FRAME VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

FRAME voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  77918151AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW
 
(2)  87210261A
VERSCHLUSS 24 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 24 MM
 
(2)  87210261A
VERSCHLUSS 24 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 24 MM
 
(2)  87210261A
VERSCHLUSS 24 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 24 MM
 
(3)  77110391A
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
 
(3)  77110391A
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
 
(3)  77110391A
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
 
(4)  47315631A
HALTERUNG, TANK LINKS
BRACKET, TANK LH
 
(5)  77510311B
SCHRAUBE TBEI M5X10
SCREW TBEI M5X10
 
(6)  47315481A
BEFESTIGUNG KRAFTSTOFFTANK HINTEN
BRACKET, FUEL TANK REAR
 
(7)  47011792BA
RAHMEN ROT
FRAME RED
(7)  47011792BT
RAHMEN SCHWARZ
FRAME BLACK
 
(8)  74841011AA
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M12
 
(9)  47315621A
HALTERUNG, TANK RECHTS
BRACKET, TANK RH
 
(10)  85040671A
SCHELLE TUCKER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CLAMP TUCKER
 
(11)  77510221B
SCHRAUBE TBEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEI M6X25
 
(12)  86610361A
GUMMISTUECK (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
 
(13)  56410571AA
VORDERES KOTFLUGEL, ROT
FRONT FENDER RED
(13)  56410571AV
VORDERES KOTFLUGEL, SCHWARZ
FRONT FENDER, BLACK
 
(14)  82916662A
HALTERUNG
HOLDER
 
(15)  85250301A
SCHEIBE 5.3X10X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5.3X10X1
 
(16)  74110341A
SCHELLE
CLAMP
 
(16)  74110341A
SCHELLE
CLAMP
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77912131A
77918151AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW
# 2
87210261A
VERSCHLUSS 24 MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG 24 MM
# 3
77110391A
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
# 4
47315631A
HALTERUNG, TANK LINKS
BRACKET, TANK LH
# 5
77510311B
SCHRAUBE TBEI M5X10
SCREW TBEI M5X10
# 6
47315481A
BEFESTIGUNG KRAFTSTOFFTANK HINTEN
BRACKET, FUEL TANK REAR
# 7
47011792BA
RAHMEN ROT
FRAME RED
# 7
47011792BT
RAHMEN SCHWARZ
FRAME BLACK
# 8
74840021A
74841011AA
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M12
# 9
47315621A
HALTERUNG, TANK RECHTS
BRACKET, TANK RH
# 10
85040671A
SCHELLE TUCKER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CLAMP TUCKER
# 11
77510221B
SCHRAUBE TBEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TBEI M6X25
# 12
86610361A
GUMMISTUECK (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
# 13
56410571AA
VORDERES KOTFLUGEL, ROT
FRONT FENDER RED
# 13
56410571AV
VORDERES KOTFLUGEL, SCHWARZ
FRONT FENDER, BLACK
# 14
82916662A
HALTERUNG
HOLDER
Niet beschikbaar
# 15
85250301A
SCHEIBE 5.3X10X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5.3X10X1
# 16
74110341A
SCHELLE
CLAMP
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de FRAME van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...