STUUR - STUURSCHAKELAAR VOOR DUCATI STREETFIGHTER 2009

STUUR   STUURSCHAKELAAR voor Ducati Streetfighter 2009
 
(1)  74750031A
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT 6MM
 
(2)  77912981A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
 
(3)  34220561A
GABELBRUCKE MIT BOLZEN
STEERING CROWN WITH PIN
 
(4)  84820021A
KUGELGELENK LENKUNGSTOSSDAEMPFER
BALL JOINT, STEERING DAMPER
 
(5)  93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(5)  93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
 
(6)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(6)  70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
 
(7)  77157258B
SCHRAUBE TCEIF M8X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X25
 
(7)  77157258B
SCHRAUBE TCEIF M8X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X25
 
(8)  69927011A
RECHTER RUECKSPIEGEL
RIGHT MIRROR
 
(9)  69927021A
LINKER RUECKSPIEGEL
LEFT MIRROR
 
(10)  70011151A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
CUSHION, HANDLEBAR
 
(11)  74840241AB
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M10X1.25X10
 
(12)  70310131A
OBER-GEWINDE, STEUERKOPF
THREAD, STEERING HEAD TOP
 
(13)  77157278B
SCHRAUBE TCEIF M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X30
 
(13)  77157278B
SCHRAUBE TCEIF M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X30
 
(14)  65110112C
LINKER LENKERSCHALTER
LEFT HANDLE SWITCH
 
(15)  65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(16)  36011031A
LENKER
HANDLEBAR
 
(17)  77113741A
SCHRAUBE TCEIF M8X25
SCREW TCEIF M8X25
 
(18)  59840291A
SCHLUESSELROHLING OHNE TRANSPONDER
KEY, NON INDENTED WITHOUT TRANSPONDER
 
(19)  77113731A
SCHRAUBE TCEIF M8X25 LINKS GEWINDE
SCREW TCEIF M8X25, LEFT THREAD
 
(20)  65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(20)  65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
 
(21)  87210581A
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ
BALANCER SET, HANDLE BAR
 
(21)  87210581A
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ
BALANCER SET, HANDLE BAR
 
(22)  85140061A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3)
SPRING WASHER 8 MM
 
(22)  85140061A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3)
SPRING WASHER 8 MM
 
(23)  34120712AA
GABELKOPF
STEERING HEAD
 
(23)  34120712AA
GABELKOPF
STEERING HEAD
 
(24)  36011022A
EINZELNER BÜGELBOLZEN HÖHER
HANDLEBAR BRACKET, UPPER
 
(25)  65010091G
RECHTER LENKERSCHALTER
RIGHT SWITCH
 
(26)  65620922A
THROTTLE CABLES ASSY 1098SF/10
THROTTLE CABLE
 
(27)  70010631A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
VIBRATION DAMPER
 
(27)  70010631A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
VIBRATION DAMPER
 
(28)  77110391A
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
 
(29)  36420091A
LENKUNGSTOSSDAEMPFER
STEERING DAMPER
 
(30)  65240211A
SCHLÜSSELSCHALTER
KEY-OPERATED SWITCH
 
(31)  36011002A
LENKER BUEGELBOLZEN, UNTEN
HOLDER, HANDLE LOWER
 
(32)  74940021A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT, SELF-LOCKING M6
 
(33)  83015271A
HALTERUNG
BRACKET
 
(34)  77159408B
SCHRAUBE TCEIF M10X1.25X65
SCREW TCEIF M10X1.25X65
 
(35)  85210491B
SCHEIBE 10,5X28X1.5
WASHER 10.5X28X1.5
 
(36)  85250401A
SCHEIBE 10,5X18X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10.5X18X1.6
 
(37)  51840051B
ANTENNE IMMOBILIZER
COIL ANTENNA, IMMOBILIZER
 
(38)  77915911A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(39)  59840341A
SCHLUSSEL MIT TRANSPONDER
KEY, BLANK W/TRANSMITTER
 
(40)  88650141A
O-RING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING
 
(41)  71312101A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(42)  80811181A
KLAMMER LENKUNGSTOSSDAEMPFER
CLAMPER, STEERING DAMPER
 
(43)  71614121A
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(44)  77110461A
SCHRAUBE TCEIF M6X22 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X22
 
(44)  77110461A
SCHRAUBE TCEIF M6X22 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X22
 
(45)  86611161A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
VIBRATION DAMPER
 
