STUUR VOOR DUCATI XDIAVEL S 2018

STUUR voor Ducati XDiavel S 2018
 
(1)  74750071A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(2)  77850281A
GEWINDESTIFT STEI M8X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED DOWEL STEI M8X25
 
(3)  34220872AA
BASE DI STERZO
STEERING HEAD BASE
 
(4)  77156688B
SCHRAUBE TCEIF M6X22X18 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X22X18
 
(5)  93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(5)  93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(6)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(6)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(7)  87210641A
VERSCHLUSS, STECKER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CAP, CONNECTOR
 
(8)  69940203A
RECHTER RUECKSPIEGEL
RIGHT MIRROR
 
(8)  69940203A
RECHTER RUECKSPIEGEL
RIGHT MIRROR
 
(9)  69940212A
LINKER RUECKSPIEGEL
LEFT MIRROR
 
(10)  70011151A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
CUSHION, HANDLEBAR
 
(11)  85211031AB
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
 
(12)  70310441A
NUTMUTTER
RING NUT
 
(13)  77157248B
SCHRAUBE TCEIF M8X22 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M8X22
 
(14)  65110222A
LINKER LENKERSCHALTER
LEFT SWITCH
Onderdeel informatie
(14)  65110232A
LINKER LENKERSCHALTER
LEFT SWITCH
Onderdeel informatie
 
(15)  71112791A
BUCHSE
BUSH
 
(16)  36011913AB
(16)  36011913AC
(16)  36011923AB
LENKER
GUIDON ARRIÉRÉ
Onderdeel informatie
(16)  36011923AC
LENKER
GUIDON ARRIÉRÉ
Onderdeel informatie
 
(17)  77157273BA
SCHRAUBE
SCREW
 
(18)  7791A111AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(19)  77116681A
SCHRAUBE LINKER
SCREW L.H.
 
(20)  66020102B
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(20)  66020102B
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(21)  15310072B
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ
BALANCER SET, HANDLE BAR
 
(22)  46210021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(22)  46210021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
 
(23)  34111141AA
GABELKOPF
STEERING HEAD
 
(24)  36011852AA
LENKER BUEGELBOLZEN, OBERE
HANDLEBAR BRACKET, UPPER
 
(25)  65010222A
RECHTER LENKERSCHALTER
RIGHT SWITCH
 
(26)  36011862AA
LENKER BUEGELBOLZEN, OBERE
HANDLEBAR BRACKET, UPPER
 
(27)  36011882AA
LENKER BUEGELBOLZEN, UNTEN RECHTS
HOLDER, HANDLE LOWER
 
(28)  77113941A
SCHRAUBE TCEIF M10X1,25X65 8,8
SCREW TCEIF M10X1.25X65 8.8
 
(29)  36011872AA
LENKER BUEGELBOLZEN, UNTEN LINKS
HOLDER, HANDLE LOWER
 
(30)  59821823D
SET HANDS FREE 868 MHZ
HANDS FREE 868 MHZ KIT
Onderdeel informatie
(30)  59821832D
KIT HANDS FREE 315 MHZ
 
(31)  77150763B
SCHRAUBE TCEI M6X55 UNI5931 8,8
SCREW TCEI M6X55 UNI5931 8.8
 
(32)  71011451A
BUCHSE
BUSH
 
(33)  85250401A
SCHEIBE 10,5X18X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10.5X18X1.6
 
(34)  85210491B
SCHEIBE 10,5X28X1.5
WASHER 10.5X28X1.5
 
(35)  38510812B
LENKERSCHALTER HANDS FREE
SWITCH HANDS FREE
(35)  38510831B
LENKERSCHALTER HANDS FREE
SWITCH HANDS FREE
 
(36)  7715727BF
SCHRAUBE
SCREW
 
(37)  71614914AA
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(38)  24715521A
DECKEL HANDSFREE
COVER HANDSFREE
 
