FRAME VOOR DUCATI XDIAVEL S 2019

FRAME voor Ducati XDiavel S 2019
 
(1)  47012911AA
(1)  47012911AC
RAHMEN SCHWARZ
CADRE NOIR
Onderdeel informatie
(1)  47012932AB
(1)  47013011AC
RAHMEN SCHWARZ
CADRE NOIR
Onderdeel informatie
 
(2)  76410501A
GUMMITEILE
RUBBER PAD
 
(3)  77919841AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(3)  77919841AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(4)  77354743B
SCHRAUBE TCEIR M5X20 DIN6912 8,8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M5X20 DIN6912 8.8
 
(4)  77354743B
SCHRAUBE TCEIR M5X20 DIN6912 8,8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M5X20 DIN6912 8.8
 
(5)  71611641AA
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(5)  71611641AA
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(6)  76410241A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
 
(6)  76410241A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
 
(6)  76410241A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
 
(7)  71610061A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER
 
(8)  77240508C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(9)  38040251A
ZUENDSPULE
IGNITION COIL
 
(9)  38040251A
ZUENDSPULE
IGNITION COIL
 
(9)  38040251A
ZUENDSPULE
IGNITION COIL
 
(9)  38040251A
ZUENDSPULE
IGNITION COIL
 
(10)  74941113B
MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT
 
(10)  74941113B
MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT
 
(11)  67110701C
ZUENDKERZENKABEL SENKRECHTEN KOPF
CABLE BOUGIE TETE VERTICAL LONG
 
(12)  67040451A
ZUNDKERZE NGK MAR9A-J
SPARK PLUG NGK MAR9A-J
 
(12)  67040451A
ZUNDKERZE NGK MAR9A-J
SPARK PLUG NGK MAR9A-J
 
(12)  67040451A
ZUNDKERZE NGK MAR9A-J
SPARK PLUG NGK MAR9A-J
 
(12)  67040451A
ZUNDKERZE NGK MAR9A-J
SPARK PLUG NGK MAR9A-J
 
(13)  67110711B
ZUENDKERZENKABEL SENKRECHTEN KOPF
CABLE BOUGIE TETE VERTICAL COURT
 
(14)  67110731C
ZUENDKERZENKABEL WAAGRECHTER KOPF
CABLE BOUGIE TETE HORIZONTAL COURT
 
(15)  77253387C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(16)  67110721D
ZUENDKERZENKABEL WAAGRECHTER KOPF
CABLE BOUGIE TETE HORIZONTAL LONG
 
(17)  8301E001BA
KONSOLE VERBINDER
BRACKET, CONNECTOR
 
(18)  76410641A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI
VIBRATION DAMPER PAD
 
(18)  76410641A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI
VIBRATION DAMPER PAD
 
(19)  77113691A
SCHRAUBE TCEIF M6X12 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X12
 
(20)  8301E061AA
HALTERUNG, ZUENDSPULE
BRACKET, COIL
 
(21)  77156698B
SCHRAUBE TCEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X25
 
(22)  76412131A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
RUBBER PAD
 
(23)  92610051A
SCHUTZSTUECK (PACKUNG MIT 9) (PACKUNG MIT 9) (PACKUNG MIT 9) (PACKUNG MIT 9)
GUARD
Onderdeelnummer Produkt
# 1
47012884AB
47012911AA
RAHMEN
CADRE
# 1
47012884AC
47012911AC
RAHMEN SCHWARZ
CADRE NOIR
# 1
47012932AB
RAHMEN
CADRE
# 1
47012932AC
47013011AC
RAHMEN SCHWARZ
CADRE NOIR
# 2
76410501A
GUMMITEILE
RUBBER PAD
# 3
77919841AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 4
77354743B
SCHRAUBE TCEIR M5X20 DIN6912 8, 8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M5X20 DIN6912 8.8
# 5
71611641AA
DISTANZSTUECK
SPACER
# 6
76410241A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIBRATION DAMPER PAD
# 7
71610061A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER
# 8
77240508C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 9
38040251A
ZUENDSPULE
IGNITION COIL
# 10
74941113B
MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT
# 11
67110701C
ZUENDKERZENKABEL SENKRECHTEN KOPF
CABLE BOUGIE TETE VERTICAL LONG
# 12
67040451A
ZUNDKERZE NGK MAR9A-J
SPARK PLUG NGK MAR9A-J
# 13
67110711B
ZUENDKERZENKABEL SENKRECHTEN KOPF
CABLE BOUGIE TETE VERTICAL COURT
# 14
67110731C
ZUENDKERZENKABEL WAAGRECHTER KOPF
CABLE BOUGIE TETE HORIZONTAL COURT
# 15
77253387C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 16
67110721D
ZUENDKERZENKABEL WAAGRECHTER KOPF
CABLE BOUGIE TETE HORIZONTAL LONG
# 17
8301E001BA
KONSOLE VERBINDER
BRACKET, CONNECTOR
# 18
76410641A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI
VIBRATION DAMPER PAD
# 19
77113691A
SCHRAUBE TCEIF M6X12 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X12
# 20
8301E061AA
HALTERUNG, ZUENDSPULE
BRACKET, COIL
# 21
77156698B
SCHRAUBE TCEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X25
# 22
76412131A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
RUBBER PAD
# 23
92610051A
SCHUTZSTUECK (PACKUNG MIT 9) (PACKUNG MIT 9) (PACKUNG MIT 9) (PACKUNG MIT 9)
GUARD
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de FRAME van de XDiavel S van uw 2019. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.