KUIPDEEL VOOR DUCATI 749 S 2005

KUIPDEEL voor Ducati 749 S 2005
 
(1)  85040441A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING
 
(2)  48011531CA
LINKES LUFTLEITBLECH ROT
AIR DEFLECTOR, LH RED
(2)  48011531CB
LINKES LUFTLEITBLECH GELB
AIR DEFLECTOR, LH YELLOW
(2)  48031531C
LINKES LUFTLEITBLECH UNLACKIERT
AIR DEFLECTOR, LH UNPAINTED
 
(3)  48011501CA
RECHTES LUFTLEITBLECH ROT
AIR DEFLECTOR, RH RED
(3)  48011501CB
RECHTES LUFTLEITBLECH GELB
AIR DEFLECTOR, RH YELLOW
(3)  48031501C
RECHTES LUFTLEITBLECH UNLACKIERT
AIR DEFLECTOR, RH UNPAINTED
 
(4)  48011841CA
LINKS OBERER VERKLEIDUNGSHAELFTE ROT
LEFT UPPER HALF-FAIRING RED
(4)  48011841CB
LINKS OBERER VERKLEIDUNGSHAELFTE GELB
LEFT UPPER HALF-FAIRING YELLOW
(4)  48031821C
LINKE OBERER VERKLEIDUNGS UNLACKIERT
LEFT UPPER FAIRING UNPAINTED
 
(5)  24721952A
RECHTER DECKEL
RIGHT COVER
 
(6)  48011551CA
LINKE UNTERE VERKLEIDUNGS ROT
LEFT LOWER FAIRING RED
(6)  48011551CB
LINKE UNTERE VERKLEIDUNGS GELB
LEFT LOWER FAIRING YELLOWD
(6)  48031551C
LINKE UNTERE VERKLEIDUNGS UNLACKIERT
LEFT LOWER FAIRING UNPAINTED
 
(7)  48610642A
SCHALLDAEMPFPANEL, LINKS
ACOUSTIC INSULATION PANEL, LH
 
(8)  48610632A
SCHALLDAEMPFPANEL, RECHTS
ACOUSTIC INSULATION PANEL, RH
 
(9)  48011521CA
RECHTE UNTERE VERKLEIDUNGS ROT
RIGHT LOWER FAIRING RED
(9)  48011521CB
RECHTE UNTERE VERKLEIDUNGS GELB
RIGHT LOWER FAIRING YELLOW
(9)  48031521C
RECHTE UNTERE VERKLEIDUNGS UNLACKIERT
RIGHT LOWER FAIRING UNPAINTED
 
(10)  48610692A
SCHALLDAEMPFPANEL, RECHTS
ACOUSTIC INSULATION PANEL, RH
 
(11)  48011831CA
RECHTS OBERER VERKLEIDUNGSHSLFTE ROT
RIGHT UPPER HALF-FAIRING RED
(11)  48011831CB
RECHTS OBERER VERKLEIDUNGSHSLFTE GELB
RIGHT UPPER HALF-FAIRING YELLOW
(11)  48031811C
RECHTS OBERER VERKLEIDUNGS UNLACKIERT
RIGHT UPPER FAIRING UNPAINTED
 
(12)  74941108B
MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT
 
(12)  74941108B
MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT
 
(13)  85040491AB
SCHNELLBEFESTIGUNG
QUICK FASTENING
 
(13)  85040491AB
SCHNELLBEFESTIGUNG
QUICK FASTENING
 
(14)  77912901A
SCHRAUBE TBEI M5X14 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X14
 
(15)  56410421CA
VORDERES KOTFLUGEL, ROT
FRONT FENDER RED
(15)  56410421CB
VORDERES KOTFLUEGEL GELB
FRONT MUDGUARD YELLOW
(15)  56430421C
VORDERES KOTFLUEGEL UNLACKIERT
FRONT MUDGUARD UNPAINTED
 
(16)  48410441CA
UNTERE QUERRUDER ROT
COVER ASSY, UNDER RED
(16)  48410441CB
UNTERE QUERRUDER GELB
COVER ASSY, UNDER YELLOW
 
(17)  77250371AB
SCHRAUBE TEF M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X14
 
(18)  85610421A
NYLONSCHEIBE 6X12X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 6X12X0.5
 
