CARTERDELEN VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

CARTERDELEN voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  22522341A
PAAR GEHAEUSEHAELFTEN SPORT-GT'09
CRANKCASE
 
(1)  22522341A
PAAR GEHAEUSEHAELFTEN SPORT-GT'09
CRANKCASE
 
(1)  22522341A
PAAR GEHAEUSEHAELFTEN SPORT-GT'09
CRANKCASE
 
(1)  22522341A
PAAR GEHAEUSEHAELFTEN SPORT-GT'09
CRANKCASE
 
(1)  22522341A
PAAR GEHAEUSEHAELFTEN SPORT-GT'09
CRANKCASE
 
(1)  22522341A
PAAR GEHAEUSEHAELFTEN SPORT-GT'09
CRANKCASE
 
(1)  22522341A
PAAR GEHAEUSEHAELFTEN SPORT-GT'09
CRANKCASE
 
(2)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(2)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(2)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(2)  93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
 
(3)  764000004
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
 
(3)  764000004
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
 
(4)  88440531A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
 
(4)  88440531A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
 
(5)  942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
 
(6)  76610591B
STIFTSCHRAUBE
STUD BOLT
 
(6)  76610591B
STIFTSCHRAUBE
STUD BOLT
 
(7)  85610642A
SPEZIALSCHEIBE 10,5X21X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPECIAL 10.5X21X2
 
(7)  85610642A
SPEZIALSCHEIBE 10,5X21X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPECIAL 10.5X21X2
 
(8)  74810501A
MUTTER M10X1,5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M10X1.5
 
(8)  74810501A
MUTTER M10X1,5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M10X1.5
 
(9)  70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
 
(9)  70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
 
(10)  720941616
SCHRAUBE TSPEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X12
 
(11)  82610121A
STOPPLATTE
PLATE, RETAINER
 
(12)  70250191A
LAGER 25X62X17
BEARING 25X62X17
 
(13)  93040221A
WELLENDICHTRING 35X52X7
SEAL, OIL 35X52X7
 
(14)  71311401A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPACER
 
(15)  77052508B
SCHRAUBE TE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TE M6X16
 
(16)  93041233A
DICHTUNGSRING
SEAL, OIL 18X30X6
 
(17)  757941542
LAGER
BEARING
 
(18)  735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(18)  735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(19)  78710111A
ALUMINIUM-DICHTUNG 14X22X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET, ALUMINIUM 14X22X2
 
(20)  70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
 
(21)  70240131A
LAGER
BEARING
 
(22)  93040931A
WELLENDICHTRING 17X25X4
SEAL, OIL 17X25X4
 
(23)  86010041A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN DOWEL
 
(23)  86010041A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN DOWEL
 
(24)  77151368B
SCHRAUBE TCEI M8X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X75
 
(24)  77151368B
SCHRAUBE TCEI M8X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X75
 
(25)  71010691A
BUCHSE
BUSHING
 
(26)  77910292A
SPEZIALSCHRAUBE TCEI M8X75
SCREW, SPECIAL TCEI M8X75
 
(27)  77150808B
SCHRAUBE TCEI M6X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X75
 
(28)  88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
 
(29)  70240201A
LAGER
BEARING
 
(30)  84740061A
KUGEL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL
 
(31)  77150728B
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
 
(32)  71110951A
BEZUGSSTIFT
PIN DOWEL
 
(33)  59310031B
ENTLUEFTUNGSVENTIL
VALVE, BREATHER
 
(34)  938233156
O RING 39.34X2.62
 
(35)  81510221A
ANSCHLUSS, SCHLAUCH M14X1.5
NIPPLE, HOSEM14X1.5
 
(36)  77910262A
SCHRAUBE M12X1
SCREW M12X1
 
(37)  85250261A
ALUMINIUM-DICHTUNG 12X16X1.5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET, ALUMINIUM 12X16X1.5
 
(38)  71111281A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
PIN DOWEL
 
(39)  79912111A
FEDER
SPRING
 
(40)  77110321A
SPEZIALSCHRAUBE TCEI M6X11.5
SCREW, SPECIAL TCEI M6X11.5
 
(41)  85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
 
(42)  71010701A
BUCHSE
BUSHING
 
(43)  751913380
LAGER
BEARING
Onderdeelnummer Produkt
# 1
22521972A
22522341A
PAAR GEHAEUSEHAELFTEN SPORT-GT'09
CRANKCASE
# 2
93041271A
DICHTUNGSRING 20X26X4
SEAL RING 20X26X4
# 3
764000004
NADELLAGER
BEARING, NEEDLE
# 4
88440531A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING RING
# 5
942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
# 6
76610591B
STIFTSCHRAUBE
STUD BOLT
# 7
85610642A
SPEZIALSCHEIBE 10, 5X21X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPECIAL 10.5X21X2
# 8
74810501A
MUTTER M10X1, 5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M10X1.5
# 9
70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
# 10
720941616
SCHRAUBE TSPEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X12
# 11
82610121A
STOPPLATTE
PLATE, RETAINER
# 12
70250191A
LAGER 25X62X17
BEARING 25X62X17
# 13
93040221A
WELLENDICHTRING 35X52X7
SEAL, OIL 35X52X7
# 14
71311401A
DISTANZSTUECK (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPACER
# 15
77052508B
SCHRAUBE TE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TE M6X16
# 16
93041231A
93041233A
DICHTUNGSRING
SEAL, OIL 18X30X6
# 17
757941542
LAGER
BEARING
# 18
735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 19
78710111A
ALUMINIUM-DICHTUNG 14X22X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET, ALUMINIUM 14X22X2
# 20
70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
# 21
70240131A
LAGER
BEARING
# 22
93040931A
WELLENDICHTRING 17X25X4
SEAL, OIL 17X25X4
# 23
86010041A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN DOWEL
# 24
77151368B
SCHRAUBE TCEI M8X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X75
# 25
71010691A
BUCHSE
BUSHING
# 26
77910292A
SPEZIALSCHRAUBE TCEI M8X75
SCREW, SPECIAL TCEI M8X75
# 27
77150808B
SCHRAUBE TCEI M6X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X75
# 28
88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
# 29
70240201A
LAGER
BEARING
# 30
84740061A
KUGEL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL
# 31
77150728B
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
# 32
71110951A
BEZUGSSTIFT
PIN DOWEL
# 33
59310031B
ENTLUEFTUNGSVENTIL
VALVE, BREATHER
# 34
938233156
O RING 39.34X2.62
# 35
81510221A
ANSCHLUSS, SCHLAUCH M14X1.5
NIPPLE, HOSEM14X1.5
# 36
77910262A
SCHRAUBE M12X1
SCREW M12X1
# 37
85250261A
ALUMINIUM-DICHTUNG 12X16X1.5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET, ALUMINIUM 12X16X1.5
# 38
71111281A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
PIN DOWEL
# 39
79912111A
FEDER
SPRING
# 40
77110321A
SPEZIALSCHRAUBE TCEI M6X11.5
SCREW, SPECIAL TCEI M6X11.5
# 41
85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
# 42
71010701A
BUCHSE
BUSHING
# 43
751913380
LAGER
BEARING
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CARTERDELEN van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...