(46)  77310021A
SCHRAUBE TCEIR M6X25 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M6X25
Onderdeelnummer Produkt
# 1
74750031A
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT 6MM
# 2
77912981A
SPEZIALSCHRAUBE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW, SPECIAL
# 3
34220561A
GABELBRUCKE MIT BOLZEN
STEERING CROWN WITH PIN
# 4
84820021A
KUGELGELENK LENKUNGSTOSSDAEMPFER
BALL JOINT, STEERING DAMPER
# 5
93010041B
DICHTUNGSRING
SEAL RING
# 6
70241231A
LENKLAGER NTN SF07A17P
BEARING, STEERING NTN SF07A17P
# 7
77157258B
SCHRAUBE TCEIF M8X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X25
# 8
69927011A
RECHTER RUECKSPIEGEL
RIGHT MIRROR
# 9
69927021A
LINKER RUECKSPIEGEL
LEFT MIRROR
# 10
70010541A
70011151A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
CUSHION, HANDLEBAR
# 11
74840241AB
MUTTER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT M10X1.25X10
# 12
70310131A
OBER-GEWINDE, STEUERKOPF
THREAD, STEERING HEAD TOP
# 13
77157278B
SCHRAUBE TCEIF M8X30 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M8X30
# 14
65110111C
65110112C
LINKER LENKERSCHALTER
LEFT HANDLE SWITCH
# 15
65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
# 16
36011031A
LENKER
HANDLEBAR
# 17
77113741A
SCHRAUBE TCEIF M8X25
SCREW TCEIF M8X25
# 18
59840291A
SCHLUESSELROHLING OHNE TRANSPONDER
KEY, NON INDENTED WITHOUT TRANSPONDER
# 19
77113731A
SCHRAUBE TCEIF M8X25 LINKS GEWINDE
SCREW TCEIF M8X25, LEFT THREAD
# 20
65420161A
GASSTEUERUNG
THROTTLE CONTROL
# 21
87210581A
LENKSTANGEN-SCHWINGSCHUTZ
BALANCER SET, HANDLE BAR
# 22
85140061A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3) (PACKUNG MIT 3)
SPRING WASHER 8 MM
# 23
34120711A
34120712AA
GABELKOPF
STEERING HEAD
# 24
36011021A
36011022A
EINZELNER BÜGELBOLZEN HÖHER
HANDLEBAR BRACKET, UPPER
# 25
65010091G
RECHTER LENKERSCHALTER
RIGHT SWITCH
# 26
65620921A
65620922A
THROTTLE CABLES ASSY 1098SF/10
THROTTLE CABLE
# 27
70010631A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
VIBRATION DAMPER
# 28
77110391A
SCHRAUBE TCEIF M6X16 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X16
# 29
36420091A
LENKUNGSTOSSDAEMPFER
STEERING DAMPER
# 30
65240141B
65240211A
SCHLÜSSELSCHALTER
KEY-OPERATED SWITCH
# 31
36011001A
36011002A
LENKER BUEGELBOLZEN, UNTEN
HOLDER, HANDLE LOWER
# 32
74940021A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NUT, SELF-LOCKING M6
# 33
83015271A
HALTERUNG
BRACKET
# 34
77159408B
SCHRAUBE TCEIF M10X1.25X65
SCREW TCEIF M10X1.25X65
# 35
85210491B
SCHEIBE 10, 5X28X1.5
WASHER 10.5X28X1.5
# 36
85250401A
SCHEIBE 10, 5X18X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10.5X18X1.6
# 37
51840051B
ANTENNE IMMOBILIZER
COIL ANTENNA, IMMOBILIZER
# 38
77915911A
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 39
59840281A
59840341A
SCHLUSSEL MIT TRANSPONDER
KEY, BLANK W/TRANSMITTER
# 40
88650141A
O-RING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING
# 41
71312101A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 42
80811181A
KLAMMER LENKUNGSTOSSDAEMPFER
CLAMPER, STEERING DAMPER
# 43
71614121A
DISTANZSTUECK
SPACER
# 44
77110461A
SCHRAUBE TCEIF M6X22 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TCEIF M6X22
# 45
86611161A
SCHWINGUNGSDAEMPFER
VIBRATION DAMPER
# 46
77310021A
SCHRAUBE TCEIR M6X25 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEIR M6X25
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de STUUR - STUURSCHAKELAAR van de Streetfighter van uw 2009. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...