CYLINDER HEAD: TIMING SYSTEM VOOR DUCATI 749 S 2005

CYLINDER HEAD: TIMING SYSTEM voor Ducati 749 S 2005
 
(1)  82111551A
ACHSE, SCHLIESSKIPPHEBEL
SHAFT, CLOSE ROCKER ARM
 
(2)  82111541A
AUSLASS-OFFNUNGSKIPPHEBELACHSE
EXHAUST OPENING ROCKER ARM PIN
 
(2)  82111541A
AUSLASS-OFFNUNGSKIPPHEBELACHSE
EXHAUST OPENING ROCKER ARM PIN
 
(3)  20810231A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
 
(3)  20810231A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
 
(3)  20810231A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
 
(3)  20810231A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
 
(4)  20910146A
SCHLIESSKIPPHEBEL LINKS
CLOSING ROCKER ARM LEFT
 
(4)  20910146A
SCHLIESSKIPPHEBEL LINKS
CLOSING ROCKER ARM LEFT
 
(5)  21110441A
AUSLASSVENTIL
EXHAUST VALVE
 
(5)  21110441A
AUSLASSVENTIL
EXHAUST VALVE
 
(6)  84540051B
BUCHSE HALB
HALF CONE
 
(6)  84540051B
BUCHSE HALB
HALF CONE
 
(6)  84540051B
BUCHSE HALB
HALF CONE
 
(6)  84540051B
BUCHSE HALB
HALF CONE
 
(7)  30310381AA
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0,03 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.03 MM
 
(7)  30310381AA
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0,03 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.03 MM
 
(7)  30310381AB
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0,06 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.06 MM
 
(7)  30310381AB
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0,06 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.06 MM
 
(7)  30310381AC
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0,09 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.09 MM
 
(7)  30310381AC
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0,09 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.09 MM
 
(8)  76440541A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
 
(8)  76440541A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
 
(8)  76440541A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
 
(8)  76440541A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
 
(9)  84011861A
SEE TABLE
 
(9)  84011861A
SEE TABLE
 
(9)  84011861A
SEE TABLE
 
(9)  84011861A
SEE TABLE
 
(10)  30410541A
AUSLASSVENTIL SITZRING
SEAT, EXHAUST VALVE
 
(10)  30410541A
AUSLASSVENTIL SITZRING
SEAT, EXHAUST VALVE
 
(10)  30410541AB
AUSLASSVENTIL SITZRING +0,03
SEAT, EXHAUST VALVE +0.03
 
(10)  30410541AB
AUSLASSVENTIL SITZRING +0,03
SEAT, EXHAUST VALVE +0.03
 
(10)  30410541AC
AUSLASSVENTIL SITZRING +0,06
SEAT, EXHAUST VALVE +0.06
 
(10)  30410541AC
AUSLASSVENTIL SITZRING +0,06
SEAT, EXHAUST VALVE +0.06
 
(11)  84011851A
SEE TABLE
 
(11)  84011851A
SEE TABLE
 
(11)  84011851A
SEE TABLE
 
(11)  84011851A
SEE TABLE
 
(12)  30310371AA
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0,03 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.03 MM
 
(12)  30310371AA
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0,03 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.03 MM
 
(12)  30310371AB
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0,06 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.06 MM
 
(12)  30310371AB
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0,06 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.06 MM
 
(12)  30310371AC
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0,09 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.09 MM
 
(12)  30310371AC
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0,09 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.09 MM
 
