ANTILOCK BRAKING SYSTEM (ABS) VOOR DUCATI XDIAVEL S 2018

ANTILOCK BRAKING SYSTEM (ABS) voor Ducati XDiavel S 2018
 
(1)  77110401B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(1)  77110401B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(2)  55212121B
ABTASTER GESCHWINDICKEIT
SENSOR, SPEED
 
(3)  71314901A
DICHTUNG STARKE 0,2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET TH.02
 
(3)  71314901A
DICHTUNG STARKE 0,2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET TH.02
 
(3)  71319201A
DICHTUNG 0,5 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 0.5 MM
 
(3)  71319201A
DICHTUNG 0,5 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 0.5 MM
 
(4)  77240453C
SCHRAUBE TBEIF M6X22 10,9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M6X22 10.9
 
(4)  77240453C
SCHRAUBE TBEIF M6X22 10,9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M6X22 10.9
 
(5)  55214141A
ABTASTER GESCHWINDICKEIT
SENSOR, SPEED
 
(6)  54240601C
STEUERGERAET ABS
CONTROL UNIT ABS
 
(7)  61810832A
LEITUNG VORDERE PUMPE - STEUERGERAET
FRONT MASTER CYLINDER - CPU LINE
 
(8)  61810853A
LEITUNG STEUERGERAT - VORDERE BREMSSATTE
CPU - FRONT CALIPERS LINE
 
(9)  61910842A
LEITUNG HINTERE PUMPE - STEUERGERAET
REAR MASTER CYLINDER - CPU LINE
 
(10)  61910852A
LEITUNG STEUERGERAT - HINTER BREMSSATTEL
CPU - REAR CALIPER LINE
 
(11)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(11)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(11)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(11)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(12)  85240171A
SCHEIBE 10,5X18X1,6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10.5X18X1.6
 
(13)  71610061A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER
 
(13)  71610061A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER
 
(14)  76410241A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
 
(14)  76410241A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
 
(15)  77211021A
SCHRAUBE TBEIF M6X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEIF M6X10
 
(16)  8301E041AA
KONSOLE
BRACKET
 
(17)  77913662AB
SPEZIALSCHRAUBE
BOLT, BRAKE HOSE
 
(17)  77913662AB
SPEZIALSCHRAUBE
BOLT, BRAKE HOSE
 
(17)  77913662AB
SPEZIALSCHRAUBE
BOLT, BRAKE HOSE
 
(17)  77913662AB
SPEZIALSCHRAUBE
BOLT, BRAKE HOSE
 
(18)  75840601A
KABELDURCHFUEHRUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FAIRLEAD
 
(18)  75840601A
KABELDURCHFUEHRUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FAIRLEAD
 
(19)  77210501C
SCHRAUBE TEF M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X12
 
(20)  75840921A
KABELDURCHFUEHRUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FAIRLEAD
 
(21)  76411141A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77110401B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 2
55212121B
ABTASTER GESCHWINDICKEIT
SENSOR, SPEED
# 3
71314901A
DICHTUNG STARKE 0, 2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET TH.02
# 3
71319201A
DICHTUNG 0, 5 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 0.5 MM
# 4
77240453C
SCHRAUBE TBEIF M6X22 10, 9 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M6X22 10.9
# 5
55214141A
ABTASTER GESCHWINDICKEIT
SENSOR, SPEED
# 6
54240601C
STEUERGERAET ABS
CONTROL UNIT ABS
# 7
61810832A
LEITUNG VORDERE PUMPE - STEUERGERAET
FRONT MASTER CYLINDER - CPU LINE
# 8
61810853A
LEITUNG STEUERGERAT - VORDERE BREMSSATTE
CPU - FRONT CALIPERS LINE
# 9
61910842A
LEITUNG HINTERE PUMPE - STEUERGERAET
REAR MASTER CYLINDER - CPU LINE
# 10
61910852A
LEITUNG STEUERGERAT - HINTER BREMSSATTEL
CPU - REAR CALIPER LINE
# 11
85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
# 12
85240171A
SCHEIBE 10, 5X18X1, 6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10.5X18X1.6
# 13
71610061A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER
# 14
76410241A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
# 15
77211021A
SCHRAUBE TBEIF M6X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEIF M6X10
# 16
8301E041AA
KONSOLE
BRACKET
# 17
77913662AB
SPEZIALSCHRAUBE
BOLT, BRAKE HOSE
# 18
75840601A
KABELDURCHFUEHRUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FAIRLEAD
# 19
77210501C
SCHRAUBE TEF M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X12
# 20
75840921A
KABELDURCHFUEHRUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FAIRLEAD
# 21
76411141A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ANTILOCK BRAKING SYSTEM (ABS) van de XDiavel S van uw 2018. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...