CARTERDELEN VOOR DUCATI 749 S 2005

CARTERDELEN voor Ducati 749 S 2005
 
(1)  22521441A
KURBELWELLENGEHAUSE
CRANKCASE
 
(2)  85250261A
ALUMINIUM-DICHTUNG 12X16X1.5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET, ALUMINIUM 12X16X1.5
 
(3)  77910262A
SCHRAUBE M12X1
SCREW M12X1
 
(4)  71010701A
BUCHSE
BUSHING
 
(5)  751913380
LAGER
BEARING
 
(6)  86010041A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN DOWEL
 
(7)  70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
 
(8)  88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
 
(9)  735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(10)  77151368B
SCHRAUBE TCEI M8X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X75
 
(11)  59310031B
ENTLUEFTUNGSVENTIL
VALVE, BREATHER
 
(12)  938233156
O RING 39.34X2.62
 
(13)  88641181A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(14)  74810501A
MUTTER M10X1,5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M10X1.5
 
(15)  85610642A
SPEZIALSCHEIBE 10,5X21X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPECIAL 10.5X21X2
 
(16)  76610451A
STIFTSCHRAUBE ZYLINDER
STUD BOLT, CYLINDER
 
(17)  720941616
SCHRAUBE TSPEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X12
 
(18)  82610121A
STOPPLATTE
PLATE, RETAINER
 
(19)  70240131A
LAGER
BEARING
 
(20)  93040221A
WELLENDICHTRING 35X52X7
SEAL, OIL 35X52X7
 
(21)  70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
 
(22)  037049250
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(23)  83012611A
RECHTER BUEGEL
RIGHT BRACKET
 
(24)  71110721B
BUCHSE, KEGEL
BUSH, CONICAL
 
(25)  77156698B
SCHRAUBE TCEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X25
 
(26)  71010321A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
 
(27)  85240081A
ZAHNSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
TOOTHED LOCK WASHER
 
(28)  77510622A
SCHRAUBE TBEI M8X10
SCREW TBEI M8X10
 
(29)  82914391A
SENSORHALTERUNG
HOLDER SENSOR
Onderdeelnummer Produkt
# 1
22521121A
22521441A
KURBELWELLENGEHAUSE
CRANKCASE
# 2
85250261A
ALUMINIUM-DICHTUNG 12X16X1.5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET, ALUMINIUM 12X16X1.5
# 3
77910262A
SCHRAUBE M12X1
SCREW M12X1
# 4
71010701A
BUCHSE
BUSHING
# 5
751913380
LAGER
BEARING
# 6
86010041A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN DOWEL
# 7
70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
# 8
88641321A
O-RING 11.11X1.78 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 11.11X1.78
# 9
735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 10
77151368B
SCHRAUBE TCEI M8X75 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M8X75
# 11
59310031B
ENTLUEFTUNGSVENTIL
VALVE, BREATHER
# 12
938233156
O RING 39.34X2.62
# 13
88641181A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 14
74810501A
MUTTER M10X1, 5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT M10X1.5
# 15
85610642A
SPEZIALSCHEIBE 10, 5X21X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, SPECIAL 10.5X21X2
# 16
76610451A
STIFTSCHRAUBE ZYLINDER
STUD BOLT, CYLINDER
# 17
720941616
SCHRAUBE TSPEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TSPEI M6X12
# 18
82610121A
STOPPLATTE
PLATE, RETAINER
# 19
70240131A
LAGER
BEARING
# 20
93040221A
WELLENDICHTRING 35X52X7
SEAL, OIL 35X52X7
# 21
70240331A
LAGER 17X40X12
BEARING 17X40X12
# 22
037049250
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 23
83012611A
RECHTER BUEGEL
RIGHT BRACKET
# 24
71110721A
71110721B
BUCHSE, KEGEL
BUSH, CONICAL
# 25
77156698B
SCHRAUBE TCEIF M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEIF M6X25
# 26
71010321A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
# 27
85240081A
ZAHNSCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
TOOTHED LOCK WASHER
# 28
77510622A
SCHRAUBE TBEI M8X10
SCREW TBEI M8X10
# 29
82914391A
SENSORHALTERUNG
HOLDER SENSOR
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CARTERDELEN van de 749 S van uw 2005. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...