VOETSTEUN LINKS - SCHAKELPEDAAL VOOR DUCATI XDIAVEL S 2018

VOETSTEUN LINKS   SCHAKELPEDAAL voor Ducati XDiavel S 2018
 
(1)  82110512AA
RASTENBOLZEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
FOOTREST PIN
 
(2)  46411041AA
VERDER FUSSRASTE LINKS
FOOTREST, FRONT LH
 
(3)  88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
 
(4)  82115311A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(5)  76510091A
TRITTBRETTGUMMI
COVER, FOOTREST
 
(6)  76411451A
GUMMIGLEITSCHUTZE
COVER PEDAL
 
(7)  77156678B
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X20
 
(7)  77156678B
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X20
 
(8)  11721662AA
ASSIEME ASTINA RINVIO CAMBIO
GEARBOX TRANSMISSION ROD ASSEMBLY
 
(9)  85250041C
SCHEIBE 8.4X17X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.4X17X1.6
 
(10)  46510722BA
HINTERE FUSSRASTE LINKS
REAR LEFT FOOT-REST
 
(11)  77919831AA
BOLZEN, FUSSREST HINTEN
PIN, REAR FOOT REST
 
(12)  79910241B
FEDER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING
 
(13)  84740021A
KUGEL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL
 
(14)  77240463C
SCHRAUBE TBEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M6X25
 
(15)  82412952AA
HINTERPLATTE L.
REAR L.H. PLATE
 
(16)  77157283B
SCHRAUBE TCEIF M8X35 8,8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X35 8.8
 
(17)  4601E091A
WÄRMESCHUTZ
HEAT GUARD
 
(18)  71116331A
BUCHSE
BUSH
 
(19)  71116321A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
 
(20)  77156668B
SCHRAUBE TCEIF M6X18 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X18
 
(21)  45612381AA
GANGSHEBEL
GEAR CONTROL LEVER
 
(22)  82118251AA
BOLZEN
PIN PEDAL
 
(23)  88641721A
O-RING 1.78X14
 
(23)  88641721A
O-RING 1.78X14
 
(24)  4601D801AA
FERSENSCHUTZ VORDERES LINK
HEEL GUARD FRONT LH
 
(25)  45622312BA
SCHALTHEBEL
GEARCHANGE LEVER
 
(26)  79916131A
FUSSRASTEFEDER
SPRING. FOOTREST
 
(27)  85210541B
SCHEIBE 10,2X20X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER 10.2X20X1
 
(28)  82412912BA
VORDERPLATTE L.
FRONT L.H. PLATE
 
(29)  77113953C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(30)  77510511B
SCHRAUBE TBEI M5X10 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X10
 
(31)  11711671AA
ERWEITERUNG
EXTENSION
 
(32)  77240583C
SCHRAUBE TBEIF M8X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M8X16
Onderdeelnummer Produkt
# 1
82110512AA
RASTENBOLZEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
FOOTREST PIN
# 2
46411041AA
VERDER FUSSRASTE LINKS
FOOTREST, FRONT LH
# 3
88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
# 4
82115311A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 5
76510091A
TRITTBRETTGUMMI
COVER, FOOTREST
# 6
76411451A
GUMMIGLEITSCHUTZE
COVER PEDAL
# 7
77156678B
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X20
# 8
11721662AA
ASSIEME ASTINA RINVIO CAMBIO
GEARBOX TRANSMISSION ROD ASSEMBLY
# 9
85250041C
SCHEIBE 8.4X17X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.4X17X1.6
# 10
46510722BA
HINTERE FUSSRASTE LINKS
REAR LEFT FOOT-REST
# 11
77919831AA
BOLZEN, FUSSREST HINTEN
PIN, REAR FOOT REST
# 12
79910241B
FEDER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING
# 13
84740021A
KUGEL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL
# 14
77240463C
SCHRAUBE TBEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M6X25
# 15
82412952AA
HINTERPLATTE L.
REAR L.H. PLATE
# 16
77157283B
SCHRAUBE TCEIF M8X35 8, 8 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X35 8.8
# 17
4601E091A
WÄRMESCHUTZ
HEAT GUARD
# 18
71116331A
BUCHSE
BUSH
# 19
71116321A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
# 20
77156668B
SCHRAUBE TCEIF M6X18 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X18
# 21
45612051A
45612381AA
GANGSHEBEL
GEAR CONTROL LEVER
# 22
82118251AA
BOLZEN
PIN PEDAL
# 23
88641721A
O-RING 1.78X14
# 24
4601D801AA
FERSENSCHUTZ VORDERES LINK
HEEL GUARD FRONT LH
# 25
45622312BA
SCHALTHEBEL
GEARCHANGE LEVER
# 26
79916131A
FUSSRASTEFEDER
SPRING. FOOTREST
# 27
85210541B
SCHEIBE 10, 2X20X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER 10.2X20X1
# 28
82412912BA
VORDERPLATTE L.
FRONT L.H. PLATE
# 29
77113953C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 30
77510511B
SCHRAUBE TBEI M5X10 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X10
# 31
11711671AA
ERWEITERUNG
EXTENSION
# 32
77240583C
SCHRAUBE TBEIF M8X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M8X16
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VOETSTEUN LINKS - SCHAKELPEDAAL van de XDiavel S van uw 2018. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.