VERSNELLINGSBAK VOOR DUCATI 749 S 2005

VERSNELLINGSBAK voor Ducati 749 S 2005
 
(1)  79910491A
RUCKHOLFEDER
SPRING, RETURN
 
(2)  85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.2X20X1
 
(3)  77910391A
SCHRAUBE M8X21.5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X21.5
 
(4)  45520181A
SPERRKLINKE
GEAR FIXING CLICK ASSEMBLY
 
(5)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(6)  53910211A
SCHALTER LEERLAUFLEUCHTE
NEUTRAL SWITCH ASSY
 
(7)  77912033A
SCHRAUBE M16X1.5
SCREW, SPECIAL M16X1.5
 
(8)  027291090
DICHTUNG 16.2X24X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 16.2X24X2
 
(9)  066013143
GANGLOESEFEDER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GEAR SELECTOR SPRING
 
(10)  768351134
KUGEL 11MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL 11MM
 
(11)  180Z0031A
EINLEGEGABEL 1./4.-2./3.GANG
SHIFT FORK 1ST-4TH 2ND-3RD
 
(12)  180Z0041A
EINLEGEGABEL 5,, 6, GANG
SHIFT FORK 5TH-6TH
 
(13)  82113881A
BOLZEN FÜR GABEL
AXLE, GEAR SHIFT FORK 10X116 MM
 
(14)  85210051A
DISTANZSCHEIBE 1 MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
THRUST WASHER 1 MM
 
(15)  735001542
SEEGERRING 15 DIN 471 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP 15 DIN 471
 
(16)  88210061A
ROLLENSICHERUNGSRING (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NEEDLE RETAINING RING
 
(17)  82110701A
SPEZIALROLLE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPECIAL ROLLER
 
(18)  18220181A
VERSCHIEBENOCKEN
CAM, GEAR SHIFT
 
(19)  066013060
DISTANZSCHEIBE 45.2X49X1.0 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 1
(19)  85210941A
DISTANZSCHEIBE 45.2X49X0,9
THRUST WASHER 45.2X49X0.9
 
(20)  79912961A
GABELFEDER
RETURN SPRING
 
(21)  040009050
DISTANZSCHEIBE 10,5X16X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 10.5X16X0.5
(21)  076592205
DISTANZSCHEIBE 10,5X15X0,2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 0.2
 
(22)  88450341B
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RING 26X30X2.4
 
(23)  74810401A
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20)
NUT, FLANGE
 
(24)  18020261A
GABEL
CONTROL FORK
 
(25)  066013165
SCHALTHEBELSTIFT
GEARCHANGE LEVER PIN
 
(26)  82110011A
SCHALTWELLE
GEAR SELECTOR SHAFT
 
(27)  79915061A
RUECKHOLFEDER SCHALTHEBEL
SPRING, SHIFT RETURN
 
(28)  77150678B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
 
(29)  85211721A
SCHEIBE 6X14.2X1.3 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6X14.2X1.3
 
(30)  77151238B
SCHRAUBE TCEI M8X20 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M8X20
 
(31)  85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8X18X1.4
 
(32)  88110121A
ZENTRIERRING
CENTERING RING
 
(33)  82610261A
ENDANSCHLAGPLAETTCHEN
STOPPER PLATE
 
(34)  040029125
DISTANZSCHEIBE 15.5X22X0,2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.2
(34)  040029126
DISTANZSCHEIBE 15.5X22X0,5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 15.5X22X0.5
Onderdeelnummer Produkt
# 1
79910491A
RUCKHOLFEDER
SPRING, RETURN
# 2
85210532A
SCHEIBE 8.2X20X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8.2X20X1
# 3
77910391A
SCHRAUBE M8X21.5 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW M8X21.5
# 4
45520031A
45520181A
SPERRKLINKE
GEAR FIXING CLICK ASSEMBLY
# 5
85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
# 6
53910211A
SCHALTER LEERLAUFLEUCHTE
NEUTRAL SWITCH ASSY
# 7
77912032A
77912033A
SCHRAUBE M16X1.5
SCREW, SPECIAL M16X1.5
# 8
027291090
DICHTUNG 16.2X24X2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET 16.2X24X2
# 9
066013143
GANGLOESEFEDER (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GEAR SELECTOR SPRING
# 10
768351134
KUGEL 11MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
BALL 11MM
# 11
18010011A
180Z0031A
EINLEGEGABEL 1./4.-2./3.GANG
SHIFT FORK 1ST-4TH 2ND-3RD
# 12
18010021A
180Z0041A
EINLEGEGABEL 5, , 6, GANG
SHIFT FORK 5TH-6TH
# 13
066013070
82113881A
BOLZEN FÜR GABEL
AXLE, GEAR SHIFT FORK 10X116 MM
# 14
85210051A
DISTANZSCHEIBE 1 MM (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
THRUST WASHER 1 MM
# 15
735001542
SEEGERRING 15 DIN 471 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP 15 DIN 471
# 16
88210061A
ROLLENSICHERUNGSRING (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2) (PACKUNG MIT 2)
NEEDLE RETAINING RING
# 17
82110701A
SPEZIALROLLE (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SPECIAL ROLLER
# 18
18220181A
VERSCHIEBENOCKEN
CAM, GEAR SHIFT
# 19
066013060
DISTANZSCHEIBE 45.2X49X1.0 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 1
# 19
85210941A
DISTANZSCHEIBE 45.2X49X0, 9
THRUST WASHER 45.2X49X0.9
# 20
79910251A
79912961A
GABELFEDER
RETURN SPRING
# 21
040009050
DISTANZSCHEIBE 10, 5X16X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 10.5X16X0.5
# 21
076592205
DISTANZSCHEIBE 10, 5X15X0, 2 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SHIM TH. 0.2
# 22
88450341A
88450341B
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
RING 26X30X2.4
# 23
74810401A
GEFLANSCHTE MUTTER (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20) (PACKUNG MIT 20)
NUT, FLANGE
# 24
18010081A
18020261A
GABEL
CONTROL FORK
# 25
066013165
SCHALTHEBELSTIFT
GEARCHANGE LEVER PIN
# 26
82110011A
SCHALTWELLE
GEAR SELECTOR SHAFT
# 27
79915061A
RUECKHOLFEDER SCHALTHEBEL
SPRING, SHIFT RETURN
# 28
77150678B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
# 29
85211721A
SCHEIBE 6X14.2X1.3 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6X14.2X1.3
# 30
77151238B
SCHRAUBE TCEI M8X20 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M8X20
# 31
85211741A
85310021A
FEDERSCHEIBE 8 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 8X18X1.4
# 32
88110121A
ZENTRIERRING
CENTERING RING
# 33
82610091A
82610261A
ENDANSCHLAGPLAETTCHEN
STOPPER PLATE
# 34
040029125
DISTANZSCHEIBE 15.5X22X0, 2 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SHIM TH. 0.2
# 34
040029126
DISTANZSCHEIBE 15.5X22X0, 5 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
THRUST WASHER 15.5X22X0.5
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VERSNELLINGSBAK van de 749 S van uw 2005. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...