VERTICAAL CILINDERKOP - DISTRIBUTIERIEM VOOR DUCATI XDIAVEL S 2018

VERTICAAL CILINDERKOP   DISTRIBUTIERIEM voor Ducati XDiavel S 2018
 
(1)  86010061A
STIFT
PIN
 
(2)  81413341A
ANSCHLUSS
UNION
 
(3)  45110462A
BOLZEN FUER BEWEGLICHEN SPANNER
MOBILE TENSIONER PIN
 
(3)  45110462A
BOLZEN FUER BEWEGLICHEN SPANNER
MOBILE TENSIONER PIN
 
(4)  76640191A
STIFTSCHRAUBE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
STUD BOLT M6X16
 
(5)  71113741A
BUCHSE
BUSH
 
(6)  78811331B
VENTILDECKELDICHTUNG ÄUßERE
VALVE COVER GASKET EXTERNAL
 
(7)  78811341B
DICHTUNG
GASKET
 
(8)  24714811DB
ZYLINDERKOPFDECKEL SENKRECHTEN
COVER CYLINDER HEAD, VERTICAL
 
(9)  82716351A
BLECHSTUECK
PLATE
 
(10)  81140012B
VENTIL
VALVE
 
(11)  24714171A
DECKEL
COVER
 
(12)  77350403B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(13)  93050201A
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(13)  93050201A
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(14)  87321421B
PFROPFEN
PLUG
 
(14)  87321421B
PFROPFEN
PLUG
 
(15)  88640851A
DICHTUNG OR (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(15)  88640851A
DICHTUNG OR (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(16)  45040023A
VENTIL
VALVE
 
(16)  45040023A
VENTIL
VALVE
 
(17)  77140648CA
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(17)  77140648CA
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(18)  24511481A
EINSATZ
INSERT
 
(18)  24511481A
EINSATZ
INSERT
 
(19)  88642621A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(19)  88642621A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(20)  74810493A
SZPEZIALMUTTER (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT, SPECIAL
 
(21)  66810501B
ANSCHLUSS, SCHLAUCH
NIPPLE, HOSE
 
(22)  77919061B
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW, SPECIAL
 
(23)  55243341A
ABTASTER
DETECTOR
 
(23)  55243341A
ABTASTER
DETECTOR
 
(24)  77550218CJ
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(24)  77550218CJ
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(25)  85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
 
(25)  85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
 
(26)  17740042B
STEUERRIEMENSCHEIBE ANGETRIEBENES
TIMING BELT PULLEY, DRIVEN
 
(27)  17740032C
STEUERRIEMENSCHEIBE ANGETRIEBENES
TIMING BELT PULLEY, DRIVEN
 
(28)  77918271A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(28)  77918271A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(29)  86050131A
STIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN
 
(29)  86050131A
STIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN
 
(30)  14825031E
VERTEILERWELLE DER SENKRECHTEN ANSAUGUNG
VERTICAL INTAKE CAMSHAFT
 
(31)  87310051A
VERSCHLUSS 18 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 18 MM
 
(31)  87310051A
VERSCHLUSS 18 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 18 MM
 
(32)  14825041E
VERTEILERWELLE SENKRECHTER AUSLAß
VERTICAL EXHAUST CAMSHAFT
 
(33)  55243181A
ABTASTER
DETECTOR
 
(34)  77244661A
SCHRAUBE
SCREW
 
(35)  81411113B
ANSCHLUSS, SCHLAUCH
NIPPLE, HOSE
Onderdeelnummer Produkt
# 1
86010061A
STIFT
PIN
# 2
81413341A
ANSCHLUSS
UNION
# 3
45110462A
BOLZEN FUER BEWEGLICHEN SPANNER
MOBILE TENSIONER PIN
# 4
76640191A
STIFTSCHRAUBE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
STUD BOLT M6X16
# 5
71113741A
BUCHSE
BUSH
# 6
78811331B
VENTILDECKELDICHTUNG ÄUßERE
VALVE COVER GASKET EXTERNAL
# 7
78811341B
DICHTUNG
GASKET
# 8
24714811DB
ZYLINDERKOPFDECKEL SENKRECHTEN
COVER CYLINDER HEAD, VERTICAL
# 9
82716351A
BLECHSTUECK
PLATE
# 10
81140012B
VENTIL
VALVE
# 11
24714171A
DECKEL
COVER
# 12
77350403B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 13
93050201A
DICHTUNGSRING
SEAL RING
# 14
87321421B
PFROPFEN
PLUG
# 15
88640851A
DICHTUNG OR (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 16
45040023A
VENTIL
VALVE
# 17
77140648CA
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 18
24511481A
EINSATZ
INSERT
# 19
88642621A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 20
74810493A
SZPEZIALMUTTER (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT, SPECIAL
# 21
66810501A
66810501B
ANSCHLUSS, SCHLAUCH
NIPPLE, HOSE
# 22
77919061B
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW, SPECIAL
# 23
55243341A
ABTASTER
DETECTOR
# 24
77550218CJ
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 25
85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
# 26
17740042B
STEUERRIEMENSCHEIBE ANGETRIEBENES
TIMING BELT PULLEY, DRIVEN
# 27
17740032C
STEUERRIEMENSCHEIBE ANGETRIEBENES
TIMING BELT PULLEY, DRIVEN
# 28
77918271A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 29
86050131A
STIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN
# 30
14825031E
VERTEILERWELLE DER SENKRECHTEN ANSAUGUNG
VERTICAL INTAKE CAMSHAFT
# 31
87310051A
VERSCHLUSS 18 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 18 MM
# 32
14825041E
VERTEILERWELLE SENKRECHTER AUSLAß
VERTICAL EXHAUST CAMSHAFT
# 33
55243181A
ABTASTER
DETECTOR
# 34
77244661A
SCHRAUBE
SCREW
# 35
81411113B
ANSCHLUSS, SCHLAUCH
NIPPLE, HOSE
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VERTICAAL CILINDERKOP - DISTRIBUTIERIEM van de XDiavel S van uw 2018. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...