BENZINE TANK VOOR DUCATI 749 S 2005

BENZINE TANK voor Ducati 749 S 2005
 
(1)  58610531AA
KRAFTSTOFFTANK, ROT
FUEL TANK, RED
(1)  58610531AB
KRAFTSTOFFTANK GELB
FUEL, TANK ASSY YELLOW
 
(2)  58710491A
VORDERER TANKANSCHLUSS
TANK FRONT CONNECTION
 
(3)  74810401A
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20)
SELF LOCKING NUT M6 H5.5
 
(4)  74940041A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SELF-LOCKING M6
 
(5)  77510171A
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
 
(6)  89520031A
VERSCHLUSS, KRAFTSTOFFTANK
CAP SET, FUEL TANK
 
(7)  88640551A
O-RING 40,87X3.53 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 40.87X3.53
 
(8)  77510331A
SCHRAUBE TBEI M5X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X12
 
(9)  61610021A
DREI-WEGE ANSCHLUSS
THREE-WAYS UNION
 
(10)  59010601A
ENTLUFTERROHR
BREATHER PIPE
 
(11)  43813571AB
AUFKLEBER ALLORO DUCATI
GRAPHIC ALLORO DUCATI
 
(12)  59012161A
ROHR
PIPE
 
(13)  59012171A
ENTLUFTERROHR
BREATHER PIPE
 
(14)  24711971A
DECKEL
COVER
 
(15)  77210601A
SCHRAUBE TEF M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X16
 
(16)  88110401A
RING
 
(17)  48610682A
SCHALLDAEMPFTAFEL
DAMPER, SOUND ARRESTER
 
(18)  72310062A
SCHUTZ, KRAFTSTOFFTANK
PROTECTOR, FUEL TANK
 
(19)  74110291A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING,COIL,BLACK
 
(20)  79110121A
DICHTUNG
GASKET
Onderdeelnummer Produkt
# 1
58610531AA
KRAFTSTOFFTANK, ROT
FUEL TANK, RED
# 1
58610531AB
KRAFTSTOFFTANK GELB
FUEL, TANK ASSY YELLOW
# 2
58710491A
VORDERER TANKANSCHLUSS
TANK FRONT CONNECTION
# 3
75050011A
74810401A
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20)
SELF LOCKING NUT M6 H5.5
# 4
74940041A
SELBSTSPERRENDE MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT, SELF-LOCKING M6
# 5
77510171A
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
# 6
89520031A
VERSCHLUSS, KRAFTSTOFFTANK
CAP SET, FUEL TANK
# 7
88640551A
O-RING 40, 87X3.53 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 40.87X3.53
# 8
77510331A
SCHRAUBE TBEI M5X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X12
# 9
61610021A
DREI-WEGE ANSCHLUSS
THREE-WAYS UNION
# 10
59010601A
ENTLUFTERROHR
BREATHER PIPE
# 11
43813571AB
AUFKLEBER ALLORO DUCATI
GRAPHIC ALLORO DUCATI
# 12
59012161A
ROHR
PIPE
# 13
59012171A
ENTLUFTERROHR
BREATHER PIPE
Contact
# 14
24711971A
DECKEL
COVER
# 15
77250291AB
77210601A
SCHRAUBE TEF M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X16
# 16
88110401A
RING
# 17
48610682A
SCHALLDAEMPFTAFEL
DAMPER, SOUND ARRESTER
# 18
72310062A
SCHUTZ, KRAFTSTOFFTANK
PROTECTOR, FUEL TANK
# 19
74110291A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING, COIL, BLACK
# 20
79110121A
DICHTUNG
GASKET
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de BENZINE TANK van de 749 S van uw 2005. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...