KOPPELING VOOR DUCATI 749 S 2005

KOPPELING voor Ducati 749 S 2005
 
(1)  065916555
KUPPLUNGSFEDER
CLUTCH SPRING
 
(2)  84110022A
TELLER
RETAINER
 
(3)  81820091A
DRUCKSTANGE
PUSH ROD
 
(4)  77150438B
SCHRAUBE TCEI M5X20 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M5X20
 
(5)  85140011A
SICHERUNGSSCHEIBE
WASHER, LOCK
 
(6)  76410032B
GUMMITEILE
WHEEL RUNNER BUSH
 
(7)  16210011B
KUPPLUNGSSCHEIBENHALTERNABE
BOSS, CLUTCH
 
(8)  19020111A
KUPPLUNGSSCHEIBENSATZ
CLUTCH DISC SET
 
(9)  85110011B
SCHEIBE
WASHER
 
(10)  19610012B
KUPPLUNGSSCHEIBENHALTERNABE
BOSS, CLUTCH
 
(11)  706108120
SCHRAUBE M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X20
 
(12)  19420431A
ANDRUECKFEDER KUPPLUNGSSCHEIBE
PLATE PRESSURE
 
(13)  198Z0011A
KUPPLUNGSKORB
CLUTCH HOUSING
 
(14)  70250161A
LAGER
BEARING
 
(15)  46320537A
O-RING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING
 
(16)  93040351A
WELLENDICHTRING 35X47X7
SEAL, OIL 35X47X7
 
(17)  17020321A
KUPPLUNGSKASTEN KPL
PRIMARY DRIVEN GEAR COMP.
 
(18)  70250511A
LAGER 25X47X12
BALL BEARING 6005
 
(19)  88120011A
SPRENGRING
CIRCLIP
 
(20)  70240171A
LAGER 25X30X17
BEARING 25X30X17
 
(21)  066016145
DISTANZSTUECK 25.2X33.7X2.8
SPACER 25.2X33.7X2.8
 
(22)  19540031A
KUPPLUNGSZYLINDERDRUCH
CYLINDER, CLUTCH PRESSURE
 
(23)  71010021A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
 
(24)  742240570
STIFT 2.5X10 SW (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN 2.5X10 SW
 
(25)  75010021B
MUTTER
NUT
 
(26)  88641181A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(27)  88640431A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(28)  77150652BB
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
 
(29)  11721122A
KUPPLUNGSSTEUERUNGSSTAB
CLUTCH CONTROL ROD
 
(30)  88641731A
O-RING 1,78X4,76 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 1.78X4.76
 
(31)  71320011A
DISTANZSTUCK 748-998B-900M-SS0
SPACER
 
(32)  938230128
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
Onderdeelnummer Produkt
# 1
065916555
KUPPLUNGSFEDER
CLUTCH SPRING
# 2
84110022A
TELLER
RETAINER
# 3
81820091A
DRUCKSTANGE
PUSH ROD
# 4
77150438B
SCHRAUBE TCEI M5X20 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M5X20
# 5
85140011A
SICHERUNGSSCHEIBE
WASHER, LOCK
# 6
76410031B
76410032B
GUMMITEILE
WHEEL RUNNER BUSH
# 7
16210011B
KUPPLUNGSSCHEIBENHALTERNABE
BOSS, CLUTCH
# 8
19020111A
KUPPLUNGSSCHEIBENSATZ
CLUTCH DISC SET
# 9
85110011B
SCHEIBE
WASHER
# 10
19610012B
KUPPLUNGSSCHEIBENHALTERNABE
BOSS, CLUTCH
# 11
706108120
SCHRAUBE M8X20 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X20
# 12
19420431A
ANDRUECKFEDER KUPPLUNGSSCHEIBE
PLATE PRESSURE
# 13
198Z0011A
KUPPLUNGSKORB
CLUTCH HOUSING
# 14
70250161A
LAGER
BEARING
# 15
46320537A
O-RING (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING
# 16
93040351A
WELLENDICHTRING 35X47X7
SEAL, OIL 35X47X7
# 17
17020321A
KUPPLUNGSKASTEN KPL
PRIMARY DRIVEN GEAR COMP.
# 18
751132566
70250511A
LAGER 25X47X12
BALL BEARING 6005
# 19
88120011A
SPRENGRING
CIRCLIP
# 20
70240171A
LAGER 25X30X17
BEARING 25X30X17
# 21
066016145
DISTANZSTUECK 25.2X33.7X2.8
SPACER 25.2X33.7X2.8
# 22
19540031A
KUPPLUNGSZYLINDERDRUCH
CYLINDER, CLUTCH PRESSURE
Contact
# 23
71010021A
DISTANZSCHEIBE
SPINDLE, TAPER
# 24
742240570
STIFT 2.5X10 SW (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN 2.5X10 SW
# 25
75010021B
MUTTER
NUT
# 26
88641181A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 27
88640431A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 28
77150652BB
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
# 29
11721122A
KUPPLUNGSSTEUERUNGSSTAB
CLUTCH CONTROL ROD
# 30
88641731A
O-RING 1, 78X4, 76 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING 1.78X4.76
# 31
71310121B
71320011A
DISTANZSTUCK 748-998B-900M-SS0
SPACER
# 32
938230128
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KOPPELING van de 749 S van uw 2005. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...