VOETSTEUN LINKS VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

VOETSTEUN LINKS voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  82411211AB
PLATTE, FUSSRASTENHALTER LINKS
BRACKET, LEFT FOOT REST HOLDER
 
(2)  70010501A
SCHWINGSDAEMPFER
DAMPER
 
(2)  70010501A
SCHWINGSDAEMPFER
DAMPER
 
(3)  77914761A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(3)  77914761A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(4)  82110901B
RASTENBOLZEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
FOOTREST PIN
 
(4)  82110901B
RASTENBOLZEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
FOOTREST PIN
 
(5)  88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
 
(5)  88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
 
(6)  82711611B
PLAETTCHEN (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLATE
 
(7)  84740021A
KUGEL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL
 
(8)  79910241A
FEDER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING
 
(9)  46510631A
HINTERE FUSSRASTE LINKS
REAR LEFT FOOT-REST
 
(10)  82714141A
PLAETTCHEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
PLATE
 
(11)  69924191A
KIT VO. FUSSR. LI-RE 620 MR/06
FOOTREST, FRONT LH
 
(12)  79914991A
FUSSRASTEFEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPRING. FOOTREST
 
(13)  82111701B
BOLZEN
PIN PEDAL
 
(14)  88641161A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(14)  88641161A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(15)  85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.2X20X1
 
(16)  71210341A
BUCHSE
BUSH
 
(17)  77156688B
SCHRAUBE TCEIF M6X22X18 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X22X18
 
(17)  77156688B
SCHRAUBE TCEIF M6X22X18 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X22X18
 
(18)  45620091A
SCHALTPEDAL
PEDAL, GEAR CHANGE
 
(19)  76510171A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
RUBBER PAD
 
(20)  74940041A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SELF-LOCKING M6
 
(20)  74940041A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SELF-LOCKING M6
 
(21)  84850011A
KUGELGELENK, LINKS
BALL JOINT, LEFT
 
(22)  74750011AB
MUTTER LINKS GEWINDE M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, LEFT THREAD M6
 
(23)  11720911A
STANGE WECHSELVORGELEGE
ROD, GEAR SHIFT LINK
 
(24)  74750051B
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
 
(25)  84850021A
KUGELGELENK, RECHTS
BALL JOINT, RIGHT
 
(26)  77110191A
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X20
 
(27)  45610461B
SCHALTHEBELLASCHE
LEVER SHIFT PEDAL
 
(28)  77912061AB
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
 
(29)  77914181AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW M10X20
 
(30)  70010491A
SCHWINGSDAEMPFER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
DAMPER
 
(30)  70010491A
SCHWINGSDAEMPFER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
DAMPER
 
(31)  85210651B
SCHEIBE 10,2X31X1,5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER 10.2X31X1.5
Onderdeelnummer Produkt
# 1
82411211AB
PLATTE, FUSSRASTENHALTER LINKS
BRACKET, LEFT FOOT REST HOLDER
Contact
# 2
70010501A
SCHWINGSDAEMPFER
DAMPER
# 3
77914761A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 4
82110901B
RASTENBOLZEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
FOOTREST PIN
# 5
88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP E-TYPE
# 6
82711611B
PLAETTCHEN (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLATE
# 7
84740021A
KUGEL (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL
# 8
79910241A
FEDER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING
# 9
46510631A
HINTERE FUSSRASTE LINKS
REAR LEFT FOOT-REST
# 10
82714141A
PLAETTCHEN (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
PLATE
# 11
46410481A
KIT VO. FUSSR. LI-RE 620 MR/06
FOOTREST, FRONT LH
Contact
# 12
79914991A
FUSSRASTEFEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPRING. FOOTREST
# 13
82111701A
82111701B
BOLZEN
PIN PEDAL
# 14
88641161A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 15
85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.2X20X1
# 16
71210341A
BUCHSE
BUSH
# 17
77156688B
SCHRAUBE TCEIF M6X22X18 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X22X18
# 18
45620091A
SCHALTPEDAL
PEDAL, GEAR CHANGE
# 19
76510011A
76510171A
GUMMITEILE (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
RUBBER PAD
# 20
74940041A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SELF-LOCKING M6
# 21
84850011A
KUGELGELENK, LINKS
BALL JOINT, LEFT
# 22
74750011AB
MUTTER LINKS GEWINDE M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, LEFT THREAD M6
# 23
11720911A
STANGE WECHSELVORGELEGE
ROD, GEAR SHIFT LINK
# 24
74750051B
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT
# 25
84850021A
KUGELGELENK, RECHTS
BALL JOINT, RIGHT
# 26
77110191A
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X20
# 27
45610461B
SCHALTHEBELLASCHE
LEVER SHIFT PEDAL
# 28
77912061AB
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW
# 29
77914181A
77914181AA
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW M10X20
# 30
70010491A
SCHWINGSDAEMPFER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
DAMPER
# 31
85210651B
SCHEIBE 10, 2X31X1, 5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
WASHER 10.2X31X1.5
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VOETSTEUN LINKS van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...