BOVENKUIP VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

BOVENKUIP voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  52310061AA
SPIEGEL LINKS ROT
MIRROR, LEFT RED
(1)  52310061AT
SPIEGEL LINKS SCHWARZ
MIRROR, LEFT BLACK
 
(2)  53010112A
BLINKLEUCHTE
FLASHER LIGHT
 
(2)  53010112A
BLINKLEUCHTE
FLASHER LIGHT
 
(3)  48120351AM
SEITENDECKEL, LINKS ROT
COVER FRAME LH RED
(3)  48120351AT
SEITENDECKEL, LINKS SCHWARZ
SIDE COVER, LEFT BLACK
 
(4)  48120361AM
KOPFVERKLEIDUNG, ROT
COWLING RED
(4)  48120361AT
KOPFVERKLEIDUNG SCHWARZ
COWLING BLACK
 
(5)  85211561A
FEDERSCHEIBE 8.1X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8.1X14X1
 
(6)  77510083A
SCHRAUBE TBEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X14
 
(7)  74941108B
MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT, SELF LOCKING M5
 
(8)  85640021A
SCHEIBE 5X9X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5X9X0.5
 
(9)  85040821A
GEWINDEINSATZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED INSERT
 
(10)  39040181A
GLUEHLAMPE 12V-10W
BULB 12V-10W
 
(11)  77510111B
SCHRAUBE TBEI M5X20 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X20
 
(12)  43511351A
ZIERLEISTE
TRIMMING
(12)  43511351AT
ZIERLEISTE
TRIMMING
 
(13)  85040381A
SCHNELLBEFESTIGUNG
QUICK FASTENING
 
(14)  23610241A
UNTERE HALTERUNG
LOWER HOLDER
 
(15)  85211671A
SCHEIBE 6,2X20X1,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.2X20X1.5
 
(16)  77350698B
SCHRAUBE TCEIR M6X25 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M6X25
 
(17)  82916741A
BEWEGLICHE COCKPITVERKLEIDUNG
HEALDIGHT FAIRING SUPPORT
 
(18)  23610251A
OBERE HALTER
BRACKET UPPER
 
(19)  77156408B
SCHRAUBE TCEIF M5X14 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M5X14
 
(20)  77250121B
SCHRAUBE TEF M6X22 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X22
 
(21)  75010281A
FEDERMUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT, SPRING
 
(22)  77510071AB
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(23)  85210241A
NYLONSCHEIBE 4X8X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 4X8X0.5
 
(24)  52310051AA
SPIEGEL RECHTS ROT
MIRROR, RIGHT RED
(24)  52310051AT
SPIEGEL RECHTS SCHWARZ
MIRROR, RIGHT BLACK
 
(25)  48120341AM
SEITENDECKEL, RECHTS ROT
COVER FRAME RH RED
(25)  48120341AT
SEITENDECKEL, RECHTS SCHWARZ
SIDE COVER, RIGHT BLACK
 
(26)  48720361A
WINDSCHUTZSCHEIBE
WINDSHIELD
 
(27)  76410851A
DICHTUNG
GASKET
Onderdeelnummer Produkt
# 1
52310061AA
SPIEGEL LINKS ROT
MIRROR, LEFT RED
# 1
52310061AT
SPIEGEL LINKS SCHWARZ
MIRROR, LEFT BLACK
# 2
53010112A
BLINKLEUCHTE
FLASHER LIGHT
# 3
48120351AM
SEITENDECKEL, LINKS ROT
COVER FRAME LH RED
# 3
48120351AT
SEITENDECKEL, LINKS SCHWARZ
SIDE COVER, LEFT BLACK
# 4
48120361AM
KOPFVERKLEIDUNG, ROT
COWLING RED
# 4
48120361AT
KOPFVERKLEIDUNG SCHWARZ
COWLING BLACK
# 5
85211561A
FEDERSCHEIBE 8.1X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8.1X14X1
# 6
77510083A
SCHRAUBE TBEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X14
# 7
74941108B
MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT, SELF LOCKING M5
# 8
85640021A
SCHEIBE 5X9X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5X9X0.5
# 9
85040821A
GEWINDEINSATZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
THREADED INSERT
# 10
39040181A
GLUEHLAMPE 12V-10W
BULB 12V-10W
# 11
77510111B
SCHRAUBE TBEI M5X20 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X20
# 12
43511351A
ZIERLEISTE
TRIMMING
# 12
43511351AT
ZIERLEISTE
TRIMMING
# 13
85040381A
SCHNELLBEFESTIGUNG
QUICK FASTENING
# 14
23610241A
UNTERE HALTERUNG
LOWER HOLDER
# 15
85211671A
SCHEIBE 6, 2X20X1, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.2X20X1.5
# 16
77350698B
SCHRAUBE TCEIR M6X25 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M6X25
# 17
82916741A
BEWEGLICHE COCKPITVERKLEIDUNG
HEALDIGHT FAIRING SUPPORT
# 18
23610251A
OBERE HALTER
BRACKET UPPER
# 19
77156408B
SCHRAUBE TCEIF M5X14 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M5X14
# 20
77250121B
SCHRAUBE TEF M6X22 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X22
# 21
75010281A
FEDERMUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT, SPRING
# 22
77510071AB
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 23
85210241A
NYLONSCHEIBE 4X8X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 4X8X0.5
# 24
52310051AA
SPIEGEL RECHTS ROT
MIRROR, RIGHT RED
# 24
52310051AT
SPIEGEL RECHTS SCHWARZ
MIRROR, RIGHT BLACK
# 25
48120341AM
SEITENDECKEL, RECHTS ROT
COVER FRAME RH RED
# 25
48120341AT
SEITENDECKEL, RECHTS SCHWARZ
SIDE COVER, RIGHT BLACK
# 26
48720361A
WINDSCHUTZSCHEIBE
WINDSHIELD
# 27
76410851A
DICHTUNG
GASKET
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de BOVENKUIP van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...