BOVENKUIP VOOR DUCATI 749 S 2005

BOVENKUIP voor Ducati 749 S 2005
 
(1)  48110251CA
KOPFVERKLEIDUNG, ROT
COWLING RED
(1)  48110251CB
KOPFVERKLEIDUNG GELB
COWLING YELLOW
(1)  48130251C
KOPFVERKLEIDUNG UNLACKIERT
COWLING UNPAINTED
 
(2)  39040181A
GLUEHLAMPE 12V-10W
BULB 12V-10W
 
(3)  53240091A
VORDERBLINKERGLAS LINKE
FRONT FLASHER LENS, LEFT
 
(4)  77912831A
SCHRAUBE
SCREW
 
(5)  77210411A
SCHRAUBE
SCREW
 
(6)  79912282A
FEDER (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPRING
 
(7)  73640121A
REISSNIETE 3X8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHEAR RIVET 3X8
 
(8)  52320091AA
SPIEGEL RECHTS ROT
MIRROR, RIGHT RED
(8)  52320091AB
SPIEGEL RECHTS GELB
MIRROR, RIGHT YELLOW
 
(9)  52320101AA
SPIEGEL LINKS ROT
MIRROR, LEFT RED
(9)  52320101AB
SPIEGEL LINKS GELB
MIRROR, LEFT YELLOW
 
(10)  75010281A
FEDERMUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT, SPRING
 
(11)  85210241A
NYLONSCHEIBE 4X8X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 4X8X0.5
 
(12)  77510071AB
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
 
(13)  48720281C
WINDSCHUTZSCHEIBE
WINDSHIELD
 
(14)  76410601A
SCHUTZGUMMI FUER WINDSCHUTZSCHEIBE
WINDSCREEN PROTECTION RUBBER
 
(15)  85211561A
FEDERSCHEIBE 8.1X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8.1X14X1
 
(16)  76410841A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
VIBRATION DAMPER PAD
 
(17)  85041581A
KLEMME (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING M6
 
(18)  76410781A
HINTERES GUMMIELEMENT RUECKSPIEGEL
MIRROR REAR RUBBER
 
(19)  76410771A
VORDERER GUMMIELEMENT RUECKSPIEGEL
MIRROR FRONT RUBBER
 
(20)  46031021A
RECHTER DECKEL
RIGHT COVER
 
(21)  46031031A
SCHUTZ, LINKS
PROTECTION, LEFT
 
(22)  53240081A
VORDERBLINKERGLAS RECHTS
FRONT FLASHER LENS, RIGHT
 
(23)  77914331A
SCHRAUBE TBEI M6X16
SCREW TBEI M6X16
Onderdeelnummer Produkt
# 1
48110251CA
KOPFVERKLEIDUNG, ROT
COWLING RED
# 1
48110251CB
KOPFVERKLEIDUNG GELB
COWLING YELLOW
# 1
48130251C
KOPFVERKLEIDUNG UNLACKIERT
COWLING UNPAINTED
# 2
39040181A
GLUEHLAMPE 12V-10W
BULB 12V-10W
# 3
53240091A
VORDERBLINKERGLAS LINKE
FRONT FLASHER LENS, LEFT
# 4
77912831A
SCHRAUBE
SCREW
# 5
77210411A
SCHRAUBE
SCREW
# 6
79912281A
79912282A
FEDER (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SPRING
# 7
73640121A
REISSNIETE 3X8 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHEAR RIVET 3X8
# 8
52320091AA
SPIEGEL RECHTS ROT
MIRROR, RIGHT RED
# 8
52320091AB
SPIEGEL RECHTS GELB
MIRROR, RIGHT YELLOW
# 9
52320101AA
SPIEGEL LINKS ROT
MIRROR, LEFT RED
# 9
52320101AB
SPIEGEL LINKS GELB
MIRROR, LEFT YELLOW
# 10
75010281A
FEDERMUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT, SPRING
# 11
85210241A
NYLONSCHEIBE 4X8X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 4X8X0.5
# 12
77510071AB
SPEZIALSCHRAUBE
SCREW, SPECIAL
# 13
48720281C
WINDSCHUTZSCHEIBE
WINDSHIELD
# 14
76410601A
SCHUTZGUMMI FUER WINDSCHUTZSCHEIBE
WINDSCREEN PROTECTION RUBBER
# 15
85211561A
FEDERSCHEIBE 8.1X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 8.1X14X1
# 16
76410841A
SCHWINGUNGSDMPFERGUMMI (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
VIBRATION DAMPER PAD
# 17
85040811A
85041581A
KLEMME (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
QUICK FASTENING M6
# 18
76410781A
HINTERES GUMMIELEMENT RUECKSPIEGEL
MIRROR REAR RUBBER
# 19
76410771A
VORDERER GUMMIELEMENT RUECKSPIEGEL
MIRROR FRONT RUBBER
# 20
46031021A
RECHTER DECKEL
RIGHT COVER
# 21
46031031A
SCHUTZ, LINKS
PROTECTION, LEFT
# 22
53240081A
VORDERBLINKERGLAS RECHTS
FRONT FLASHER LENS, RIGHT
# 23
77914331A
SCHRAUBE TBEI M6X16
SCREW TBEI M6X16
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de BOVENKUIP van de 749 S van uw 2005. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...