(18)  85610421A
NYLONSCHEIBE 6X12X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 6X12X0.5
 
(18)  85610421A
NYLONSCHEIBE 6X12X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 6X12X0.5
 
(19)  77550211A
SCHRAUBE TBEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X16
 
(20)  85040501A
BOLZEN
PIN
 
(21)  85040511A
DICHTUNGSRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SEAL RING
 
(21)  85040511A
DICHTUNGSRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SEAL RING
 
(22)  73640131B
REISSNIETE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHEAR RIVET
 
(23)  85210751A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(24)  85010031A
KRALLE
CLIP
 
(25)  69720151A
WERKZEUGTASCHE
TOOL BAG
 
(26)  43813621AA
ABZIEHBILD DUCATI 749S SILBER
GRAPHIC DUCATI 749S SILVER
(26)  43813621AB
ABZIEHBILD DUCATI 749S DUNKELGRAU
GRAPHIC DUCATI 749S DARK GRAY
 
(27)  82712811A
PLAETTCHEN LINKS
LEFT PLATE
 
(28)  82712801A
PLAETTCHEN RECHTS
RIGHT PLATE
 
(29)  76410551A
GUMMITEILE
RUBBER PAD
 
(30)  24721962A
SCHUTZ, LINKS
PROTECTION, LEFT
 
(31)  77250341B
GEWINDESCHRAUBE 3,5X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, TAPPING 3.5X12
 
(32)  76410611A
GUMMI
GROMMET
 
(33)  77510211A
SCHRAUBE TBEI M6X20 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X20
 
(34)  48610622A
LINKE TAFEL
LEFT SIDE PANEL
 
(35)  85040581A
BOLZEN
PIN
 
(36)  92610691A
VELCRO BIADESIVO 100X165 SBE
VELCRO ADHESIVE 120X165
 
(37)  48610651A
RECHTE TAFEL
RIGHT SIDE PANEL
 
(38)  48610661A
LINKE TAFEL
LEFT SIDE PANEL
 
(39)  83210301A
BOLZEN
PIN
 
(40)  85041121A
BUCHSE
BUSH
 
(41)  85240091A
SCHEIBE 5.3X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5.3X15X1
 
