DISTRIBUTIERIEM VOOR DUCATI XDIAVEL S 2018

DISTRIBUTIERIEM voor Ducati XDiavel S 2018
 
(1)  24511571D
AUSSERER DECKEL SENKRECHTEN RIEMENS
VERTICAL BELT COVER SERIGRAPHY
Onderdeel informatie
 
(2)  24511591B
AEUSSERER DECKEL DESHORIZONTALEN RIEMENS
HORIZONTAL BELT EXTERNAL COVER
Onderdeel informatie
 
(3)  14710941A
VENTILSTEUERUNG VORGELEGEWELLE
LAYSHAFT TIMING
 
(4)  24511581B
ZENTRALER DECKEL
CENTRAL EXTERNAL COVER
Onderdeel informatie
 
(5)  73740342A
ZAHNRIEMEN DER VENTILSTEUERUNG
COURROIE DENTEE COMMANDE DISTRIBUTION
 
(5)  73740342A
ZAHNRIEMEN DER VENTILSTEUERUNG
COURROIE DENTEE COMMANDE DISTRIBUTION
 
(6)  77140663CD
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(6)  77140663CD
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(7)  74940081A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M8
 
(7)  74940081A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M8
 
(7)  74940081A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M8
 
(7)  74940081A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M8
 
(8)  85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(8)  85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(8)  85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(8)  85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(9)  45120272A
FESTE ZAHNRIEMENSPANNER, STEUERUNG
TENSIONER TIMING BELT FIXED
 
(10)  45120291A
BEWEGLICHER SPANNER KOMPLETT
COMPLETE MOVABLE TENSIONER ROLLER
 
(10)  45120291A
BEWEGLICHER SPANNER KOMPLETT
COMPLETE MOVABLE TENSIONER ROLLER
 
(11)  88210031A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SNAP RING
 
(12)  70350062A
FEDERNUTMUTTER
ELASTIC-STOP RING NUT
 
(13)  17122391A
ZAHNRAEDER
TIMING GEARS SET
 
(14)  85110131A
SICHERUNGSSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, LOCK
 
(15)  75011601A
MUTTER M14X1X7
NUT M14X1X7
 
(16)  68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
 
(17)  71611281A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(18)  25510104B
STEUERRIEMENSCHEIBE
PULLEY, TIMING BELT
 
(18)  25510104B
STEUERRIEMENSCHEIBE
PULLEY, TIMING BELT
 
(19)  85610623A
RIEMENSCHEIBENTEILUNGSSCHEIBE
WASHER, BELT PULLEY
 
(20)  71610722A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(21)  77211451A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(22)  48411331A
LUFTFÖRDERER INNER RECHT
AIR MANIFOLD INTERNAL R.H.
 
(23)  42710221A
LUFTFILTER
FILTER, AIR
 
(24)  48411321A
LUFTFÖRDERER ÄUßERE RECHT
AIR MANIFOLD EXTERNAL R.H.
 
(25)  77113801A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(26)  48411341A
LUFTFÖRDERER ÄUßERE RECHT
AIR MANIFOLD EXTERNAL R.H.
 
(27)  77116721A
SCHRAUBE
SCREW
 
(28)  45120301A
FESTE ZAHNRIEMENSPANNER, STEUERUNG
TENSIONER TIMING BELT FIXED
 
(29)  77150693BC
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW
 
(30)  82718381A
BLECHSTUECK
PLATE
Onderdeelnummer Produkt
# 1
24511571D
AUSSERER DECKEL SENKRECHTEN RIEMENS
VERTICAL BELT COVER SERIGRAPHY
# 2
24511591B
AEUSSERER DECKEL DESHORIZONTALEN RIEMENS
HORIZONTAL BELT EXTERNAL COVER
# 3
14710941A
VENTILSTEUERUNG VORGELEGEWELLE
LAYSHAFT TIMING
# 4
24511581B
ZENTRALER DECKEL
CENTRAL EXTERNAL COVER
# 5
73740342A
ZAHNRIEMEN DER VENTILSTEUERUNG
COURROIE DENTEE COMMANDE DISTRIBUTION
# 6
77140663CD
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 7
74940081A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M8
# 8
85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
# 9
45120272A
FESTE ZAHNRIEMENSPANNER, STEUERUNG
TENSIONER TIMING BELT FIXED
# 10
45120291A
BEWEGLICHER SPANNER KOMPLETT
COMPLETE MOVABLE TENSIONER ROLLER
# 11
88210031A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SNAP RING
# 12
70350062A
FEDERNUTMUTTER
ELASTIC-STOP RING NUT
# 13
17122391A
ZAHNRAEDER
TIMING GEARS SET
# 14
85110131A
SICHERUNGSSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, LOCK
# 15
75011601A
MUTTER M14X1X7
NUT M14X1X7
# 16
68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
# 17
71611281A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 18
25510104B
STEUERRIEMENSCHEIBE
PULLEY, TIMING BELT
# 19
85610623A
RIEMENSCHEIBENTEILUNGSSCHEIBE
WASHER, BELT PULLEY
# 20
71610722A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 21
77211451A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 22
48411331A
LUFTFÖRDERER INNER RECHT
AIR MANIFOLD INTERNAL R.H.
# 23
42710221A
LUFTFILTER
FILTER, AIR
# 24
48411321A
LUFTFÖRDERER ÄUßERE RECHT
AIR MANIFOLD EXTERNAL R.H.
# 25
77113801A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 26
48411341A
LUFTFÖRDERER ÄUßERE RECHT
AIR MANIFOLD EXTERNAL R.H.
# 27
77116721A
SCHRAUBE
SCREW
# 28
45120301A
FESTE ZAHNRIEMENSPANNER, STEUERUNG
TENSIONER TIMING BELT FIXED
# 29
77150693BC
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW
# 30
82718381A
BLECHSTUECK
PLATE
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de DISTRIBUTIERIEM van de XDiavel S van uw 2018. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...