SCHAKEL MECHANISME VOOR DUCATI STREETFIGHTER 848 2013

SCHAKEL MECHANISME voor Ducati Streetfighter 848 2013
 
(1)  79910491A
RUCKHOLFEDER
RESSORT, RAPPEL
 
(2)  85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE 8.2X20X1
 
(3)  77910391A
SCHRAUBE M8X21.5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIS M8X21.5
 
(4)  45520181A
SPERRKLINKE
CLIQUET COMPLETE
 
(5)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE 10X14X1
 
(6)  53910211B
SCHALTER LEERLAUFLEUCHTE
INTERRUPTEUR TEMOIN POINT MORT
 
(7)  77912033A
SCHRAUBE M16X1.5
VIS M16X1.5
 
(8)  027291090
DICHTUNG 16.2X24X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT 16.2X24X2
 
(9)  066013143
GANGLOESEFEDER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RESSORT DECLENCHEMENT VITESSES
 
(10)  768351134
KUGEL 11MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BILLE 11MM
 
(11)  180Z0031A
EINLEGEGABEL 1./4.-2./3.GANG
FOURCHE ENGRENEMENT 1ERE,/4EME-2EME/3EME
 
(12)  180Z0041A
EINLEGEGABEL 5,, 6, GANG
FOURCHE ENGRENEMENT 5EME, 6EME VITESSE
 
(13)  82113881A
BOLZEN FÜR GABEL
AXE FOURCHETTE CHANGEMENT
 
(13)  82113881A
BOLZEN FÜR GABEL
AXE FOURCHETTE CHANGEMENT
 
(14)  85210051A
DISTANZSCHEIBE 1 MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
RONDELLE DE BUTEE 1 MM
 
(15)  735001542
SEEGERRING 15 DIN 471 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP 15 DIN 471
 
(16)  82610261A
ENDANSCHLAGPLAETTCHEN
PLAQUETTE FIN COURSE
 
(17)  88110121A
ZENTRIERRING
BAGUE CENTRAGE
 
(18)  18220532A
SCHALTTROMMEL KOMPLETT
TAMBOUR COMPLET BOITE DE VITESSES
 
(19)  85210941A
DISTANZSCHEIBE 45.2X49X0,9
RONDELLE DE BUTEE 45.2X49X0,9
 
(20)  79912961A
GABELFEDER
RESSORT RETOUR FOURCHE
 
(21)  040009050
DISTANZSCHEIBE 10,5X16X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE DE BUTEE 10,5X16X0,5
(21)  076592205
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RONDELLE DE BUTEE 10,5X15X0,2
 
(22)  88450341B
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
ANNEAU ARRET
 
(23)  74810401A
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20)
ECROU A EMBASE
 
(24)  18020261A
GABEL
FOURCHE COMMANDE
 
(25)  066013165
SCHALTHEBELSTIFT
GOUJON LEVIER BOITE VITESSES
 
(26)  82110011A
SCHALTWELLE
ARBRE SELECTEUR
 
(27)  79915061A
RUECKHOLFEDER SCHALTHEBEL
RESSORT RAPPEL LEVIER COMMANDE
 
(28)  77150670ZF
SCHRAUBE
VIS
 
(29)  71319151A
DISTANZSTUECK
ENTRETOISE
 
(30)  77151250ZF
SCHRAUBE
VIS
 
(31)  040029125
DISTANZSCHEIBE 15.5X22X0,2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE DE BUTEE 15.5X22X0,2
(31)  040029126
DISTANZSCHEIBE 15.5X22X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE DE BUTEE 15.5X22X0,5
Onderdeelnummer Produkt
# 1
79910491A
RUCKHOLFEDER
RESSORT, RAPPEL
# 2
85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE 8.2X20X1
# 3
77910391A
SCHRAUBE M8X21.5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
VIS M8X21.5
# 4
45520181A
SPERRKLINKE
CLIQUET COMPLETE
# 5
85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE 10X14X1
# 6
53910211B
SCHALTER LEERLAUFLEUCHTE
INTERRUPTEUR TEMOIN POINT MORT
# 7
77912033A
SCHRAUBE M16X1.5
VIS M16X1.5
# 8
027291090
DICHTUNG 16.2X24X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
JOINT 16.2X24X2
# 9
066013143
GANGLOESEFEDER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RESSORT DECLENCHEMENT VITESSES
# 10
768351134
KUGEL 11MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BILLE 11MM
# 11
180Z0031A
EINLEGEGABEL 1./4.-2./3.GANG
FOURCHE ENGRENEMENT 1ERE, /4EME-2EME/3EME
# 12
180Z0041A
EINLEGEGABEL 5, , 6, GANG
FOURCHE ENGRENEMENT 5EME, 6EME VITESSE
# 13
82112681A
82113881A
BOLZEN FÜR GABEL
AXE FOURCHETTE CHANGEMENT
# 14
85210051A
DISTANZSCHEIBE 1 MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
RONDELLE DE BUTEE 1 MM
# 15
735001542
SEEGERRING 15 DIN 471 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP 15 DIN 471
# 16
82610293A
82610261A
ENDANSCHLAGPLAETTCHEN
PLAQUETTE FIN COURSE
# 17
88110121A
ZENTRIERRING
BAGUE CENTRAGE
# 18
182Z0042A
18220532A
SCHALTTROMMEL KOMPLETT
TAMBOUR COMPLET BOITE DE VITESSES
# 19
85210941A
DISTANZSCHEIBE 45.2X49X0, 9
RONDELLE DE BUTEE 45.2X49X0, 9
# 20
79914821A
79912961A
GABELFEDER
RESSORT RETOUR FOURCHE
# 21
040009050
DISTANZSCHEIBE 10, 5X16X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE DE BUTEE 10, 5X16X0, 5
# 21
076592205
DISTANZSCHEIBE 10, 5X15X0, 2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
RONDELLE DE BUTEE 10, 5X15X0, 2
# 22
88450341B
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
ANNEAU ARRET
# 23
74810401A
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20)
ECROU A EMBASE
# 24
18010081A
18020261A
GABEL
FOURCHE COMMANDE
# 25
066013165
SCHALTHEBELSTIFT
GOUJON LEVIER BOITE VITESSES
# 26
82110011A
SCHALTWELLE
ARBRE SELECTEUR
# 27
079913110
79915061A
RUECKHOLFEDER SCHALTHEBEL
RESSORT RAPPEL LEVIER COMMANDE
# 28
77150670ZF
SCHRAUBE
VIS
# 29
71319151A
DISTANZSTUECK
ENTRETOISE
# 30
77151250ZF
SCHRAUBE
VIS
# 31
040029125
DISTANZSCHEIBE 15.5X22X0, 2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE DE BUTEE 15.5X22X0, 2
# 31
040029126
DISTANZSCHEIBE 15.5X22X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RONDELLE DE BUTEE 15.5X22X0, 5
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de SCHAKEL MECHANISME van de Streetfighter 848 van uw 2013. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...