STANDAARD VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

STANDAARD voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  55620361C
STAENDER HALTERUNG
BRACKET, MAIN STAND
 
(2)  77110481A
SCHRAUBE TCEI M10X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M10X25
 
(3)  55610431A
SEITENSTAENDER
SIDE STAND
 
(4)  77940053A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(5)  53910236B
SCHALTER, KIPPSTAENDER
SWITCH ASSY, SIDE STAND
 
(6)  79910891C
INNERE FEDER
SPRING, SIDE STAND INNER
 
(7)  79920881C
KOMPLETTE FEDER
SPRING SIDE STAND OUTER
 
(8)  82711392B
PLAETTCHEN STAENDERFEDER
LINK, SIDE STAND
 
(9)  55610181D
ACHSE, STAENDER
SHAFT, STAND
 
(10)  74941458C
MUTTER M10X1.25 (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3)
NUT M10X1.25
 
(11)  069191030
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
Onderdeelnummer Produkt
# 1
55620361C
STAENDER HALTERUNG
BRACKET, MAIN STAND
# 2
77157548B
77110481A
SCHRAUBE TCEI M10X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M10X25
# 3
55610431A
SEITENSTAENDER
SIDE STAND
# 4
77940052A
77940053A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 5
53910233A
53910236B
SCHALTER, KIPPSTAENDER
SWITCH ASSY, SIDE STAND
# 6
79910891B
79910891C
INNERE FEDER
SPRING, SIDE STAND INNER
# 7
79910881B
79920881C
KOMPLETTE FEDER
SPRING SIDE STAND OUTER
# 8
82711392B
PLAETTCHEN STAENDERFEDER
LINK, SIDE STAND
# 9
55610181D
ACHSE, STAENDER
SHAFT, STAND
# 10
74941458C
MUTTER M10X1.25 (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3)
NUT M10X1.25
# 11
069191030
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de STANDAARD van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...