KABELBOOM VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

KABELBOOM voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  74941118B
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT 6MM
 
(2)  28641281C
MOTOR STEUERANLAGE
ENGINE CONTROL UNIT
 
(3)  82111291A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(4)  76410291A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
 
(5)  85250091A
SCHEIBE 6.4X18X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X18X1
 
(6)  77251118B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(7)  51013602C
KABELBAUM
WIRING HARNESS
 
(8)  51640042B
HUPE
HORN
 
(9)  77210391A
SCHRAUBE TEF M8X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M8X12
 
(10)  51015681A
KABELBAUM
WIRE, HORN LEAD
 
(11)  39740031B
FERNSCHALTER
STARTER RELAY
 
(12)  51410551A
VERKABELUNG STARTERMOTOR
WIRE STARTER MOTOR
 
(13)  67210291A
GUMMIKAPPE
BOOT, RUBBER
 
(14)  77251018B
SCHRAUBE TEF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X20
 
(15)  54040111C
SPANNUNGSREGLER
VOLTAGE REGULATOR
 
(16)  85350101A
FEDERSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPRING
 
(16)  85350101A
FEDERSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPRING
 
(17)  75050051A
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT 6MM
 
(18)  38940181A
SICHERUNG 30A
FUSE 30A
 
(19)  38940191A
SICHERUNG 5A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 5A
(19)  38940201A
SICHERUNG 10A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 10A
(19)  38940211A
SICHERUNG 15A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 15A
(19)  38940221A
SICHERUNG 20A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 20A
(19)  38940241A
SICHERUNG 7.5A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 7,5A
 
(20)  77210611A
SCHRAUBE TEF M6X14
SCREW TEF M6X14
 
(21)  85550011B
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(22)  82911271A
HALTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
BRACKET
 
(23)  74110551A
GUMMIBAND 39MM
CLAMP 39MM
 
(24)  74110121A
GUMMIBAND 62MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CLAMP, RUBBER 62MM
 
(25)  74110131A
GUMMIBAND 82MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
CLAMP, RUBBER 82MM
 
(26)  069191030
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
 
(27)  54140101A
RELAIS
RELAY
 
(28)  75011381B
SZPEZIALMUTTER
NUT, SPECIAL
Onderdeelnummer Produkt
# 1
74941118B
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT 6MM
# 2
28641281C
MOTOR STEUERANLAGE
ENGINE CONTROL UNIT
# 3
82111291A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 4
76410291A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
# 5
85250091A
SCHEIBE 6.4X18X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X18X1
# 6
77251118B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 7
51013602C
KABELBAUM
WIRING HARNESS
# 8
51640042B
HUPE
HORN
# 9
77210391A
SCHRAUBE TEF M8X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M8X12
# 10
51015681A
KABELBAUM
WIRE, HORN LEAD
# 11
39740031B
FERNSCHALTER
STARTER RELAY
# 12
51410551A
VERKABELUNG STARTERMOTOR
WIRE STARTER MOTOR
# 13
67210291A
GUMMIKAPPE
BOOT, RUBBER
# 14
77251018B
SCHRAUBE TEF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X20
# 15
54040111C
SPANNUNGSREGLER
VOLTAGE REGULATOR
# 16
85350091A
85350101A
FEDERSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPRING
# 17
75050051A
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT 6MM
# 18
38940181A
SICHERUNG 30A
FUSE 30A
# 19
38940191A
SICHERUNG 5A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 5A
# 19
38940201A
SICHERUNG 10A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 10A
# 19
38940211A
SICHERUNG 15A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 15A
# 19
38940221A
SICHERUNG 20A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 20A
# 19
38940241A
SICHERUNG 7.5A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 7, 5A
# 20
77210611A
SCHRAUBE TEF M6X14
SCREW TEF M6X14
# 21
85550011B
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 22
82911271A
HALTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
BRACKET
# 23
800053724
74110551A
GUMMIBAND 39MM
CLAMP 39MM
# 24
74110121A
GUMMIBAND 62MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CLAMP, RUBBER 62MM
# 25
74110131A
GUMMIBAND 82MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
CLAMP, RUBBER 82MM
# 26
069191030
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
# 27
54140101A
RELAIS
RELAY
# 28
75011381B
SZPEZIALMUTTER
NUT, SPECIAL
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KABELBOOM van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...