ACHTERBRUG VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

ACHTERBRUG voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  81910571A
HINTERRADBOLZEN
REAR WHEEL SPINDLE
 
(2)  37310531A
KETTENSPANNPLATTE AUSSER
CHAIN TIGHTENER SHOE
 
(2)  37310531A
KETTENSPANNPLATTE AUSSER
CHAIN TIGHTENER SHOE
 
(3)  74810451A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M10X1.25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SELF-LOCKING NUT M10X1.25
 
(4)  37310551A
PLAETTCHEN, KETTENSPANNER
PLATE CHAIN TIGHTENER
 
(5)  37320561A
KETTENSPANNER
PULLER, CHAIN
 
(6)  71311961A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
 
(7)  37310571A
KETTENSPANNPLATTE
CHAIN TIGHTENER SHOE
 
(8)  85212001A
SCHEIBE 42X25.5X2
WASHER 42X25.5X2
 
(9)  74810232B
MUTTER
NUT
 
(10)  85212041A
SCHEIBE 18X12.5X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER 18X12.5X1
 
(10)  85212041A
SCHEIBE 18X12.5X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER 18X12.5X1
 
(11)  77112272A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(11)  77112272A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(12)  77840031A
GEWINDESTIFT M8X9 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THREADED DOWEL M8X9
 
(13)  77914401B
SCHRAUBE TBEI M6X15
SCREW TBEI M6X15
 
(13)  77914401B
SCHRAUBE TBEI M6X15
SCREW TBEI M6X15
 
(14)  44610131B
KETTENABDECKUNG
CHAIN COVER
 
(15)  87210191A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PLUG
 
(15)  87210191A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PLUG
 
(16)  88440451A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
 
(16)  88440451A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
 
(17)  36911172A
SCHWINGENACHSE
AXLE, REAR SWING ARM
 
(18)  44710661A
KETTENGLEITFUEHRUNG
BUFFER, CHAIN TOUCH DEFENSE
 
(19)  37010742AA
SCHWINGE
SWING ARM
(19)  37010742AB
SCHWINGE
SWING ARM
 
(20)  36520701A
HINTERER FEDERBEIN
REAR SHOCK ABSORBER
 
(21)  85210011B
DISTANZSCHEIBE 20,5X36X1.8 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THRUST WASHER 20.5X36X1.8 MM
(21)  85210021B
DISTANZSCHEIBE 20,5X36X0,2 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 20.5X36X0.2 MM
(21)  85210031B
DISTANZSCHEIBE 20,5X36X0,1 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 20.5X36X0.1 MM
 
(22)  43313361A
KETTENREGALUNGSSTREIFEN
STICKER, ADJUSTING CHAIN
(22)  43313361B
WARNSCHILD, KETTENREGALUNGS JPN
LABEL, DRIVE CHAIN JPN
Onderdeel informatie
 
(23)  77914401B
SCHRAUBE TBEI M6X15
SCREW TBEI M6X15
 
(24)  87240561A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PLUG
Onderdeelnummer Produkt
# 1
81910571A
HINTERRADBOLZEN
REAR WHEEL SPINDLE
# 2
37310531A
KETTENSPANNPLATTE AUSSER
CHAIN TIGHTENER SHOE
# 3
74810451A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M10X1.25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SELF-LOCKING NUT M10X1.25
# 4
37310551A
PLAETTCHEN, KETTENSPANNER
PLATE CHAIN TIGHTENER
# 5
37320561A
KETTENSPANNER
PULLER, CHAIN
# 6
71311961A
DISTANZSTUECK RECHTS
RIGHT SPACER
# 7
37310571A
KETTENSPANNPLATTE
CHAIN TIGHTENER SHOE
# 8
85212001A
SCHEIBE 42X25.5X2
WASHER 42X25.5X2
# 9
74810232B
MUTTER
NUT
# 10
85212041A
SCHEIBE 18X12.5X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER 18X12.5X1
# 11
77112272A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 12
77840031A
GEWINDESTIFT M8X9 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THREADED DOWEL M8X9
# 13
77914401B
SCHRAUBE TBEI M6X15
SCREW TBEI M6X15
# 14
44610131B
KETTENABDECKUNG
CHAIN COVER
# 15
87210191A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PLUG
# 16
88440451A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
# 17
36911172A
SCHWINGENACHSE
AXLE, REAR SWING ARM
# 18
44710661A
KETTENGLEITFUEHRUNG
BUFFER, CHAIN TOUCH DEFENSE
# 19
37010742AA
SCHWINGE
SWING ARM
# 19
37010742AB
SCHWINGE
SWING ARM
# 20
36520701A
HINTERER FEDERBEIN
REAR SHOCK ABSORBER
# 21
85210011B
DISTANZSCHEIBE 20, 5X36X1.8 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THRUST WASHER 20.5X36X1.8 MM
# 21
85210021B
DISTANZSCHEIBE 20, 5X36X0, 2 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 20.5X36X0.2 MM
# 21
85210031B
DISTANZSCHEIBE 20, 5X36X0, 1 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 20.5X36X0.1 MM
# 22
43313361A
KETTENREGALUNGSSTREIFEN
STICKER, ADJUSTING CHAIN
# 22
43313361B
WARNSCHILD, KETTENREGALUNGS JPN
LABEL, DRIVE CHAIN JPN
# 23
77914402A
77914401B
SCHRAUBE TBEI M6X15
SCREW TBEI M6X15
# 24
87240561A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PLUG
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ACHTERBRUG van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...