(39)  75011491A
MUTTER
NUT
 
(40)  83040071A
KLAMMER
CLIP
 
(40)  83040071A
KLAMMER
CLIP
 
(41)  82113291B
BOLZEN
PIN
 
(42)  87241001A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
PLUG
 
(42)  87241001A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
PLUG
 
(43)  77750183C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(43)  77750183C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
Onderdeelnummer Produkt
# 1
74750071A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
# 2
77850281A
GEWINDESTIFT STEI M8X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED DOWEL STEI M8X25
# 3
34220872AA
BASE DI STERZO
STEERING HEAD BASE
# 4
77156688B
SCHRAUBE TCEIF M6X22X18 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X22X18
# 5
93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
# 6
70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
# 7
87210641A
VERSCHLUSS, STECKER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CAP, CONNECTOR
# 8
69940203A
RECHTER RUECKSPIEGEL
RIGHT MIRROR
# 9
69940212A
LINKER RUECKSPIEGEL
LEFT MIRROR
# 10
70010541A
70011151A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
CUSHION, HANDLEBAR
# 11
85211031A
85211031AB
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
# 12
70310441A
NUTMUTTER
RING NUT
# 13
77157248B
SCHRAUBE TCEIF M8X22 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M8X22
# 14
65110221A
65110222A
LINKER LENKERSCHALTER
LEFT SWITCH
# 14
65110231A
65110232A
LINKER LENKERSCHALTER
LEFT SWITCH
# 15
71112791A
BUCHSE
BUSH
# 16
36011913AB
LENKER
GUIDON
# 16
36011913AC
LENKER
GUIDON
# 16
36011923AB
LENKER
GUIDON ARRIÉRÉ
# 16
36011923AC
LENKER
GUIDON ARRIÉRÉ
# 17
77157273BA
SCHRAUBE
SCREW
# 18
7791A111AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 19
77116681A
SCHRAUBE LINKER
SCREW L.H.
# 20
66020101B
66020102B
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
# 21
15310072B
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ
BALANCER SET, HANDLE BAR
# 22
46210021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8 MM
# 23
34111141AA
GABELKOPF
STEERING HEAD
# 24
36011851AA
36011852AA
LENKER BUEGELBOLZEN, OBERE
HANDLEBAR BRACKET, UPPER
# 25
65010221A
65010222A
RECHTER LENKERSCHALTER
RIGHT SWITCH
# 26
36011861AA
36011862AA
LENKER BUEGELBOLZEN, OBERE
HANDLEBAR BRACKET, UPPER
# 27
36011881AA
36011882AA
LENKER BUEGELBOLZEN, UNTEN RECHTS
HOLDER, HANDLE LOWER
# 28
77113941A
SCHRAUBE TCEIF M10X1, 25X65 8, 8
SCREW TCEIF M10X1.25X65 8.8
# 29
36011871AA
36011872AA
LENKER BUEGELBOLZEN, UNTEN LINKS
HOLDER, HANDLE LOWER
# 30
59821821D
59821823D
SET HANDS FREE 868 MHZ
HANDS FREE 868 MHZ KIT
# 30
59821831D
59821832D
KIT HANDS FREE 315 MHZ
# 31
77150763B
SCHRAUBE TCEI M6X55 UNI5931 8, 8
SCREW TCEI M6X55 UNI5931 8.8
# 32
71011451A
BUCHSE
BUSH
# 33
85250401A
SCHEIBE 10, 5X18X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10.5X18X1.6
# 34
85210491B
SCHEIBE 10, 5X28X1.5
WASHER 10.5X28X1.5
# 35
38510811B
38510812B
LENKERSCHALTER HANDS FREE
SWITCH HANDS FREE
# 35
38510831B
LENKERSCHALTER HANDS FREE
SWITCH HANDS FREE
# 36
7715727BF
SCHRAUBE
SCREW
# 37
71614914AA
DISTANZSTUECK
SPACER
# 38
24715521A
DECKEL HANDSFREE
COVER HANDSFREE
# 39
75011491A
MUTTER
NUT
# 40
83040071A
KLAMMER
CLIP
# 41
82113291B
BOLZEN
PIN
# 42
87241001A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
PLUG
# 43
77750183C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de STUUR van de XDiavel S van uw 2018. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...