ZADEL VOOR DUCATI XDIAVEL S 2018

ZADEL voor Ducati XDiavel S 2018
 
(1)  595P3102AB
SITZ
SELLE (ENSEMBLE)
 
(2)  433P4191A
AUFSCHRIFTSCHILD
MARKING PLATE
 
(3)  86610301B
GUMMISTUECK
RUBBER PAD
 
(4)  38512114C
STEUERGERAET
BLUETOOTH MODULE
 
(5)  4601E152A
WAERMESCHUTZ
PROTECTION, HEAT
 
(6)  595P2941AB
BEIFAHRERSITZ
PILLION RIDER SEAT
 
(7)  76411381A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
VIBRATION DAMPER PAD
 
(8)  86610301A
STOPFEN (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PAD
 
(9)  73210071A
DIEBSTAHLSHUTZKABEL
ANTI-THEFT CABLE
 
(10)  85211671B
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(11)  77214031A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(12)  59513031A
SITZBANK GURTEL
BAND, SEAT
 
(13)  69720331C
WERKZEUGTASCHE
TOOL BAG
 
(14)  52910191B
RUECKSTRAHLER
REFLEX REFLECTOR, REAR
 
(15)  24715631A
HECK
REAR FAIRING
 
(16)  77244503B
SCHRAUBE M8X18
SCREW M8X18
 
(16)  77244503B
SCHRAUBE M8X18
SCREW M8X18
 
(17)  77214411BA
SCHRAUBE TCEIF (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, SPECIAL
 
(17)  77214411BA
SCHRAUBE TCEIF (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, SPECIAL
 
(18)  48212132AB
HECK, LINKS
COVER, TAIL LH
Onderdeel informatie
(18)  48212132AH
HECK, LINKS
QUEUE CARENAGE GAUCHE BLANC
Onderdeel informatie
 
(19)  77244183B
SCHRAUBE
SCREW
 
(19)  77244183B
SCHRAUBE
SCREW
 
(19)  77244183B
SCHRAUBE
SCREW
 
(19)  77244183B
SCHRAUBE
SCREW
 
(19)  77244183B
SCHRAUBE
SCREW
 
(20)  85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
 
(20)  85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
 
(20)  85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
 
(20)  85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
 
(20)  85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
 
(21)  77440061A
GEWINDESCHRAUBE 4.5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, TAPPING 4.5X16
 
(22)  51810191A
ANTENNE IMMOBILIZER
COIL ANTENNA, IMMOBILIZER
 
(23)  24715483A
REAR LEFT COVER
COVER
 
(24)  76412291A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
RUBBER PAD
 
(24)  76412291A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
RUBBER PAD
 
(25)  52510563A
RÜCKSCHEINWERFER LINK
TAIL LIGHT L.H.
 
(26)  24715621A
CODONE INFERIORE
 
(27)  52510573A
RÜCKSCHEINWERFER RECHT
TAIL LIGHT R.H.
 
(28)  76412101A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
 
(28)  76412101A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
 
(29)  85250311A
UNTERLEGSCHEIBE 5.3X15X1.2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5.3X15X1.2
 
(29)  85250311A
UNTERLEGSCHEIBE 5.3X15X1.2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5.3X15X1.2
 
(30)  77244163B
SCHRAUBE M5X10 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW M5X10
 
(30)  77244163B
SCHRAUBE M5X10 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW M5X10
 
(31)  24715472A
COVER
 
(32)  82716141A
PLAETTCHEN
PLATE
 
(33)  59821653B
SET ROTOR SCHLUSSEL
ROTORS AND KEY KIT
 
(34)  75011551A
MUTTER M22X1.5 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M22X1.5
 
(35)  59810302A
RIEGEL FUER VERSCHLUSS
LOCK LATCH
 
(36)  74841101AA
MUTTER M6
NUT 6MM
 
(37)  77240583C
SCHRAUBE TBEIF M8X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M8X16
 
(38)  74950011B
FEDERMUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SPRING
 
(39)  85250011C
SCHEIBE 4,3X9X0,8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 4.3X9X0.8
 
