STUUR VOOR DUCATI MULTISTRADA 1200 S 2015

STUUR voor Ducati Multistrada 1200 S 2015
 
(1)  74750071A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(2)  77910991B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(3)  34221141AA
BASE DI STERZO
HOSE GUIDE
 
(4)  77156718B
SCHRAUBE TCEIF M6X30 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X30
 
(5)  93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(5)  93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(6)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(6)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(7)  87210641A
VERSCHLUSS, STECKER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CAP, CONNECTOR
 
(8)  52310462B
RÜCKSPIEGEL RECHT
REAR-VIEW MIRROR R.H.
 
(9)  52310472B
RÜCKSPIEGEL LINK
REAR-VIEW MIRROR L.H.
 
(10)  70011131A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
VIBRATION DAMPER
 
(10)  70011131A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
VIBRATION DAMPER
 
(11)  85211031AB
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
 
(11)  85211031AB
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
 
(12)  70310131A
OBER-GEWINDE, STEUERKOPF
THREAD, STEERING HEAD TOP
 
(13)  77157278B
SCHRAUBE TCEIF M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X30
 
(13)  77157278B
SCHRAUBE TCEIF M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X30
 
(14)  65110211D
LINKER LENKERSCHALTER
LEFT SWITCH
 
(15)  36110111C
HANDGRIFF LINKS
HAND GRIP LH
 
(16)  36015382AA
LENKER
HANDLEBAR
 
(17)  77159313B
SCHRAUBE
SCREW
 
(18)  77919202AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(19)  77113771B
SCHRAUBE LINKER
SCREW L.H.
 
(20)  66020073D
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(21)  87240941A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
PLUG
 
(22)  38510742B
LENKERSCHALTER HANDS FREE
SWITCH HANDS FREE
Onderdeel informatie
 
(23)  34111671AA
GABELKOPF
STEERING HEAD
 
(24)  36011781AA
LENKER BUEGELBOLZEN, OBERE
HANDLEBAR BRACKET, UPPER
 
(25)  65010211C
RECHTER LENKERSCHALTER
RIGHT SWITCH
 
(26)  85350111A
FEDERSCHEIBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER, SPRING
 
(27)  77156438B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(28)  77159418B
SCHRAUBE M10X1,25X70
SCREW M10X1.25X70
 
(29)  36011792AA
LENKER BUEGELBOLZEN, UNTEN
HOLDER, HANDLE LOWER
 
(30)  59821473G
SET HANDS FREE 868 MHZ
HANDS FREE 868 MHZ KIT
Onderdeel informatie
 
(31)  77157288B
SCHRAUBE TCEIF M8X35 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X35
 
(32)  4601C522A
KOTSCCHUTZKLAPPEN
MUDGUARD, FRONT
 
(33)  77211091A
SCHRAUBE TBEI M5X12
SCREW TBEI M5X12
 
(34)  82115061A
BOLZEN
PIN
 
(35)  71614914AA
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(36)  83040071A
KLAMMER
CLIP
 
(36)  83040071A
KLAMMER
CLIP
Onderdeelnummer Produkt
# 1
74750071A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
# 2
77910991B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 3
34220831BA
34221141AA
BASE DI STERZO
HOSE GUIDE
# 4
77156718B
SCHRAUBE TCEIF M6X30 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X30
# 5
93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
# 6
70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
# 7
87210641A
VERSCHLUSS, STECKER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CAP, CONNECTOR
# 8
52310462A
52310462B
RÜCKSPIEGEL RECHT
REAR-VIEW MIRROR R.H.
# 9
52310472A
52310472B
RÜCKSPIEGEL LINK
REAR-VIEW MIRROR L.H.
# 10
70010921A
70011131A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
VIBRATION DAMPER
# 11
85211031A
85211031AB
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
# 12
70310131A
OBER-GEWINDE, STEUERKOPF
THREAD, STEERING HEAD TOP
# 13
77157278B
SCHRAUBE TCEIF M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X30
# 14
65110211A
65110211D
LINKER LENKERSCHALTER
LEFT SWITCH
# 15
36110111C
HANDGRIFF LINKS
HAND GRIP LH
# 16
36015382AA
LENKER
HANDLEBAR
# 17
77159313B
SCHRAUBE
SCREW
# 18
77919201AA
77919202AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 19
77113771B
SCHRAUBE LINKER
SCREW L.H.
# 20
66020071C
66020073D
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
# 21
87240941A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
PLUG
# 22
38510571B
38510742B
LENKERSCHALTER HANDS FREE
SWITCH HANDS FREE
# 23
34111072AA
34111671AA
GABELKOPF
STEERING HEAD
# 24
36011781AA
LENKER BUEGELBOLZEN, OBERE
HANDLEBAR BRACKET, UPPER
# 25
65010211A
65010211C
RECHTER LENKERSCHALTER
RIGHT SWITCH
# 26
85350111A
FEDERSCHEIBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER, SPRING
# 27
77156438B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 28
77159418B
SCHRAUBE M10X1, 25X70
SCREW M10X1.25X70
# 29
36011792AA
LENKER BUEGELBOLZEN, UNTEN
HOLDER, HANDLE LOWER
# 30
59821471D
59821473G
SET HANDS FREE 868 MHZ
HANDS FREE 868 MHZ KIT
# 31
77157288B
SCHRAUBE TCEIF M8X35 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X35
# 32
4601C521A
4601C522A
KOTSCCHUTZKLAPPEN
MUDGUARD, FRONT
# 33
77211091A
SCHRAUBE TBEI M5X12
SCREW TBEI M5X12
# 34
82115061A
BOLZEN
PIN
# 35
71614913AA
71614914AA
DISTANZSTUECK
SPACER
# 36
83040071A
KLAMMER
CLIP
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de STUUR van de Multistrada 1200 S van uw 2015. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.