(13)  30410531A
EINLASSVENTIL-SITZRING
SEAT, INTAKE VALVE
 
(13)  30410531A
EINLASSVENTIL-SITZRING
SEAT, INTAKE VALVE
 
(13)  30410531AB
EINLASSVENTIL-SITZRING +0,03
SEAT, INTAKE VALVE +0.03
 
(13)  30410531AB
EINLASSVENTIL-SITZRING +0,03
SEAT, INTAKE VALVE +0.03
 
(13)  30410531AC
EINLASSVENTIL-SITZRING +0,06
SEAT, INTAKE VALVE +0.06
 
(13)  30410531AC
EINLASSVENTIL-SITZRING +0,06
SEAT, INTAKE VALVE +0.06
 
(14)  21010491A
EINLASS-VENTIL
INTAKE VALVE
 
(14)  21010491A
EINLASS-VENTIL
INTAKE VALVE
 
(15)  82111531A
SCHLIESSKIPPHEBELACHSE
CLOSE ROCKER ARM AXLE
 
(15)  82111531A
SCHLIESSKIPPHEBELACHSE
CLOSE ROCKER ARM AXLE
 
(16)  20910136A
SCHLIESSKIPPHEBEL RECHTS
CLOSING ROCKER ARM RIGHT
 
(16)  20910136A
SCHLIESSKIPPHEBEL RECHTS
CLOSING ROCKER ARM RIGHT
 
(17)  82111521A
EINLASS-OEFFNUNGSKIPP-HEBELACHSE
INTAKE OPENING ROCKER ARM PIN
 
(17)  82111521A
EINLASS-OEFFNUNGSKIPP-HEBELACHSE
INTAKE OPENING ROCKER ARM PIN
 
(18)  79911621A
RUECKHOLFEDER RECHTES VENTIL
RIGHT VALVE RETURN SPRING
 
(18)  79911621A
RUECKHOLFEDER RECHTES VENTIL
RIGHT VALVE RETURN SPRING
 
(19)  79911631A
RUECKHOLFEDER LINKES VENTIL
LEFT VALVE RETURN SPRING
 
(19)  79911631A
RUECKHOLFEDER LINKES VENTIL
LEFT VALVE RETURN SPRING
 
(20)  76640191A
STIFTSCHRAUBE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
STUD BOLT M6X16
Onderdeelnummer Produkt
# 1
82111551A
ACHSE, SCHLIESSKIPPHEBEL
SHAFT, CLOSE ROCKER ARM
# 2
82111541A
AUSLASS-OFFNUNGSKIPPHEBELACHSE
EXHAUST OPENING ROCKER ARM PIN
# 3
20810231A
OEFFNUNGSKIPPHEBEL
OPEN. ROCKER ARM
# 4
20910146A
SCHLIESSKIPPHEBEL LINKS
CLOSING ROCKER ARM LEFT
# 5
21110441A
AUSLASSVENTIL
EXHAUST VALVE
# 6
84540051B
BUCHSE HALB
HALF CONE
# 7
30310381AA
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0, 03 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.03 MM
# 7
30310381AB
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0, 06 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.06 MM
# 7
30310381AC
AUSLASSVENTILFUEHRUNG +0, 09 MM
EXHAUST VALVE GUIDE +0.09 MM
# 8
76440541A
WELLENDICHTRING VENTILFUEHRUNG
SEAL VALVE STEM
# 9
84011861A
SEE TABLE Contact
# 10
30410541A
AUSLASSVENTIL SITZRING
SEAT, EXHAUST VALVE
# 10
30410541AB
AUSLASSVENTIL SITZRING +0, 03
SEAT, EXHAUST VALVE +0.03
Contact
# 10
30410541AC
AUSLASSVENTIL SITZRING +0, 06
SEAT, EXHAUST VALVE +0.06
Contact
# 11
84011851A
SEE TABLE Contact
# 12
30310371AA
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0, 03 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.03 MM
# 12
30310371AB
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0, 06 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.06 MM
# 12
30310371AC
EINLASSVENTILFUEHRUNG +0, 09 MM
GUIDE INTAKE VALVE +0.09 MM
# 13
30410531A
EINLASSVENTIL-SITZRING
SEAT, INTAKE VALVE
Contact
# 13
30410531AB
EINLASSVENTIL-SITZRING +0, 03
SEAT, INTAKE VALVE +0.03
Contact
# 13
30410531AC
EINLASSVENTIL-SITZRING +0, 06
SEAT, INTAKE VALVE +0.06
Contact
# 14
21010491A
EINLASS-VENTIL
INTAKE VALVE
# 15
82111531A
SCHLIESSKIPPHEBELACHSE
CLOSE ROCKER ARM AXLE
# 16
20910136A
SCHLIESSKIPPHEBEL RECHTS
CLOSING ROCKER ARM RIGHT
# 17
82111521A
EINLASS-OEFFNUNGSKIPP-HEBELACHSE
INTAKE OPENING ROCKER ARM PIN
# 18
79911621A
RUECKHOLFEDER RECHTES VENTIL
RIGHT VALVE RETURN SPRING
# 19
79911631A
RUECKHOLFEDER LINKES VENTIL
LEFT VALVE RETURN SPRING
# 20
76640191A
STIFTSCHRAUBE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
STUD BOLT M6X16
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CYLINDER HEAD: TIMING SYSTEM van de 749 S van uw 2005. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...