(40)  77240463C
SCHRAUBE TBEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M6X25
 
(41)  8301D924AA
PLATTE, HINTENER RAHMEN
PLATE, REAR FRAME
 
(42)  48212142AB
HECK, RECHTS
COVER, TAIL RH
(42)  48212142AH
HECK, RECHTS
QUEUE CARENAGE DROITE BLANC
 
(43)  86612101A
STOPFEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
PAD
 
(44)  85044251A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPRING RING
Onderdeelnummer Produkt
# 1
595P3102AB
SITZ
SELLE (ENSEMBLE)
# 2
433P4191A
AUFSCHRIFTSCHILD
MARKING PLATE
# 3
86610301B
GUMMISTUECK
RUBBER PAD
# 4
38512113C
38512114C
STEUERGERAET
BLUETOOTH MODULE
# 5
4601E152A
WAERMESCHUTZ
PROTECTION, HEAT
# 6
595P2941AB
BEIFAHRERSITZ
PILLION RIDER SEAT
# 7
76411381A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
VIBRATION DAMPER PAD
# 8
86610301A
STOPFEN (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PAD
# 9
73210071A
DIEBSTAHLSHUTZKABEL
ANTI-THEFT CABLE
# 10
85211671B
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 11
77214031A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 12
59513031A
SITZBANK GURTEL
BAND, SEAT
# 13
69720331C
WERKZEUGTASCHE
TOOL BAG
# 14
52910191B
RUECKSTRAHLER
REFLEX REFLECTOR, REAR
# 15
24715631A
HECK
REAR FAIRING
# 16
77244503B
SCHRAUBE M8X18
SCREW M8X18
# 17
77214411BA
SCHRAUBE TCEIF (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, SPECIAL
# 18
48212132AB
HECK, LINKS
COVER, TAIL LH
# 18
48212132AH
HECK, LINKS
QUEUE CARENAGE GAUCHE BLANC
# 19
77244183B
SCHRAUBE
SCREW
# 20
85040471A
SCHNELLBEFESTIGUNG M5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING M5
# 21
77440061A
GEWINDESCHRAUBE 4.5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, TAPPING 4.5X16
# 22
51810191A
ANTENNE IMMOBILIZER
COIL ANTENNA, IMMOBILIZER
# 23
24715481A
24715483A
REAR LEFT COVER
COVER
# 24
76412291A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
RUBBER PAD
# 25
52510563A
RÜCKSCHEINWERFER LINK
TAIL LIGHT L.H.
# 26
24715621A
CODONE INFERIORE
# 27
52510573A
RÜCKSCHEINWERFER RECHT
TAIL LIGHT R.H.
# 28
76412101A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
# 29
85250311A
UNTERLEGSCHEIBE 5.3X15X1.2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5.3X15X1.2
# 30
77244163B
SCHRAUBE M5X10 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW M5X10
# 31
24715472A
COVER
# 32
82716141A
PLAETTCHEN
PLATE
# 33
59821661A
59821653B
SET ROTOR SCHLUSSEL
ROTORS AND KEY KIT
# 34
75011551A
MUTTER M22X1.5 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT M22X1.5
# 35
59810302A
RIEGEL FUER VERSCHLUSS
LOCK LATCH
# 36
75050011B
74841101AA
MUTTER M6
NUT 6MM
# 37
77240583C
SCHRAUBE TBEIF M8X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M8X16
# 38
74950011B
FEDERMUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SPRING
# 39
85250011C
SCHEIBE 4, 3X9X0, 8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 4.3X9X0.8
# 40
77240463C
SCHRAUBE TBEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEIF M6X25
# 41
8301D924AA
PLATTE, HINTENER RAHMEN
PLATE, REAR FRAME
# 42
48212142AB
HECK, RECHTS
COVER, TAIL RH
# 42
48212142AH
HECK, RECHTS
QUEUE CARENAGE DROITE BLANC
# 43
86612101A
STOPFEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
PAD
# 44
85044251A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPRING RING
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ZADEL van de XDiavel S van uw 2018. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...