CARTERDELEN VOOR DUCATI XDIAVEL S 2018

CARTERDELEN voor Ducati XDiavel S 2018
 
(1)  22523112D
GEHAUSEHALFTENPAAR KOMPLETT
PAIRE DEMI-CARTERS COMPLETS
 
(2)  067049310
BUCHSE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
DOUILLE
 
(3)  24713511C
FILTERDECKEL GRUPPE
FILTER COVER UNIT
 
(4)  45520181A
SPERRKLINKE
GEAR FIXING CLICK ASSEMBLY
 
(5)  59320111A
ENTLUEFTUNGSVENTIL
VALVE, BREATHER
 
(6)  46320222A
O-RING
 
(7)  59310601B
HALTERUNG, LAMELLENVENTIL
HOLDER READ VALVE
 
(8)  77150078B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(9)  85640141A
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
 
(10)  78811151A
DICHTUNG
GASKET
 
(11)  71110951A
BEZUGSSTIFT
PIN DOWEL
 
(12)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(12)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(12)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(12)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(13)  68050101A
EINLEGE KEIL 2X2X10
KEY 2X2X10
 
(14)  70010362A
SCHWINGSDAEMPFER
DAMPER
 
(15)  764000004
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
 
(15)  764000004
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
 
(16)  70240131A
LAGER
BEARING
 
(17)  70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
 
(17)  70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
 
(18)  70241151A
LAGER
BEARING
 
(19)  70241161A
LAGER
BEARING
 
(20)  70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
 
(21)  70250193A
LAGER
BEARING
 
(22)  71011991B
BUCHSE
BUSHING
 
(23)  71011941A
BUCHSE
BUSHING
 
(24)  72050338B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(25)  720941616
SCHRAUBE TSPEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X12
 
(25)  720941616
SCHRAUBE TSPEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X12
 
(26)  735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(26)  735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(27)  757941542
LAGER
BEARING
 
(28)  77150653B
SCHRAUBE TCEI M6X16 UNI5931 8,8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16 UNI5931 8.8
 
(29)  87522391A
OELSCHLAUCH
TUYAU HUILE (ENSEMBLE)
 
(30)  77510311B
SCHRAUBE TBEI M5X10
SCREW TBEI M5X10
 
(30)  77510311B
SCHRAUBE TBEI M5X10
SCREW TBEI M5X10
 
(30)  77510311B
SCHRAUBE TBEI M5X10
SCREW TBEI M5X10
 
(31)  77840041A
GEWINDESTIFT M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED DOWEL M10X1
 
(32)  77910391A
SCHRAUBE M8X21.5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X21.5
 
(33)  77911622A
SCHRAUBE TCEI M10X1.5X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M10X1.5X16
 
(34)  77917101B
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW, SPECIAL
 
(35)  74710151A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(36)  77927171B
SCHRAUBE
SCREW
 
(37)  88641961A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(38)  77950621A
GEWINDESTIFT M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED DOWEL M10X1
 
(39)  78010721A
VERSCHLUSS BY-PASS M16X1.5
PLUG BY-PASS M16X1.5
 
(40)  79910491A
RUCKHOLFEDER
SPRING, RETURN
 
(41)  79920772A
FEDER, BY-PASS
BYPASS SPRING
 
(42)  79940171A
FEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPRING
 
(43)  81510281A
SCHRAUBE, OELFILTER ANSCHLUSS
BOLT UNION
 
(44)  83110151B
PLATTCHEN
PLATE
 
(45)  84740061A
KUGEL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL
 
(46)  85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.2X20X1
 
(47)  85211951A
DICHTUNG 10,5X17X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 10.5X17X2
 
(48)  85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
 
(49)  85250421A
KUPFERDICHTUNG 12.2X18X1.5 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
COPPER GASKET 12.2X18X1.5 MM
 
(50)  85611481A
UNTERLEGSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(50)  85611481A
UNTERLEGSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(51)  87512131A
DUESE
JET
 
(51)  87512131A
DUESE
JET
 
(52)  88440531A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
 
(52)  88440531A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
 
(53)  78011041A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(54)  88440651A
SPRENGRING
SPRING RING
 
(55)  88450581A
SPRENGRING
SPRING RING
 
(55)  88450581A
SPRENGRING
SPRING RING
 
(56)  88640331A
O-RING 17,96X2,62 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING 17.96X2.62
 
(57)  88641181A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(57)  88641181A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(57)  88641181A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(57)  88641181A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(58)  88641581A
DICHTUNG OR (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
O-RING
 
