CILINDERKOP VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

CILINDERKOP  voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  30122561CA
SENKRECHTER ZYLINDERKOPF KOMPLETT
COMPLETE VERTICAL HEAD
 
(2)  30410421B
EINLASSVENTIL-SITZRING
SEAT, INTAKE VALVE
(2)  30410421BB
EINLASSVENTIL-SITZRING +0,03 MM
SEAT, INLET VALVE +0.03 MM
(2)  30410421BC
EINLASSVENTIL-SITZRING +0,06 MM
SEAT, INLET VALVE +0.06 MM
 
(3)  30410731A
AUSLASSVENTIL SITZRING
SEAT, EXHAUST VALVE
(3)  30410731AB
AUSLASS-SITZRING +0,03 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.03 MM
(3)  30410731AC
AUSLASS-SITZRING +0,06 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.06 MM
 
(4)  30310681A
VENTILFUEHR. EINL. AUSL.
GUIDE-VALVE, INTAKE
(4)  30310681AA
VENTILFUEHRUNG +0,03 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.03 MM
(4)  30310681AB
VENTILFUEHRUNG +0,06 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.06 MM
(4)  30310681AC
VENTILFUEHRUNG +0,09 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.09 MM
 
(5)  30310681AA
VENTILFUEHRUNG +0,03 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.03 MM
(5)  30310681AB
VENTILFUEHRUNG +0,06 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.06 MM
(5)  30310681AC
VENTILFUEHRUNG +0,09 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.09 MM
 
(6)  76410871A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
 
(6)  76410871A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
 
(7)  79910613A
FEDER, SCHLIESSSCHLEPPHEBEL
SPRING, CLOSING ROCKER ARM
 
(8)  061992180
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,3
SHIM TH. 0.3
 
(8)  061992180
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,3
SHIM TH. 0.3
 
(8)  061992180
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,3
SHIM TH. 0.3
 
(8)  061992180
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,3
SHIM TH. 0.3
 
(8)  076592185
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 1
 
(8)  076592185
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 1
 
(8)  076592185
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 1
 
(8)  076592185
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 1
 
(8)  076592190
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.5
 
(8)  076592190
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.5
 
(8)  076592190
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.5
 
(8)  076592190
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.5
 
(8)  076592205
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 0.2
 
(8)  076592205
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 0.2
 
(8)  076592205
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 0.2
 
(8)  076592205
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 0.2
 
(9)  88641381A
O-RING 63.13X2.62
O-RING 63.14X2.62
 
(9)  88641381A
O-RING 63.13X2.62
O-RING 63.14X2.62
 
(10)  24020261B
VENTILDECKEL
VALVE COVER
 
(10)  24020261B
VENTILDECKEL
VALVE COVER
 
(11)  77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
 
(11)  77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
 
(12)  064770010
DISTANZSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLA RASAMENTO
 
(12)  064770010
DISTANZSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLA RASAMENTO
 
(12)  064770010
DISTANZSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLA RASAMENTO
 
(12)  064770010
DISTANZSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLA RASAMENTO
 
(13)  79912121A
FEDER, KIPPHEBELACHSE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPRING, ROCKER ARM AXLE
 
(14)  208Z0011A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
 
(14)  208Z0011A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
 
(15)  821Z0011A
KIPPHEBELACHSE
AXLE, VALVE ROCKER ARM
 
(15)  821Z0011A
KIPPHEBELACHSE
AXLE, VALVE ROCKER ARM
 
(15)  821Z0011A
KIPPHEBELACHSE
AXLE, VALVE ROCKER ARM
 
(16)  209Z0011A
SCHLIESSKIPPHEBEL
CLOSE ROCKER ARM
 
(16)  209Z0011A
SCHLIESSKIPPHEBEL
CLOSE ROCKER ARM
 
(18)  66910011E
HALBRINGE
C RING
 
(18)  66910011E
HALBRINGE
C RING
 
(20)  88641401A
O-RING 6.86X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 6.86X1.78
 
(20)  88641401A
O-RING 6.86X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 6.86X1.78
 
(20)  88641401A
O-RING 6.86X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 6.86X1.78
 
