UITLAATSYSTEEM VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

UITLAATSYSTEEM voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  55211111A
LAMBDASONDE
SENSOR LAMBDA SOND
 
(2)  74840331A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M8
 
(2)  74840331A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M8
 
(3)  57112571AX
SENKRECHT AUSPUFFKRUEMMER
VERTICAL EXHAUST PIPE
 
(4)  79010261A
DICHTUNG, AUSPUFFROHR
GASKET, EXHAUST PIPE
 
(4)  79010261A
DICHTUNG, AUSPUFFROHR
GASKET, EXHAUST PIPE
 
(5)  57012621AX
WAAG. AUSPUFFROHR S1000S/09
HORIZONTAL EXHAUST PIPE
 
(6)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(7)  78020011A
VERSCHLUSS KPL.
PLUG ASSY
 
(8)  57311011A
SCHALLDAEMPFER RECHTS
RIGHT SILENCER
 
(9)  57411031A
SCHALLDAEMPFER LINKS
LEFT SILENCER
 
(10)  57610551A
SCHALLDAEMPFERHALTERUNG, RECHTS
BRACKET, MUFFLER RH
 
(11)  57610561A
SCHALLDAEMPFERHALTERUNG, LINKS
BRACKET, MUFFLER LH
 
(12)  77051233B
SCHRAUBE TE M8X20
SCREW TE M8X20
 
(13)  57610441B
SCHELLE
CLAMP
 
(14)  74140321B
SCHELLE
CLAMP
 
(15)  79010221A
DICHTUNG, AUSPUFFROHR
GASKET, EXHAUST PIPE
Onderdeelnummer Produkt
# 1
55211111A
LAMBDASONDE
SENSOR LAMBDA SOND
# 2
74840331A
MUTTER M8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M8
# 3
57112571AX
SENKRECHT AUSPUFFKRUEMMER
VERTICAL EXHAUST PIPE
# 4
79010261A
DICHTUNG, AUSPUFFROHR
GASKET, EXHAUST PIPE
# 5
57012621A
57012621AX
WAAG. AUSPUFFROHR S1000S/09
HORIZONTAL EXHAUST PIPE
# 6
85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
# 7
78010071A
78020011A
VERSCHLUSS KPL.
PLUG ASSY
# 8
57311011A
SCHALLDAEMPFER RECHTS
RIGHT SILENCER
# 9
57411031A
SCHALLDAEMPFER LINKS
LEFT SILENCER
# 10
57610551A
SCHALLDAEMPFERHALTERUNG, RECHTS
BRACKET, MUFFLER RH
# 11
57610561A
SCHALLDAEMPFERHALTERUNG, LINKS
BRACKET, MUFFLER LH
# 12
77051233B
SCHRAUBE TE M8X20
SCREW TE M8X20
# 13
57610441B
SCHELLE
CLAMP
# 14
74140321B
SCHELLE
CLAMP
# 15
79010221A
DICHTUNG, AUSPUFFROHR
GASKET, EXHAUST PIPE
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de UITLAATSYSTEEM van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...