KOPPELINGS DEKSEL VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

KOPPELINGS DEKSEL voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  24320285AD
KUPPLUNGSDECKEL
CLUTCH COVER
 
(1)  24320285AD
KUPPLUNGSDECKEL
CLUTCH COVER
 
(1)  24320285AD
KUPPLUNGSDECKEL
CLUTCH COVER
 
(1)  24320285AD
KUPPLUNGSDECKEL
CLUTCH COVER
 
(2)  77150838B
SCHRAUBE TCEI M6X90 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X90
 
(3)  77150818B
SCHRAUBE TCEI M6X80 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X80
 
(4)  25440013A
SCHAUGLAS, OELKONTROLL
WINDOW, OIL LEVEL CHECK
 
(5)  77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
 
(5)  77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
 
(6)  48610511A
SCHALLDAEMPFTAFEL
DAMPER, SOUND ARRESTER
 
(7)  77150728B
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
 
(8)  066549680
BUCHSE
BUSH
 
(9)  93040911A
DICHTUNGSRING
OIL SEAL
 
(10)  85210081A
DISTANZSCHEIBE 0,5 MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
THRUST WASHER 0.5 MM
 
(11)  88450351A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(12)  88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
 
(13)  71111601A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN DOWEL
 
(14)  88110511A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
 
(15)  89320131A
OELEINFUELLSTOEPSEL
OIL FILLING CAP
 
(16)  85211761A
SCHEIBE 6.4X12.5X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
 
(17)  24310291A
DECKEL
COVER
 
(18)  71312411A
DISTANZSTUECK 6,2X10X7 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPACER 6.2X10X7
 
(19)  77310011A
SCHRAUBE TCEIR M6X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M6X10
 
(20)  85211951A
DICHTUNG 10,5X17X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 10.5X17X2
 
(21)  53940302A
OELDRUCKSCHALTER
SWITCH ASSY, OIL PRESSURE
 
(22)  78050012A
GEWINDEVERSCHLUSS M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG, THREADED M10X1
 
(23)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
Onderdeelnummer Produkt
# 1
24320285AD
KUPPLUNGSDECKEL
CLUTCH COVER
# 2
77150838B
SCHRAUBE TCEI M6X90 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X90
# 3
77150818B
SCHRAUBE TCEI M6X80 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X80
# 4
25440012A
25440013A
SCHAUGLAS, OELKONTROLL
WINDOW, OIL LEVEL CHECK
# 5
77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
# 6
48610511A
SCHALLDAEMPFTAFEL
DAMPER, SOUND ARRESTER
# 7
77150728B
SCHRAUBE TCEI M6X35 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X35
# 8
066549680
BUCHSE
BUSH
# 9
93040911A
DICHTUNGSRING
OIL SEAL
# 10
85210081A
DISTANZSCHEIBE 0, 5 MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
THRUST WASHER 0.5 MM
# 11
88450351A
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 12
88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
# 13
71111601A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN DOWEL
# 14
88110511A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
# 15
89320131A
OELEINFUELLSTOEPSEL
OIL FILLING CAP
# 16
85211761A
SCHEIBE 6.4X12.5X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X12.5X1.6
# 17
24310291A
DECKEL
COVER
# 18
71312411A
DISTANZSTUECK 6, 2X10X7 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPACER 6.2X10X7
# 19
77310011A
SCHRAUBE TCEIR M6X10 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M6X10
# 20
85211951A
DICHTUNG 10, 5X17X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 10.5X17X2
# 21
53940302A
OELDRUCKSCHALTER
SWITCH ASSY, OIL PRESSURE
# 22
78050012A
GEWINDEVERSCHLUSS M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG, THREADED M10X1
# 23
85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KOPPELINGS DEKSEL van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...