ZADEL VOOR DUCATI SPORT 1000 S 2009

ZADEL voor Ducati Sport 1000 S 2009
 
(1)  77911041B
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(2)  24712841A
DECKEL GEHAUSE OBJEKTTRAEGER
BOX, SIDE
 
(3)  59510821A
SITZBANK
SEAT
 
(4)  48310501CM
SITZBANKHECK, ROT
BOX SEAT TAIL RED
(4)  48310501DT
SITZBANKHECK
COVER, SEAT TAIL
 
(5)  77510083A
SCHRAUBE TBEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X14
 
(6)  43511271A
EMBLEM DUCATI WEISS/SCHWARZ
EMBLEM DUCATI WHITE/BLACK
(6)  43511331A
EMBLEM DUCATI WEISS
EMBLEM DUCATI WHITE
 
(7)  43511251A
EMBLEM SPORT 1000
(7)  43511261A
EMBLEM SPORT 1000
 
(8)  77250988B
SCHRAUBE TEF M6X14 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X14
 
(9)  85211861A
SCHEIBE 6,4X16X0,5 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
WASHER 6.4X16X0.5
 
(10)  82916732A
KOTFLUEGEL HINTEN, INNERER
FENDER REAR, INNER
 
(11)  77750528B
SCHRAUBE TSPEI M6X20 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X20
 
(12)  59810061A
KABEL SITZBANKOEFFNUNG
CABLE, SEAT OPENING
 
(13)  91371311E
ANLEITUNGS- UND WARTUNGSHEFT
OWNER'S MANUAL
Onderdeel informatie
(13)  91371311F
ANLEITUNGS- UND WARTUNGSHEFT
OWNER'S MANUAL
Onderdeel informatie
(13)  91371311G
ANLEITUNGS- UND WARTUNGSHEFT
OWNER'S MANUAL
Onderdeel informatie
(13)  91371311H
ANLEITUNGS- UND WARTUNGSHEFT
OWNER'S MANUAL
Onderdeel informatie
 
(14)  69720201A
WERKZEUGTASCHE
TOOLS KIT
 
(15)  73210201A
DIEBSTAHLSHUTZKABEL
ANTI-THEFT CABLE
 
(16)  86610611A
GUMMISTUECK (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
 
(17)  73650031A
REISSNIETE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHEAR RIVET
 
(18)  59820421A
SATTELSCHLOSS
SEAT LOCK
 
(19)  82713891A
PLAETTCHEN
PLATE
 
(20)  86610301A
STOPFEN (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PAD
 
(21)  85211561A
FEDERSCHEIBE 8.1X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8.1X14X1
 
(22)  59510751A
RUECKENLEHNE
SEAT BACK ASSY
 
(23)  59510781A
SITZBANK GURTEL
BAND, SEAT
 
(24)  85211911A
SCHEIBE 6.4X16X1.5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X16X1.5
 
(25)  77150638B
SCHRAUBE TCEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X12
 
(26)  74941108B
MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT, SELF LOCKING M5
Onderdeelnummer Produkt
# 1
77911041B
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 2
24712841A
DECKEL GEHAUSE OBJEKTTRAEGER
BOX, SIDE
# 3
59510821A
SITZBANK
SEAT
# 4
48310501CM
SITZBANKHECK, ROT
BOX SEAT TAIL RED
# 4
48310501DT
SITZBANKHECK
COVER, SEAT TAIL
# 5
77510083A
SCHRAUBE TBEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X14
# 6
43511271A
EMBLEM DUCATI WEISS/SCHWARZ
EMBLEM DUCATI WHITE/BLACK
# 6
43511331A
EMBLEM DUCATI WEISS
EMBLEM DUCATI WHITE
# 7
43511251A
EMBLEM SPORT 1000 Niet beschikbaar
# 7
43511261A
EMBLEM SPORT 1000
# 8
77250988B
SCHRAUBE TEF M6X14 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TEF M6X14
# 9
85211861A
SCHEIBE 6, 4X16X0, 5 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
WASHER 6.4X16X0.5
# 10
82916732A
KOTFLUEGEL HINTEN, INNERER
FENDER REAR, INNER
# 11
77750528B
SCHRAUBE TSPEI M6X20 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X20
# 12
59810061A
KABEL SITZBANKOEFFNUNG
CABLE, SEAT OPENING
# 13
91371311E
ANLEITUNGS- UND WARTUNGSHEFT
OWNER'S MANUAL
Contact
# 13
91371311F
ANLEITUNGS- UND WARTUNGSHEFT
OWNER'S MANUAL
Contact
# 13
91371311G
ANLEITUNGS- UND WARTUNGSHEFT
OWNER'S MANUAL
Contact
# 13
91371311H
ANLEITUNGS- UND WARTUNGSHEFT
OWNER'S MANUAL
Contact
# 14
69720201A
WERKZEUGTASCHE
TOOLS KIT
# 15
73210201A
DIEBSTAHLSHUTZKABEL
ANTI-THEFT CABLE
# 16
86610611A
GUMMISTUECK (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RUBBER PAD
# 17
73650031A
REISSNIETE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHEAR RIVET
# 18
59810051A
59820421A
SATTELSCHLOSS
SEAT LOCK
# 19
82713891A
PLAETTCHEN
PLATE
# 20
86610301A
STOPFEN (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PAD
# 21
85211561A
FEDERSCHEIBE 8.1X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8.1X14X1
# 22
59510751A
RUECKENLEHNE
SEAT BACK ASSY
# 23
59510781A
SITZBANK GURTEL
BAND, SEAT
# 24
85211911A
SCHEIBE 6.4X16X1.5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6.4X16X1.5
# 25
77150638B
SCHRAUBE TCEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X12
# 26
74941108B
MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT, SELF LOCKING M5
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ZADEL van de Sport 1000 S van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...