DISTRIBUTIERIEM VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

DISTRIBUTIERIEM voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  24510582AB
DECKEL SENKRECHTEN STEUERRIEMEN
VERTICAL TIMING BELT COVER
 
(2)  77150728B
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
 
(3)  77150658B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
 
(3)  77150658B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
 
(4)  24510592AB
DECKEL WAAGRECHTEN STEUERRIEMEN
HORIZONTAL TIMING BELT COVER
 
(5)  68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
 
(6)  45120211A
FESTE ZAHNRIEMENSPANNER, STEUERUNG
TENSIONER TIMING BELT FIXED
 
(6)  45120211A
FESTE ZAHNRIEMENSPANNER, STEUERUNG
TENSIONER TIMING BELT FIXED
 
(7)  45120201A
BEWEGLICHE ZAHNRIEMENSPANNER, STEUERUNG
TENSIONER, TIMING BELT MOVABLE
 
(7)  45120201A
BEWEGLICHE ZAHNRIEMENSPANNER, STEUERUNG
TENSIONER, TIMING BELT MOVABLE
 
(8)  77210103A
SCHRAUBE
SCREW
 
(8)  77210103A
SCHRAUBE
SCREW
 
(9)  147Z0011A
VORGELEGEWELLE
LAYSHAFT TIMING
 
(10)  17120202B
ZAHNRAEDER
TIMING GEARS SET
 
(11)  85110131A
SICHERUNGSSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, LOCK
 
(12)  75011601A
MUTTER M14X1X7
NUT M14X1.00X7
 
(13)  71610732A
DISTANZTUECK
SPACER
 
(14)  88210031A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SNAP RING
 
(15)  25510233A
STEUERRIEMENSCHEIBE, TREIBENDE Z20
TIMING BELT PULLEY, DRIVE T20
 
(15)  25510233A
STEUERRIEMENSCHEIBE, TREIBENDE Z20
TIMING BELT PULLEY, DRIVE T20
 
(16)  85610622A
RIEMENSCHEIBENTEILUNGSSCHEIBE
WASHER, BELT PULLEY
 
(17)  71610991A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(18)  70350062A
FEDERNUTMUTTER
ELASTIC-STOP RING NUT
 
(19)  73740211A
ZAHNRIEMEN DER VENTILSTEUERUNG
TIMING DRIVE TOOTHED BELT
 
(19)  73740211A
ZAHNRIEMEN DER VENTILSTEUERUNG
TIMING DRIVE TOOTHED BELT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
24510582AB
DECKEL SENKRECHTEN STEUERRIEMEN
VERTICAL TIMING BELT COVER
# 2
77150728B
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
# 3
77150658B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
# 4
24510592AB
DECKEL WAAGRECHTEN STEUERRIEMEN
HORIZONTAL TIMING BELT COVER
# 5
68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
# 6
45120211A
FESTE ZAHNRIEMENSPANNER, STEUERUNG
TENSIONER TIMING BELT FIXED
# 7
45120201A
BEWEGLICHE ZAHNRIEMENSPANNER, STEUERUNG
TENSIONER, TIMING BELT MOVABLE
# 8
77210103A
SCHRAUBE
SCREW
# 9
14710261A
147Z0011A
VORGELEGEWELLE
LAYSHAFT TIMING
# 10
17120202B
ZAHNRAEDER
TIMING GEARS SET
# 11
85110131A
SICHERUNGSSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, LOCK
# 12
012440060
75011601A
MUTTER M14X1X7
NUT M14X1.00X7
# 13
71610732A
DISTANZTUECK
SPACER
# 14
88210031A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SNAP RING
# 15
25510233A
STEUERRIEMENSCHEIBE, TREIBENDE Z20
TIMING BELT PULLEY, DRIVE T20
# 16
85610622A
RIEMENSCHEIBENTEILUNGSSCHEIBE
WASHER, BELT PULLEY
# 17
71610991A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 18
70350062A
FEDERNUTMUTTER
ELASTIC-STOP RING NUT
# 19
73740211A
ZAHNRIEMEN DER VENTILSTEUERUNG
TIMING DRIVE TOOTHED BELT
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de DISTRIBUTIERIEM van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...