(42)  77510171A
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
 
(42)  77510171A
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
 
(42)  77510171A
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
 
(43)  85240131A
SCHEIBE 5.3X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5.3X15X1
Onderdeelnummer Produkt
# 1
85040441A
SCHNELLBEFESTIGUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
QUICK FASTENING
# 2
48011531CA
LINKES LUFTLEITBLECH ROT
AIR DEFLECTOR, LH RED
# 2
48011531CB
LINKES LUFTLEITBLECH GELB
AIR DEFLECTOR, LH YELLOW
# 2
48031531C
LINKES LUFTLEITBLECH UNLACKIERT
AIR DEFLECTOR, LH UNPAINTED
# 3
48011501CA
RECHTES LUFTLEITBLECH ROT
AIR DEFLECTOR, RH RED
# 3
48011501CB
RECHTES LUFTLEITBLECH GELB
AIR DEFLECTOR, RH YELLOW
# 3
48031501C
RECHTES LUFTLEITBLECH UNLACKIERT
AIR DEFLECTOR, RH UNPAINTED
# 4
48011841CA
LINKS OBERER VERKLEIDUNGSHAELFTE ROT
LEFT UPPER HALF-FAIRING RED
# 4
48011841CB
LINKS OBERER VERKLEIDUNGSHAELFTE GELB
LEFT UPPER HALF-FAIRING YELLOW
# 4
48031821C
LINKE OBERER VERKLEIDUNGS UNLACKIERT
LEFT UPPER FAIRING UNPAINTED
# 5
24721952A
RECHTER DECKEL
RIGHT COVER
# 6
48011551CA
LINKE UNTERE VERKLEIDUNGS ROT
LEFT LOWER FAIRING RED
# 6
48011551CB
LINKE UNTERE VERKLEIDUNGS GELB
LEFT LOWER FAIRING YELLOWD
# 6
48031551C
LINKE UNTERE VERKLEIDUNGS UNLACKIERT
LEFT LOWER FAIRING UNPAINTED
# 7
48610642A
SCHALLDAEMPFPANEL, LINKS
ACOUSTIC INSULATION PANEL, LH
# 8
48610632A
SCHALLDAEMPFPANEL, RECHTS
ACOUSTIC INSULATION PANEL, RH
# 9
48011521CA
RECHTE UNTERE VERKLEIDUNGS ROT
RIGHT LOWER FAIRING RED
# 9
48011521CB
RECHTE UNTERE VERKLEIDUNGS GELB
RIGHT LOWER FAIRING YELLOW
# 9
48031521C
RECHTE UNTERE VERKLEIDUNGS UNLACKIERT
RIGHT LOWER FAIRING UNPAINTED
# 10
48610692A
SCHALLDAEMPFPANEL, RECHTS
ACOUSTIC INSULATION PANEL, RH
# 11
48011831CA
RECHTS OBERER VERKLEIDUNGSHSLFTE ROT
RIGHT UPPER HALF-FAIRING RED
# 11
48011831CB
RECHTS OBERER VERKLEIDUNGSHSLFTE GELB
RIGHT UPPER HALF-FAIRING YELLOW
# 11
48031811C
RECHTS OBERER VERKLEIDUNGS UNLACKIERT
RIGHT UPPER FAIRING UNPAINTED
# 12
729905FN1
74941108B
MUTTER (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
NUT
# 13
85040491A
85040491AB
SCHNELLBEFESTIGUNG
QUICK FASTENING
# 14
77912901A
SCHRAUBE TBEI M5X14 (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
SCREW TBEI M5X14
# 15
56410421CA
VORDERES KOTFLUGEL, ROT
FRONT FENDER RED
# 15
56410421CB
VORDERES KOTFLUEGEL GELB
FRONT MUDGUARD YELLOW
# 15
56430421C
VORDERES KOTFLUEGEL UNLACKIERT
FRONT MUDGUARD UNPAINTED
# 16
48410441CA
UNTERE QUERRUDER ROT
COVER ASSY, UNDER RED
# 16
48410441CB
UNTERE QUERRUDER GELB
COVER ASSY, UNDER YELLOW
# 17
77250371AB
SCHRAUBE TEF M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TEF M6X14
# 18
85610421A
NYLONSCHEIBE 6X12X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER, NYLON 6X12X0.5
# 19
77510201A
77550211A
SCHRAUBE TBEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X16
# 20
85040501A
BOLZEN
PIN
# 21
85040511A
DICHTUNGSRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SEAL RING
# 22
73640131B
REISSNIETE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHEAR RIVET
# 23
85210751A
SCHEIBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 24
85010031A
KRALLE
CLIP
# 25
69720151A
WERKZEUGTASCHE
TOOL BAG
# 26
43813621AA
ABZIEHBILD DUCATI 749S SILBER
GRAPHIC DUCATI 749S SILVER
# 26
43813621AB
ABZIEHBILD DUCATI 749S DUNKELGRAU
GRAPHIC DUCATI 749S DARK GRAY
# 27
82712811A
PLAETTCHEN LINKS
LEFT PLATE
# 28
82712801A
PLAETTCHEN RECHTS
RIGHT PLATE
# 29
76410551A
GUMMITEILE
RUBBER PAD
# 30
24721962A
SCHUTZ, LINKS
PROTECTION, LEFT
# 31
77250341A
77250341B
GEWINDESCHRAUBE 3, 5X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW, TAPPING 3.5X12
# 32
76410611A
GUMMI
GROMMET
# 33
77510211A
SCHRAUBE TBEI M6X20 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X20
# 34
48610622A
LINKE TAFEL
LEFT SIDE PANEL
# 35
85040581A
BOLZEN
PIN
# 36
92610031A
92610691A
VELCRO BIADESIVO 100X165 SBE
VELCRO ADHESIVE 120X165
# 37
48610651A
RECHTE TAFEL
RIGHT SIDE PANEL
# 38
48610661A
LINKE TAFEL
LEFT SIDE PANEL
# 39
83210301A
BOLZEN
PIN
# 40
85041121A
BUCHSE
BUSH
# 41
85240091A
SCHEIBE 5.3X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5.3X15X1
# 42
77510171A
SCHRAUBE TBEI M5X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M5X16
# 43
85240131A
SCHEIBE 5.3X15X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 5.3X15X1
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KUIPDEEL van de 749 S van uw 2005. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...