DYNAMO DEKSEL VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

DYNAMO DEKSEL voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  26420092B
DREHSTROMGENERATOR
FLYWHEEL
 
(2)  735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(3)  70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
 
(4)  24712791A
DECKEL, RITZEL
CHAIN PINION COVER
 
(5)  85310031A
FEDERSCHEIBE 6 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 6 MM
 
(6)  77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
 
(6)  77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
 
(6)  77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
 
(7)  77911982A
GEWINDEVERSCHLUSS M15X1
THREADED PLUG M15X1
 
(8)  88610951A
O-RING 32.99X2.62
 
(9)  24713051AD
DECKEL, ABTASTER
COVER, SENSOR
 
(10)  77750498C
SCHRAUBE TSPEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X14
 
(11)  937831524
WELLENDICHTRING 15X24X6
SEAL, OIL 15X24X6
 
(12)  55240201A
SENSOR STEUER & DREHZAHL
SENSOR, TIMING & RPM
 
(13)  77156658B
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
 
(14)  77253330ZF
SCHRAUBE
SCREW
 
(15)  942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
 
(16)  77150738B
SCHRAUBE TCEI M6X40 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X40
 
(17)  77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X30
 
(17)  77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X30
 
(18)  71111601A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN DOWEL
 
(19)  24220452BB
DECKEL DES DREHSTROMGENERATORS
GENERATOR COVER
 
(19)  24220452BB
DECKEL DES DREHSTROMGENERATORS
GENERATOR COVER
 
(19)  24220452BB
DECKEL DES DREHSTROMGENERATORS
GENERATOR COVER
 
(20)  83011441A
KONSOLE
BRACKET
 
(21)  77150408B
SCHRAUBE TCEI M5X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M5X14
 
(22)  78810761A
SENSORDICHTUNG 0,6 MM
GASKET, SENSOR 0.6 MM
(22)  78810761AA
SENSORDICHTUNG 0,8 MM
GASKET, SENSOR 0.8 MM
(22)  78810761AB
SENSORDICHTUNG 1.0 MM
GASKET, SENSOR 1.0 MM
 
(23)  88640031A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(24)  77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
 
(25)  85211761A
SCHEIBE 6.4X12.5X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
 
(26)  88110511A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
 
(27)  71313651A
DISTANZSTUECK 6,2X10X3 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER 6.2X10X3
 
(28)  85211201A
ALUMINIUM-DICHTUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
ALUMINIUM GASKET
 
(29)  77150728B
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
 
(30)  77150678B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
Onderdeelnummer Produkt
# 1
26420091A
26420092B
DREHSTROMGENERATOR
FLYWHEEL
# 2
735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 3
70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
# 4
24712791A
DECKEL, RITZEL
CHAIN PINION COVER
# 5
85310031A
FEDERSCHEIBE 6 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 6 MM
# 6
77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
# 7
77911982A
GEWINDEVERSCHLUSS M15X1
THREADED PLUG M15X1
# 8
88610951A
O-RING 32.99X2.62
# 9
24713051AD
DECKEL, ABTASTER
COVER, SENSOR
# 10
77750498C
SCHRAUBE TSPEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X14
# 11
937831524
WELLENDICHTRING 15X24X6
SEAL, OIL 15X24X6
# 12
55240201A
SENSOR STEUER & DREHZAHL
SENSOR, TIMING & RPM
# 13
77156658B
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
# 14
77253330ZF
SCHRAUBE
SCREW
# 15
942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
# 16
77150738B
SCHRAUBE TCEI M6X40 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X40
# 17
77150718B
77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X30
# 18
71111601A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN DOWEL
# 19
24220452BB
DECKEL DES DREHSTROMGENERATORS
GENERATOR COVER
# 20
83011441A
KONSOLE
BRACKET
# 21
77150408B
SCHRAUBE TCEI M5X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M5X14
# 22
78810761A
SENSORDICHTUNG 0, 6 MM
GASKET, SENSOR 0.6 MM
# 22
78810761AA
SENSORDICHTUNG 0, 8 MM
GASKET, SENSOR 0.8 MM
# 22
78810761AB
SENSORDICHTUNG 1.0 MM
GASKET, SENSOR 1.0 MM
# 23
88640031A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 24
77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
# 25
85211761A
SCHEIBE 6.4X12.5X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
# 26
88110511A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
# 27
71313651A
DISTANZSTUECK 6, 2X10X3 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPACER 6.2X10X3
# 28
85211201A
ALUMINIUM-DICHTUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
ALUMINIUM GASKET
# 29
77150728B
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
# 30
77150678B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de DYNAMO DEKSEL van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...