DRIJFSTANG VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

DRIJFSTANG voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  14620911A
KURBELWELLE
CRANKSHAFT
 
(2)  77911092A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
 
(3)  75010121D
SZPEZIALMUTTER
NUT
 
(4)  77915471A
GEWINDESTIFT STEI M8X8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
THREADED DOWEL STEI M8X8
 
(5)  15820123A
PLEUELPAAR
CONNECTING RODS PAIR
 
(5)  15820123A
PLEUELPAAR
CONNECTING RODS PAIR
 
(5)  15820123A
PLEUELPAAR
CONNECTING RODS PAIR
 
(5)  15820123A
PLEUELPAAR
CONNECTING RODS PAIR
 
(6)  71110071A
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE
PLANE BEARING, CONNECTING ROD
 
(6)  71110071A
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE
PLANE BEARING, CONNECTING ROD
 
(7)  742240570
STIFT 2.5X10 SW (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN 2.5X10 SW
 
(7)  742240570
STIFT 2.5X10 SW (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN 2.5X10 SW
 
(8)  11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
 
(8)  11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
 
(8)  11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
 
(8)  11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
 
(8)  11210121AC
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE GELB
PLANE BEARING, CONNECTING ROD YELLOW
 
(8)  11210121AC
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE GELB
PLANE BEARING, CONNECTING ROD YELLOW
 
(8)  11210121AC
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE GELB
PLANE BEARING, CONNECTING ROD YELLOW
 
(8)  11210121AC
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE GELB
PLANE BEARING, CONNECTING ROD YELLOW
 
(9)  77914041A
SCHRAUBE, PLEUELSTANGE
BOLT, CONNECTING ROD
 
(9)  77914041A
SCHRAUBE, PLEUELSTANGE
BOLT, CONNECTING ROD
 
(10)  68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
 
(10)  68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
 
(11)  85211041H
DISTANZSCHEIBE 50X35X2.25
THRUST WASHER 50X35X2.25
 
(11)  85211041H
DISTANZSCHEIBE 50X35X2.25
THRUST WASHER 50X35X2.25
 
(11)  85211042K
DISTANZSCHEIBE 2,4
THRUST WASHER 50X35X2.4
 
(11)  85211042K
DISTANZSCHEIBE 2,4
THRUST WASHER 50X35X2.4
 
(11)  85211042L
DISTANZSCHEIBE 2,45
THRUST WASHER 50X35X2.45
 
(11)  85211042L
DISTANZSCHEIBE 2,45
THRUST WASHER 50X35X2.45
 
(11)  85211042M
DISTANZSCHEIBE 2,5
THRUST WASHER 50X35X2.5
 
(11)  85211042M
DISTANZSCHEIBE 2,5
THRUST WASHER 50X35X2.5
 
(11)  85211042N
DISTANZSCHEIBE 2,55
THRUST WASHER 50X35X2.55
 
(11)  85211042N
DISTANZSCHEIBE 2,55
THRUST WASHER 50X35X2.55
 
(11)  85211042A
DISTANZSCHEIBE 50X35X1.9
THRUST WASHER 50X35X1.9
 
(11)  85211042A
DISTANZSCHEIBE 50X35X1.9
THRUST WASHER 50X35X1.9
 
(11)  85211042B
DISTANZSCHEIBE 50X35X1.95
THRUST WASHER 50X35X1.95
 
(11)  85211042B
DISTANZSCHEIBE 50X35X1.95
THRUST WASHER 50X35X1.95
 
(11)  85211042C
DISTANZSCHEIBE 50X35X2
SHIM 50X35X2
 
(11)  85211042C
DISTANZSCHEIBE 50X35X2
SHIM 50X35X2
 
(11)  85211042D
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,05
THRUST WASHER 50X35X2.05
 
(11)  85211042D
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,05
THRUST WASHER 50X35X2.05
 
(11)  85211042E
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,1
THRUST WASHER 50X35X2.1
 
(11)  85211042E
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,1
THRUST WASHER 50X35X2.1
 
(11)  85211042F
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,15
THRUST WASHER 50X35X2.15
 
