FRAME VOOR DUCATI STREETFIGHTER 848 2013

FRAME voor Ducati Streetfighter 848 2013
 
(1)  470P2163AA
RAHMEN ROT
CADRE ROUGE
Onderdeel informatie
(1)  470P2163AB
RAHMEN RACINGBLACK
CADRE RACINGBLACK
Onderdeel informatie
 
(2)  74841011AA
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
ECROU M12
 
(3)  79911661B
FUSSRASTEFEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RESSORT REPOSE-PIEDS
 
(3)  79911661B
FUSSRASTEFEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RESSORT REPOSE-PIEDS
 
(4)  82110511AB
RASTENBOLZEN
PIVOT REPOSE-PIEDS
 
(4)  82110511AB
RASTENBOLZEN
PIVOT REPOSE-PIEDS
 
(5)  46410561A
RECHTS FUSSRASTE
REPOSE-PIEDS DROIT
 
(6)  77510511B
SCHRAUBE TBEI M5X10 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
VIS TBEI M5X10
 
(7)  77210871BA
SPEZIALSCHRAUBE
VIS SPECIAL
 
(7)  77210871BA
SPEZIALSCHRAUBE
VIS SPECIAL
 
(8)  11710882A
STANGE WECHSELVORGELEGE
TIGE COMMANDE SELECTEUR
 
(9)  82411551A
VORDESFUSSRASTENHALTER RECHTS
SUPPORT REPOSE-PIEDS AVANT DROIT
 
(10)  88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP BENZING DIN 6799
 
(10)  88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP BENZING DIN 6799
 
(11)  46013311A
FUSS LINKESCHTZPLATTE
PROTECTION PIED GAUCHE
 
(12)  46410551A
LINKS FUSSRASTE
REPOSE-PIEDS GAUCHE
 
(13)  82111701B
BOLZEN
PIVOT
 
(14)  77156678B
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIS TCEIF M6X20
 
(14)  77156678B
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIS TCEIF M6X20
 
(15)  85211511A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE
 
(16)  84850011A
KUGELGELENK, LINKS
JOINT A ROTULE, GAUCHE
 
(17)  71210341A
BUCHSE
DOUILLE
 
(18)  76410112A
GUMMIGLEITSCHUTZE
COUVRE-PEDALE
 
(19)  45612031A
SCHALTPEDAL
PEDALE CHANGEMENT VITESSE
 
(20)  45612121AA
GANGSHEBEL
LEVIER COMMANDE CANGEMENT
 
(21)  74940041A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
ECROU AUTOBLOQUANT M6
 
(22)  84850021A
KUGELGELENK, RECHTS
JOINT A ROTULE, DROIT
 
(23)  74750101A
MUTTER M6
ECROU M6
 
(24)  77917481AA
SPEZIALSCHRAUBE
PIVOT
 
(25)  76410511A
GUMMITEILE
CAOUTCHOUC
 
(26)  76410501A
GUMMITEILE
CAOUTCHOUC
 
(27)  88641161A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT TORIQUE
 
(27)  88641161A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT TORIQUE
 
(28)  82411541A
VORDESFUSSRASTENHALTER LINKS
SUPPORT REPOSE-PIEDS AVANT GAUCHE
 
(29)  74750011AB
MUTTER LINKS GEWINDE M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
ECROU FILETEE GAUCHE M6
 
(30)  77110191A
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
VIS TCEIF M6X20
 
(31)  71319551AA
DISTANZSTUECK
ENTRETOISE
 
(31)  71319551AA
DISTANZSTUECK
ENTRETOISE
Onderdeelnummer Produkt
# 1
47012163AA
470P2163AA
RAHMEN ROT
CADRE ROUGE
# 1
47012163AB
470P2163AB
RAHMEN RACINGBLACK
CADRE RACINGBLACK
# 2
74840021A
74841011AA
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
ECROU M12
# 3
79911661B
FUSSRASTEFEDER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RESSORT REPOSE-PIEDS
# 4
82110511AB
RASTENBOLZEN
PIVOT REPOSE-PIEDS
# 5
46410561A
RECHTS FUSSRASTE
REPOSE-PIEDS DROIT
# 6
77510511B
SCHRAUBE TBEI M5X10 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
VIS TBEI M5X10
# 7
77210871CA
77210871BA
SPEZIALSCHRAUBE
VIS SPECIAL
# 8
11710882A
STANGE WECHSELVORGELEGE
TIGE COMMANDE SELECTEUR
# 9
82411551A
VORDESFUSSRASTENHALTER RECHTS
SUPPORT REPOSE-PIEDS AVANT DROIT
# 10
88450031A
BENZINGRING DIN 6799 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP BENZING DIN 6799
# 11
46013311A
FUSS LINKESCHTZPLATTE
PROTECTION PIED GAUCHE
# 12
46410551A
LINKS FUSSRASTE
REPOSE-PIEDS GAUCHE
# 13
82111701B
BOLZEN
PIVOT
# 14
77156678B
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIS TCEIF M6X20
# 15
85211511A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE
# 16
84850011A
KUGELGELENK, LINKS
JOINT A ROTULE, GAUCHE
# 17
71210341A
BUCHSE
DOUILLE
# 18
76410112A
GUMMIGLEITSCHUTZE
COUVRE-PEDALE
# 19
45612031A
SCHALTPEDAL
PEDALE CHANGEMENT VITESSE
# 20
45612121AA
GANGSHEBEL
LEVIER COMMANDE CANGEMENT
# 21
74940041A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
ECROU AUTOBLOQUANT M6
# 22
84850021A
KUGELGELENK, RECHTS
JOINT A ROTULE, DROIT
# 23
74750101A
MUTTER M6
ECROU M6
# 24
77914842B
77917481AA
SPEZIALSCHRAUBE
PIVOT
# 25
76410511A
GUMMITEILE
CAOUTCHOUC
# 26
76410501A
GUMMITEILE
CAOUTCHOUC
# 27
88641161A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT TORIQUE
# 28
82411541A
VORDESFUSSRASTENHALTER LINKS
SUPPORT REPOSE-PIEDS AVANT GAUCHE
# 29
74750011AB
MUTTER LINKS GEWINDE M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
ECROU FILETEE GAUCHE M6
# 30
77110191A
SCHRAUBE TCEIF M6X20 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
VIS TCEIF M6X20
# 31
71319551AA
DISTANZSTUECK
ENTRETOISE
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de FRAME van de Streetfighter 848 van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...