KABELBOOM - BOBINE VOOR DUCATI 749 S 2005

KABELBOOM   BOBINE voor Ducati 749 S 2005
 
(1)  51013912A
KABELBAUM
MAIN WIRING
 
(2)  74810421A
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT 6MM
 
(3)  38010143A
ZUENDSPULE
IGNITION COIL
 
(4)  67090161B
ZUENDKERZE CHAMPION RG4HC
SPARK PLUG CHAMPION RG4HC
(4)  67090301A
ZUENDKERZE CHAMPION RG59V
SPARK PLUG CHAMPION RG59V
 
(5)  38940141A
SICHERUNG 40A
FUSE 40A
 
(6)  54140101A
RELAIS
RELAY
 
(7)  74110551A
GUMMIBAND 39MM
CLAMP 39MM
 
(8)  38940061A
SICHERUNG 3A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 3A
(8)  38940131A
SICHERUNG 20A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 20A
 
(9)  82911901A
HALTERUNG AUS GUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
MOUNT RUBBER
 
(10)  74110101A
SCHELLE 70MM
CLAMP 70MM
 
(11)  74110121A
GUMMIBAND 62MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CLAMP, RUBBER 62MM
 
(12)  74110131A
GUMMIBAND 82MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
CLAMP, RUBBER 82MM
 
(13)  77510191A
SCHRAUBE TBEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X12
 
(14)  85550001A
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
 
(15)  74140381A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
Onderdeelnummer Produkt
# 1
51013911A
51013912A
KABELBAUM
MAIN WIRING
# 2
74810421A
MUTTER M6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
NUT 6MM
# 3
38010142A
38010143A
ZUENDSPULE
IGNITION COIL
# 4
67040161B
67090161B
ZUENDKERZE CHAMPION RG4HC
SPARK PLUG CHAMPION RG4HC
# 4
67090301A
ZUENDKERZE CHAMPION RG59V
SPARK PLUG CHAMPION RG59V
# 5
38940141A
SICHERUNG 40A
FUSE 40A
# 6
54140071A
54140101A
RELAIS
RELAY
# 7
800053724
74110551A
GUMMIBAND 39MM
CLAMP 39MM
# 8
38940061A
SICHERUNG 3A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 3A
# 8
38940131A
SICHERUNG 20A (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
FUSE 20A
# 9
82911901A
HALTERUNG AUS GUMMI (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
MOUNT RUBBER
# 10
74110101A
SCHELLE 70MM
CLAMP 70MM
# 11
74110121A
GUMMIBAND 62MM (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
CLAMP, RUBBER 62MM
# 12
74110131A
GUMMIBAND 82MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
CLAMP, RUBBER 82MM
# 13
77510191A
SCHRAUBE TBEI M6X12 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TBEI M6X12
# 14
85550001A
UNTERLEGSCHEIBE
WASHER
# 15
74140381A
SCHELLE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CLAMP
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de KABELBOOM - BOBINE van de 749 S van uw 2005. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...