(11)  85211042F
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,15
THRUST WASHER 50X35X2.15
 
(11)  85211042G
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,2
THRUST WASHER 50X35X2.2
 
(11)  85211042G
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,2
THRUST WASHER 50X35X2.2
(11)  85211042I
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,3
THRUST WASHER 50X35X2.3
 
(11)  85211042I
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,3
THRUST WASHER 50X35X2.3
(11)  85211042J
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,35
THRUST WASHER 50X35X2.35
 
(11)  85211042J
DISTANZSCHEIBE 50X35X2,35
THRUST WASHER 50X35X2.35
 
(12)  85140031A
SICHERUNGSSCHEIBE
WASHER, LOCK
 
(13)  75011131A
NUTMUTTER
RING NUT
 
(14)  17020811A
ZAHNRAEDERPAAR DES HAUPTANTRIEBS
PRIMARY DRIVE GEARS SET
 
(15)  79910512A
TELLERFEDER
SPRING WASHER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
14620911A
KURBELWELLE
CRANKSHAFT
# 2
77911092A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
# 3
75010122A
75010121D
SZPEZIALMUTTER
NUT
# 4
77915471A
GEWINDESTIFT STEI M8X8 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
THREADED DOWEL STEI M8X8
# 5
15820122A
15820123A
PLEUELPAAR
CONNECTING RODS PAIR
# 6
71110071A
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE
PLANE BEARING, CONNECTING ROD
Contact
# 7
742240570
STIFT 2.5X10 SW (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN 2.5X10 SW
# 8
11210121AB
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE BLAU
PLANE BEARING, CONNECTING ROD BLUE
# 8
11210121AC
GLEITLAGER, PLEUELSTANGE GELB
PLANE BEARING, CONNECTING ROD YELLOW
# 9
77914041A
SCHRAUBE, PLEUELSTANGE
BOLT, CONNECTING ROD
# 10
68010131A
EINLEGE KEIL, WOODRUFF 4X5X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
KEY, WOODRUFF 4X5X10
# 11
85211041H
DISTANZSCHEIBE 50X35X2.25
THRUST WASHER 50X35X2.25
# 11
85211041K
85211042K
DISTANZSCHEIBE 2, 4
THRUST WASHER 50X35X2.4
# 11
85211041L
85211042L
DISTANZSCHEIBE 2, 45
THRUST WASHER 50X35X2.45
# 11
85211041M
85211042M
DISTANZSCHEIBE 2, 5
THRUST WASHER 50X35X2.5
# 11
85211041N
85211042N
DISTANZSCHEIBE 2, 55
THRUST WASHER 50X35X2.55
# 11
85211042A
DISTANZSCHEIBE 50X35X1.9
THRUST WASHER 50X35X1.9
# 11
85211042B
DISTANZSCHEIBE 50X35X1.95
THRUST WASHER 50X35X1.95
# 11
85211042C
DISTANZSCHEIBE 50X35X2
SHIM 50X35X2
# 11
85211042D
DISTANZSCHEIBE 50X35X2, 05
THRUST WASHER 50X35X2.05
# 11
85211042E
DISTANZSCHEIBE 50X35X2, 1
THRUST WASHER 50X35X2.1
# 11
85211042F
DISTANZSCHEIBE 50X35X2, 15
THRUST WASHER 50X35X2.15
# 11
85211042G
DISTANZSCHEIBE 50X35X2, 2
THRUST WASHER 50X35X2.2
# 11
85211042I
DISTANZSCHEIBE 50X35X2, 3
THRUST WASHER 50X35X2.3
# 11
85211042J
DISTANZSCHEIBE 50X35X2, 35
THRUST WASHER 50X35X2.35
# 12
85140031A
SICHERUNGSSCHEIBE
WASHER, LOCK
# 13
75011131A
NUTMUTTER
RING NUT
# 14
17020811A
ZAHNRAEDERPAAR DES HAUPTANTRIEBS
PRIMARY DRIVE GEARS SET
# 15
79910512A
TELLERFEDER
SPRING WASHER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de DRIJFSTANG van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...