 10, 5X18X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10.5X18X1.6
# 34
85210491B
SCHEIBE 10, 5X28X1.5
WASHER 10.5X28X1.5
# 35
71011071A
BUCHSE
BUSH
# 36
36011661AA
LENKER BUEGELBOLZEN, OBERE
HANDLEBAR BRACKET, UPPER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de STUUR van de Diavel van uw 2017. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.