KOPPELING VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

KOPPELING voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  79710321A
KUPPLUNGSFEDER
CLUTCH SPRING
 
(2)  84110461A
TELLER
RETAINER
 
(3)  77150728C
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
 
(4)  19410271A
ANDRUECKTELLER KUPPLUNGSSCHEIBE
DISK, CLUTCH PRESSURE
 
(5)  81820161A
DRUCKSTANGE
PIECE, CLUTCH PUSH
 
(6)  77156658B
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
 
(7)  74810131A
MUTTER
NUT
 
(8)  79950012A
TELLERFEDER
SPRING WASHER
 
(9)  19020131A
KUPPLUNGSSCHEIBENSATZ
CLUTCH DISC SET
 
(10)  79911911A
TELLERFEDER
SPRING WASHER
 
(11)  19540031A
KUPPLUNGSZYLINDERDRUCH
CYLINDER, CLUTCH PRESSURE
 
(12)  19610351A
KUPPLUNGSSCHEIBENHALTERNABE
BOSS, CLUTCH
 
(13)  71313091A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(14)  19820361A
KUPPLUNGSKORB
CLUTCH HOUSING
 
(15)  71312371A
BUCHSE, KUPPLUNGSKASTEN
SPACER PRIMARY DRIVE
 
(16)  11721192A
KUPPLUNGSSTEUERUNGSSTAB
CLUTCH CONTROL ROD
 
(17)  88641731A
O-RING 1,78X4,76 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 1.78X4.76
 
(18)  88640431A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(19)  19010171A
TELLERFEDER
SPRING WASHER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
79710321A
KUPPLUNGSFEDER
CLUTCH SPRING
# 2
84110461A
TELLER
RETAINER
# 3
77150728C
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
# 4
19410271A
ANDRUECKTELLER KUPPLUNGSSCHEIBE
DISK, CLUTCH PRESSURE
# 5
81820161A
DRUCKSTANGE
PIECE, CLUTCH PUSH
# 6
77156658B
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
# 7
74810131A
MUTTER
NUT
# 8
79950012A
TELLERFEDER
SPRING WASHER
# 9
19020131A
KUPPLUNGSSCHEIBENSATZ
CLUTCH DISC SET
# 10
79911911A
TELLERFEDER
SPRING WASHER
# 11
19540031A
KUPPLUNGSZYLINDERDRUCH
CYLINDER, CLUTCH PRESSURE
Contact
# 12
19610351A
KUPPLUNGSSCHEIBENHALTERNABE
BOSS, CLUTCH
# 13
71313091A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 14
19820361A
KUPPLUNGSKORB
CLUTCH HOUSING
# 15
71312371A
BUCHSE, KUPPLUNGSKASTEN
SPACER PRIMARY DRIVE
# 16
11720071A
11721192A
KUPPLUNGSSTEUERUNGSSTAB
CLUTCH CONTROL ROD
# 17
88641731A
O-RING 1, 78X4, 76 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 1.78X4.76
# 18
88640431A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 19
19010171A
TELLERFEDER
SPRING WASHER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KOPPELING van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...