KOELSYSTEEM VOOR DUCATI XDIAVEL S 2018

KOELSYSTEEM voor Ducati XDiavel S 2018
 
(1)  93410241B
WASSERLEITUNG
HOSE, WATER
 
(2)  89310143A
BEHAELTERSTOEPSEL
TANK CAP
 
(3)  74141711A
KLAMMER 10-7 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CLAMP 10-7 MM
 
(3)  74141711A
KLAMMER 10-7 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CLAMP 10-7 MM
 
(4)  77240393C
SCHRAUBE TBEIF M6X10 10,9 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEIF M6X10 10.9
 
(5)  58511002A
AUSDEHNGEFAESS
TANK, WATER RESERVOIR
 
(6)  77156628B
SCHRAUBE TCEIF M6X10 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X10
 
(7)  74141561A
SCHELLE
CLAMP
 
(8)  87240601A
KUEHLERPROPFEN
RADIATOR CAP
 
(9)  74140431A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
 
(10)  77210471B
SCHRAUBE TEF M5X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M5X12
 
(11)  82718191AA
PLATTCHEN
PLATE
 
(12)  77440121A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(13)  61610021A
DREI-WEGE ANSCHLUSS
THREE-WAYS UNION
 
(14)  55340041A
THERMOSTAT
THERMO-SWITCH
 
(15)  80012541A
MUFFE
SLEEVE
 
(16)  74142591A
SCHELLE 20-35 MM
CLAMP 20-35 MM
 
(16)  74142591A
SCHELLE 20-35 MM
CLAMP 20-35 MM
 
(16)  74142591A
SCHELLE 20-35 MM
CLAMP 20-35 MM
 
(17)  88111281A
RING ALS THERMOSTATSCHUTZ
THERMOSTAT PROTECTION RING
 
(18)  74142581A
SCHELLE 16-27 MM
CLAMP 16-27 MM
 
(18)  74142581A
SCHELLE 16-27 MM
CLAMP 16-27 MM
 
(18)  74142581A
SCHELLE 16-27 MM
CLAMP 16-27 MM
 
(18)  74142581A
SCHELLE 16-27 MM
CLAMP 16-27 MM
 
(19)  80012551A
MUFFE THERMOASTAT/ZYLINDERKOPF WAAGRECH
THERMOSTAT/PUMP HOSE HORIZONTAL
 
(20)  80012562A
MUFFE THERMOASTAT/ZYLINDERKOPF SENKRECH
THERMOSTAT/PUMP HOSE VERTICAL
 
(21)  74142501A
SCHELLE
CLAMP
 
(22)  80012531A
MUFFE FUER PUMPE/KUEHLER
PUMP/COOLER HOSE
 
(23)  66840011A
KUEHLER ROHRSTUTZEN
SUPT, FILLER NECK
 
(24)  93410261A
ENTLUFTERROHR
TUBE D'EVENT VASE EXPANSION
 
(25)  93410271A
ENTLUFTERROHR
TUBE D'EVENT INFERIEUR
Onderdeelnummer Produkt
# 1
93410241B
WASSERLEITUNG
HOSE, WATER
# 2
89310143A
BEHAELTERSTOEPSEL
TANK CAP
# 3
74141711A
KLAMMER 10-7 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CLAMP 10-7 MM
# 4
77240393C
SCHRAUBE TBEIF M6X10 10, 9 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEIF M6X10 10.9
# 5
58511002A
AUSDEHNGEFAESS
TANK, WATER RESERVOIR
# 6
77156628B
SCHRAUBE TCEIF M6X10 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X10
# 7
74141561A
SCHELLE
CLAMP
# 8
87240601A
KUEHLERPROPFEN
RADIATOR CAP
# 9
74140431A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
# 10
77210471B
SCHRAUBE TEF M5X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M5X12
# 11
82718191AA
PLATTCHEN
PLATE
# 12
77440121A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 13
61610021A
DREI-WEGE ANSCHLUSS
THREE-WAYS UNION
# 14
55340041A
THERMOSTAT
THERMO-SWITCH
# 15
80012541A
MUFFE
SLEEVE
# 16
74142591A
SCHELLE 20-35 MM
CLAMP 20-35 MM
# 17
88110461A
88111281A
RING ALS THERMOSTATSCHUTZ
THERMOSTAT PROTECTION RING
# 18
74142581A
SCHELLE 16-27 MM
CLAMP 16-27 MM
# 19
80012551A
MUFFE THERMOASTAT/ZYLINDERKOPF WAAGRECH
THERMOSTAT/PUMP HOSE HORIZONTAL
# 20
80012562A
MUFFE THERMOASTAT/ZYLINDERKOPF SENKRECH
THERMOSTAT/PUMP HOSE VERTICAL
# 21
74142501A
SCHELLE
CLAMP
# 22
80012531A
MUFFE FUER PUMPE/KUEHLER
PUMP/COOLER HOSE
# 23
66840011A
KUEHLER ROHRSTUTZEN
SUPT, FILLER NECK
# 24
93410261A
ENTLUFTERROHR
TUBE D'EVENT VASE EXPANSION
# 25
93410271A
ENTLUFTERROHR
TUBE D'EVENT INFERIEUR
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KOELSYSTEEM van de XDiavel S van uw 2018. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...