STUUR - STUURSCHAKELAAR VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

STUUR   STUURSCHAKELAAR voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  74750071A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(2)  77910991B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(3)  34220521A
GABELBRUCKE MIT BOLZEN
STEERING CROWN WITH PIN
 
(4)  85211031AB
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
 
(5)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(5)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(6)  87210151A
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
BALANCER SET, HANDLE BAR
 
(6)  87210151A
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
BALANCER SET, HANDLE BAR
 
(7)  59840161A
SCHLUESSELROHLING MIT TRANSPONDER
KEY, BLANK W/TRANSMITTER
 
(8)  65110012A
LINKS LENKERSCHALTER
LEFT HANDLE SWITCH
 
(9)  77157288B
SCHRAUBE TCEIF M8X35 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X35
 
(9)  77157288B
SCHRAUBE TCEIF M8X35 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X35
 
(10)  34110511A
GABELKOPF
STEERING HEAD
 
(11)  70310391A
NUTMUTTER
RING NUT
 
(12)  77156678B
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X20
 
(12)  77156678B
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X20
 
(13)  36420061A
LENKUNGSTOSSDAEMPFER
STEERING DAMPER
 
(14)  82920791BB
HALTERUNG
BRACKET
 
(15)  77156658B
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
 
(16)  84840011A
KUGELGELENK
BALL JOINT
 
(17)  88650141A
O-RING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING
 
(18)  71312101A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(19)  65440121A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(19)  65440121A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(20)  65620671A
GASZUGKABEL
THROTTLE CABLE
 
(21)  59840183A
SCHLUSSEL OHNE TRANSPONDER
KEY BLANK
 
(22)  59820411A
SCHLOSSGRUPPE
LOCKS KIT
 
(23)  77157278B
SCHRAUBE TCEIF M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X30
 
(23)  77157278B
SCHRAUBE TCEIF M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X30
 
(24)  77914681A
SPEZIALSCHRAUBE, REISSLICH
SCREW, SPECIAL BREAKING
 
(25)  65240061C
SCHLÜSSELSCHALTER
KEY-OPERATED SWITCH
 
(26)  51840042B
ANTENNE IMMOBILIZER
COIL ANTENNA, IMMOBILIZER
 
(27)  24611001A
DECKEL, ZUENDSCHLOSS
COVER, IGNITION SWITCH
 
(28)  71313511A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(29)  65040091B
RECHTER LICHTSCHALTER
RIGHT HANDLE SWITCH
 
(30)  36010701A
HALBLENKER RECHTS
RIGHT HALF-HANDLEBAR
 
(31)  87210511A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG
 
(32)  71313271A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(32)  71313271A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(33)  93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(33)  93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(34)  86150131A
SPANNSTIFT 4X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING 4X12
 
(34)  86150131A
SPANNSTIFT 4X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING 4X12
 
(35)  36010711A
HALBLENKER LINKS
LEFT HALF-HANDLEBAR
 
(36)  71614121A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(37)  46240011A
SPANNSTIFT 5X10 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING 5X10 MM
Onderdeelnummer Produkt
# 1
74750071A
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
# 2
77910991B
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 3
34220521A
GABELBRUCKE MIT BOLZEN
STEERING CROWN WITH PIN
# 4
85211031A
85211031AB
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
# 5
70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
# 6
87210151A
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
BALANCER SET, HANDLE BAR
# 7
59840161A
SCHLUESSELROHLING MIT TRANSPONDER
KEY, BLANK W/TRANSMITTER
# 8
65110012A
LINKS LENKERSCHALTER
LEFT HANDLE SWITCH
# 9
77157288B
SCHRAUBE TCEIF M8X35 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X35
# 10
34110511A
GABELKOPF
STEERING HEAD
# 11
70310391A
NUTMUTTER
RING NUT
# 12
77156678B
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X20
# 13
36420061A
LENKUNGSTOSSDAEMPFER
STEERING DAMPER
# 14
82920791BB
HALTERUNG
BRACKET
# 15
77156658B
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
# 16
84840011A
KUGELGELENK
BALL JOINT
# 17
88650141A
O-RING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING
# 18
71312101A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 19
65440121A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
# 20
65620671A
GASZUGKABEL
THROTTLE CABLE
# 21
59840181A
59840183A
SCHLUSSEL OHNE TRANSPONDER
KEY BLANK
# 22
59820411A
SCHLOSSGRUPPE
LOCKS KIT
# 23
77157278B
SCHRAUBE TCEIF M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X30
# 24
77914681A
SPEZIALSCHRAUBE, REISSLICH
SCREW, SPECIAL BREAKING
Contact
# 25
65240061C
SCHLÜSSELSCHALTER
KEY-OPERATED SWITCH
# 26
51840042B
ANTENNE IMMOBILIZER
COIL ANTENNA, IMMOBILIZER
# 27
24611001A
DECKEL, ZUENDSCHLOSS
COVER, IGNITION SWITCH
# 28
71313511A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 29
65040091B
RECHTER LICHTSCHALTER
RIGHT HANDLE SWITCH
# 30
36010701A
HALBLENKER RECHTS
RIGHT HALF-HANDLEBAR
# 31
87210511A
PFROPFEN (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG
# 32
71313271A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 33
93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
# 34
86150131A
SPANNSTIFT 4X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING 4X12
# 35
36010711A
HALBLENKER LINKS
LEFT HALF-HANDLEBAR
# 36
71614121A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 37
46240011A
SPANNSTIFT 5X10 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN, SPRING 5X10 MM
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de STUUR - STUURSCHAKELAAR van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...