(20)  88641401A
O-RING 6.86X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 6.86X1.78
 
(21)  21110401A
AUSLASSVENTIL
EXHAUST VALVE
 
(22)  21010421A
EINLASS-VENTIL
INTAKE VALVE
 
(23)  85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
 
(24)  77911331A
SPEZIALSCHRAUBE TCEI M6X12 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL TCEI M6X12
 
(25)  70010401A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
VIBRATION DAMPER PAD
 
(26)  79915021A
FEDER, SCHLIESSSCHLEPPHEBEL
SPRING, CLOSING ROCKER ARM
Onderdeelnummer Produkt
# 1
30122561CA
SENKRECHTER ZYLINDERKOPF KOMPLETT
COMPLETE VERTICAL HEAD
# 2
30410421B
EINLASSVENTIL-SITZRING
SEAT, INTAKE VALVE
# 2
30410421BB
EINLASSVENTIL-SITZRING +0, 03 MM
SEAT, INLET VALVE +0.03 MM
# 2
30410421BC
EINLASSVENTIL-SITZRING +0, 06 MM
SEAT, INLET VALVE +0.06 MM
# 3
30410431B
30410731A
AUSLASSVENTIL SITZRING
SEAT, EXHAUST VALVE
# 3
30410431BB
30410731AB
AUSLASS-SITZRING +0, 03 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.03 MM
# 3
30410431BC
30410731AC
AUSLASS-SITZRING +0, 06 MM
SEAT, EXHAUST VALVE +0.06 MM
# 4
30310411C
30310681A
VENTILFUEHR. EINL. AUSL.
GUIDE-VALVE, INTAKE
# 4
30310411CA
30310681AA
VENTILFUEHRUNG +0, 03 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.03 MM
# 4
30310411CB
30310681AB
VENTILFUEHRUNG +0, 06 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.06 MM
# 4
30310411CC
30310681AC
VENTILFUEHRUNG +0, 09 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.09 MM
# 5
30310661AA
30310681AA
VENTILFUEHRUNG +0, 03 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.03 MM
# 5
30310661AB
30310681AB
VENTILFUEHRUNG +0, 06 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.06 MM
# 5
30310661AC
30310681AC
VENTILFUEHRUNG +0, 09 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.09 MM
# 6
76410871A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
# 7
79910613A
FEDER, SCHLIESSSCHLEPPHEBEL
SPRING, CLOSING ROCKER ARM
# 8
061992180
DISTANZSCHEIBE 10, 5X15X0, 3
SHIM TH. 0.3
Contact
# 8
076592185
DISTANZSCHEIBE 10, 5X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 1
# 8
076592190
DISTANZSCHEIBE 10, 5X15X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.5
# 8
076592205
DISTANZSCHEIBE 10, 5X15X0, 2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 0.2
# 9
46320109A
88641381A
O-RING 63.13X2.62
O-RING 63.14X2.62
# 10
24020261B
VENTILDECKEL
VALVE COVER
# 11
77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
# 12
064770010
DISTANZSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLA RASAMENTO
# 13
79912121A
FEDER, KIPPHEBELACHSE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPRING, ROCKER ARM AXLE
# 14
20810124A
208Z0011A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
# 15
82113171A
821Z0011A
KIPPHEBELACHSE
AXLE, VALVE ROCKER ARM
# 16
20910471A
209Z0011A
SCHLIESSKIPPHEBEL
CLOSE ROCKER ARM
# 18
66910011E
HALBRINGE
C RING
# 20
88641401A
O-RING 6.86X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 6.86X1.78
# 21
21110401A
AUSLASSVENTIL
EXHAUST VALVE
# 22
21010421A
EINLASS-VENTIL
INTAKE VALVE
# 23
85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
# 24
77911331A
SPEZIALSCHRAUBE TCEI M6X12 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL TCEI M6X12
# 25
70010401A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
VIBRATION DAMPER PAD
# 26
79912601A
79915021A
FEDER, SCHLIESSSCHLEPPHEBEL
SPRING, CLOSING ROCKER ARM
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CILINDERKOP van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...