CILINDERKOP - DISTRIBUTIERIEM VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

CILINDERKOP   DISTRIBUTIERIEM voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  70350062A
FEDERNUTMUTTER
ELASTIC-STOP RING NUT
 
(1)  70350062A
FEDERNUTMUTTER
ELASTIC-STOP RING NUT
 
(2)  85211731A
SCHEIBE 15,2X24X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 15.2X24X1
 
(2)  85211731A
SCHEIBE 15,2X24X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 15.2X24X1
 
(3)  25510243A
STEUERRIEMENSCHEIBE ANGETRIEBENES Z20
TIMING BELT PULLEY, DRIVEN T20
 
(3)  25510243A
STEUERRIEMENSCHEIBE ANGETRIEBENES Z20
TIMING BELT PULLEY, DRIVEN T20
 
(4)  77950302A
SCHRAUBE TC M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TC M6X12
 
(4)  77950302A
SCHRAUBE TC M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TC M6X12
 
(5)  24510301A
INNERER DECKEL SENKRECHTEN RIEMENS
VERTICAL BELT INTERNAL COVER
 
(6)  24510311A
INNERER DECKEL HORIZONTALEN RIEMENS
HORIZONTAL BELT INTERNAL COVER
 
(7)  93040611A
DICHTUNGSRING
OIL SEAL
 
(7)  93040611A
DICHTUNGSRING
OIL SEAL
 
(8)  68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
 
(8)  68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
 
(9)  14812853A
VERTEILERWELLE SENKRECHTER ZYLINDERKOPF
VERTICAL HEAD CAMSHAFT
 
(10)  77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
 
(10)  77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
 
(10)  77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
 
(10)  77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
 
(11)  88640602A
O-RING 44.12X2.62
 
(11)  88640602A
O-RING 44.12X2.62
 
(12)  23520301B
SEITLICHE ABDECKUNG
SIDE CAP
 
(12)  23520301B
SEITLICHE ABDECKUNG
SIDE CAP
 
(13)  85211971A
KUPFERDICHTUNG 8,5X14X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET, COPPER 8.5X14X2
 
(13)  85211971A
KUPFERDICHTUNG 8,5X14X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET, COPPER 8.5X14X2
 
(14)  77510661A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEI M8X10
 
(14)  77510661A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEI M8X10
 
(15)  77550211A
SCHRAUBE TBEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X16
 
(15)  77550211A
SCHRAUBE TBEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X16
 
(16)  14812843A
VERTEILERWELLE WAAGRECHTER ZYLINDERKOPF
HORIZONTAL HEAD CAMSHAFT
 
(17)  76640172A
STIFTSCHRAUBE M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
STUD BOLT M8X30
 
(18)  76640181A
STIFTSCHRAUBE M8X16
STUD BOLT M8X16
 
(19)  16011051A
FLANSCH
RING, REAR PULLEY
 
(19)  16011051A
FLANSCH
RING, REAR PULLEY
 
(20)  85610743A
SPEZIALSCHEIBE
WASHER, SPECIAL
 
(20)  85610743A
SPEZIALSCHEIBE
WASHER, SPECIAL
Onderdeelnummer Produkt
# 1
70350062A
FEDERNUTMUTTER
ELASTIC-STOP RING NUT
# 2
85211731A
SCHEIBE 15, 2X24X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 15.2X24X1
# 3
25510243A
STEUERRIEMENSCHEIBE ANGETRIEBENES Z20
TIMING BELT PULLEY, DRIVEN T20
# 4
77950302A
SCHRAUBE TC M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TC M6X12
# 5
24510301A
INNERER DECKEL SENKRECHTEN RIEMENS
VERTICAL BELT INTERNAL COVER
# 6
24510311A
INNERER DECKEL HORIZONTALEN RIEMENS
HORIZONTAL BELT INTERNAL COVER
# 7
93040611A
DICHTUNGSRING
OIL SEAL
# 8
68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
# 9
14812853A
VERTEILERWELLE SENKRECHTER ZYLINDERKOPF
VERTICAL HEAD CAMSHAFT
# 10
77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
# 11
88640602A
O-RING 44.12X2.62
# 12
23520301B
SEITLICHE ABDECKUNG
SIDE CAP
# 13
85211971A
KUPFERDICHTUNG 8, 5X14X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET, COPPER 8.5X14X2
# 14
77510361A
77510661A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEI M8X10
# 15
77550211A
SCHRAUBE TBEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X16
# 16
14812843A
VERTEILERWELLE WAAGRECHTER ZYLINDERKOPF
HORIZONTAL HEAD CAMSHAFT
# 17
76640172A
STIFTSCHRAUBE M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
STUD BOLT M8X30
# 18
76640181A
STIFTSCHRAUBE M8X16
STUD BOLT M8X16
# 19
16011051A
FLANSCH
RING, REAR PULLEY
# 20
85610742A
85610743A
SPEZIALSCHEIBE
WASHER, SPECIAL
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CILINDERKOP - DISTRIBUTIERIEM van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...