INLAAT SPRUITSTUK VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

INLAAT SPRUITSTUK  voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  28240734B
VERSORGUNGSAGGREGAT
FEED UNIT ASSEMBLY
 
(1)  28240734B
VERSORGUNGSAGGREGAT
FEED UNIT ASSEMBLY
 
(1)  28240734B
VERSORGUNGSAGGREGAT
FEED UNIT ASSEMBLY
 
(1)  28240734B
VERSORGUNGSAGGREGAT
FEED UNIT ASSEMBLY
 
(2)  74810391A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M8
 
(3)  74141801A
SCHELLE 40-60 MM
CLAMP 40-60 MM
 
(3)  74141801A
SCHELLE 40-60 MM
CLAMP 40-60 MM
 
(3)  74141801A
SCHELLE 40-60 MM
CLAMP 40-60 MM
 
(3)  74141801A
SCHELLE 40-60 MM
CLAMP 40-60 MM
 
(4)  80110271A
ANSAUGMUFFE FILTERGEHAEUSE
JOINT, AIR CLEANER
 
(4)  80110271A
ANSAUGMUFFE FILTERGEHAEUSE
JOINT, AIR CLEANER
 
(5)  77150378B
SCHRAUBE TCEI M5X8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M5X8
 
(6)  025070223
ALUMINIUM-DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
ALUMINIUM GASKET
 
(7)  14020581C
ASS.COLLETTORE ASP.1100 EUR-ADLER 7095F1
INTAKE MANIFOLD
 
(8)  28740241B
SCHELLE CLICK 16.8MM
CLAMP CLICK 16.8MM
 
(8)  28740241B
SCHELLE CLICK 16.8MM
CLAMP CLICK 16.8MM
 
(8)  28740241B
SCHELLE CLICK 16.8MM
CLAMP CLICK 16.8MM
 
(9)  28340171A
SCHRITTMOTOR
STEPPER MOTOR
 
(10)  28040151A
DUESE
INJECTOR
 
(10)  28040151A
DUESE
INJECTOR
 
(11)  74140671A
SCHELLE 68 MM
CLAMP 68
 
(12)  77351278B
SCHRAUBE TCEIR M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIR M8X30
 
(13)  28440081A
POTENTIOMETER
THROTTLE VALVE POTENTIOMETER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
28240734B
VERSORGUNGSAGGREGAT
FEED UNIT ASSEMBLY
# 2
74810391A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M8
# 3
74141801A
SCHELLE 40-60 MM
CLAMP 40-60 MM
# 4
80110271A
ANSAUGMUFFE FILTERGEHAEUSE
JOINT, AIR CLEANER
# 5
77150378B
SCHRAUBE TCEI M5X8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M5X8
# 6
025070223
ALUMINIUM-DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
ALUMINIUM GASKET
# 7
13720034A
14020581C
ASS.COLLETTORE ASP.1100 EUR-ADLER 7095F1
INTAKE MANIFOLD
# 8
28740241B
SCHELLE CLICK 16.8MM
CLAMP CLICK 16.8MM
# 9
28340111A
28340171A
SCHRITTMOTOR
STEPPER MOTOR
# 10
28040151A
DUESE
INJECTOR
# 11
74140671A
SCHELLE 68 MM
CLAMP 68
# 12
77351278B
SCHRAUBE TCEIR M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIR M8X30
# 13
28440081A
POTENTIOMETER
THROTTLE VALVE POTENTIOMETER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de INLAAT SPRUITSTUK van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...