(59)  89320062A
VERSCHLUSS, OELABLASS
PLUG, OIL DRAIN
 
(60)  89410241A
SIEBOELFILTER
OIL NET FILTER
 
(61)  93040221A
WELLENDICHTRING 35X52X7
SEAL, OIL 35X52X7
 
(62)  93040931A
WELLENDICHTRING 17X25X4
SEAL, OIL 17X25X4
 
(63)  93041233A
DICHTUNGSRING
SEAL, OIL 18X30X6
 
(64)  77919881A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
Onderdeelnummer Produkt
# 1
22523112D
GEHAUSEHALFTENPAAR KOMPLETT
PAIRE DEMI-CARTERS COMPLETS
# 2
067049310
BUCHSE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
DOUILLE
# 3
24713511C
FILTERDECKEL GRUPPE
FILTER COVER UNIT
# 4
45520181A
SPERRKLINKE
GEAR FIXING CLICK ASSEMBLY
# 5
59320911B
59320111A
ENTLUEFTUNGSVENTIL
VALVE, BREATHER
# 6
46320222A
O-RING
# 7
59310601B
HALTERUNG, LAMELLENVENTIL
HOLDER READ VALVE
# 8
77150078B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 9
85640141A
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
# 10
78811151A
DICHTUNG
GASKET
# 11
71110951A
BEZUGSSTIFT
PIN DOWEL
# 12
93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
# 13
68050101A
EINLEGE KEIL 2X2X10
KEY 2X2X10
# 14
70010362A
SCHWINGSDAEMPFER
DAMPER
# 15
764000004
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
# 16
70240131A
LAGER
BEARING
# 17
70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
# 18
70241151A
LAGER
BEARING
# 19
70241161A
LAGER
BEARING
# 20
70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
# 21
70250193A
LAGER
BEARING
# 22
71011991B
BUCHSE
BUSHING
# 23
71011941A
BUCHSE
BUSHING
# 24
72050338B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 25
720941616
SCHRAUBE TSPEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X12
# 26
735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 27
757941542
LAGER
BEARING
# 28
77150653B
SCHRAUBE TCEI M6X16 UNI5931 8, 8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16 UNI5931 8.8
# 29
87522391A
OELSCHLAUCH
TUYAU HUILE (ENSEMBLE)
# 30
77510311B
SCHRAUBE TBEI M5X10
SCREW TBEI M5X10
# 31
77840041A
GEWINDESTIFT M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED DOWEL M10X1
# 32
77910391A
SCHRAUBE M8X21.5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X21.5
# 33
77911622A
SCHRAUBE TCEI M10X1.5X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M10X1.5X16
# 34
77917101B
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW, SPECIAL
# 35
74710151A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
# 36
77927171A
77927171B
SCHRAUBE
SCREW
# 37
88641961A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 38
77950621A
GEWINDESTIFT M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED DOWEL M10X1
# 39
78010721A
VERSCHLUSS BY-PASS M16X1.5
PLUG BY-PASS M16X1.5
# 40
79910491A
RUCKHOLFEDER
SPRING, RETURN
# 41
79920772A
FEDER, BY-PASS
BYPASS SPRING
# 42
79940171A
FEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPRING
# 43
81510281A
SCHRAUBE, OELFILTER ANSCHLUSS
BOLT UNION
# 44
83110151B
PLATTCHEN
PLATE
# 45
84740061A
KUGEL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL
# 46
85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.2X20X1
# 47
85211951A
DICHTUNG 10, 5X17X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 10.5X17X2
# 48
85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
# 49
85250421A
KUPFERDICHTUNG 12.2X18X1.5 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
COPPER GASKET 12.2X18X1.5 MM
# 50
85611481A
UNTERLEGSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 51
87512131A
DUESE
JET
# 52
88440531A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
# 53
78011041A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 54
88440651A
SPRENGRING
SPRING RING
# 55
88450581A
SPRENGRING
SPRING RING
# 56
88640331A
O-RING 17, 96X2, 62 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING 17.96X2.62
# 57
88641181A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 58
88641581A
DICHTUNG OR (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
O-RING
# 59
89320062A
VERSCHLUSS, OELABLASS
PLUG, OIL DRAIN
# 60
89410241A
SIEBOELFILTER
OIL NET FILTER
# 61
93040221A
WELLENDICHTRING 35X52X7
SEAL, OIL 35X52X7
# 62
93040931A
WELLENDICHTRING 17X25X4
SEAL, OIL 17X25X4
# 63
93041231A
93041233A
DICHTUNGSRING
SEAL, OIL 18X30X6
# 64
77919881A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CARTERDELEN van de XDiavel S van uw 2018. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...