WATERPOMP - DYNAMO DEKSEL VOOR DUCATI 749 S 2005

WATERPOMP   DYNAMO DEKSEL voor Ducati 749 S 2005
 
(1)  26420172A
DREHSTROMGENERATOR DENSO
FLYWHEEL
 
(2)  24710831A
DECKEL, RITZEL
CHAIN PINION COVER
 
(3)  77150658B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
 
(4)  70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
 
(5)  77150648B
SCHRAUBE TCEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X14
 
(6)  77052508B
SCHRAUBE TE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TE M6X16
 
(7)  85211721A
SCHEIBE 6X14.2X1.3 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6X14.2X1.3
 
(8)  88450111A
SPRENGRING
CIRCLIP
 
(9)  70240102A
LAGER
BEARING
 
(10)  88640031A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
 
(11)  70240091A
KUGELLAGER 6000
BALL BEARING 6000
 
(12)  942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
 
(13)  24221071A
ASS.COP.ALT. SM-CO GRIGIO TI 749-999-RIC
GENERATOR COVER
 
(13)  24221071A
ASS.COP.ALT. SM-CO GRIGIO TI 749-999-RIC
GENERATOR COVER
 
(13)  24221071A
ASS.COP.ALT. SM-CO GRIGIO TI 749-999-RIC
GENERATOR COVER
 
(13)  24221071A
ASS.COP.ALT. SM-CO GRIGIO TI 749-999-RIC
GENERATOR COVER
 
(13)  24221071A
ASS.COP.ALT. SM-CO GRIGIO TI 749-999-RIC
GENERATOR COVER
 
(13)  24221071A
ASS.COP.ALT. SM-CO GRIGIO TI 749-999-RIC
GENERATOR COVER
 
(13)  24221071A
ASS.COP.ALT. SM-CO GRIGIO TI 749-999-RIC
GENERATOR COVER
 
(14)  71111601A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN DOWEL
 
(15)  77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X30
 
(15)  77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X30
 
(15)  77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X30
 
(16)  66810014A
WASSERPUMPENAUSLASSSTUTZEN
WATER PUMP DELIVERY PIPE UNION
 
(16)  66810014A
WASSERPUMPENAUSLASSSTUTZEN
WATER PUMP DELIVERY PIPE UNION
 
(17)  735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
 
(18)  937831524
WELLENDICHTRING 15X24X6
SEAL, OIL 15X24X6
 
(19)  77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
 
(19)  77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
 
(20)  77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
 
(21)  86010041A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN DOWEL
 
(22)  88640351A
O-RING
 
(23)  69923631A
DECKEL
COVER
 
(24)  77750493C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
 
(25)  85211201A
ALUMINIUM-DICHTUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
ALUMINIUM GASKET
 
(26)  93050051A
MECHANISCHE DICHTUNG
MECHANICAL SEAL
 
(27)  71311281B
DISTANZSTUECK
SPACER
 
(28)  93050062B
MECHANISCHE DICHTUNG
MECHANICAL SEAL
 
(29)  25120081A
WASSERPUMPE-TAUMELSCHEIBE
WATER PUMP ROTOR
 
(30)  85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
 
(31)  24721662A
WASSERPUMPENDECKEL
WATER PUMP COVER ASSY
 
(32)  85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
 
(33)  78050012A
GEWINDEVERSCHLUSS M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG, THREADED M10X1
 
(34)  85211141A
SCHEIBE 10X17X1.8
WASHER 10X17X1.8
 
(35)  83012351A
KABELFUEHRUNG
CABLE GUIDE
 
(36)  88110511A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
 
(37)  77253330ZF
SCHRAUBE
SCREW
 
(38)  55240201A
SENSOR STEUER & DREHZAHL
SENSOR, TIMING & RPM
 
(39)  78810761A
SENSORDICHTUNG 0,6 MM
GASKET, SENSOR 0.6 MM
(39)  78810761AA
SENSORDICHTUNG 0,8 MM
GASKET, SENSOR 0.8 MM
(39)  78810761AB
SENSORDICHTUNG 1.0 MM
GASKET, SENSOR 1.0 MM
 
(40)  77911982A
GEWINDEVERSCHLUSS M15X1
THREADED PLUG M15X1
 
(41)  77150678B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
 
(42)  77150652BB
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
 
(43)  85310031A
FEDERSCHEIBE 6 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 6 MM
 
(44)  85211761A
SCHEIBE 6.4X12.5X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(44)  85211761A
SCHEIBE 6.4X12.5X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
 
(45)  88640331A
O-RING 17,96X2,62 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING 17.96X2.62
Onderdeelnummer Produkt
# 1
26440171A
26420172A
DREHSTROMGENERATOR DENSO
FLYWHEEL
# 2
24710831A
DECKEL, RITZEL
CHAIN PINION COVER
# 3
77150658B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
# 4
70250081A
KUGELLAGER 6003 TN9 C3
BALL BEARING 6003 TN9 C3
# 5
77150648B
SCHRAUBE TCEI M6X14 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X14
# 6
77052508B
SCHRAUBE TE M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TE M6X16
# 7
85211721A
SCHEIBE 6X14.2X1.3 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 6X14.2X1.3
# 8
88450111A
SPRENGRING
CIRCLIP
# 9
70240102A
LAGER
BEARING
# 10
88640031A
O-RING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
O-RING
# 11
70240091A
KUGELLAGER 6000
BALL BEARING 6000
# 12
942470014
FLUESSIGE DICHTUNG
LIQUID GASKET
# 13
24220543A
24221071A
ASS.COP.ALT. SM-CO GRIGIO TI 749-999-RIC
GENERATOR COVER
# 14
040049240
71111601A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PIN DOWEL
# 15
77150718B
77110471A
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X30
# 16
66810013A
66810014A
WASSERPUMPENAUSLASSSTUTZEN
WATER PUMP DELIVERY PIPE UNION
# 17
735033380
SPRENGRING (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
CIRCLIP
# 18
937831524
WELLENDICHTRING 15X24X6
SEAL, OIL 15X24X6
# 19
77110518B
SCHRAUBE TCEI M6X25 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
SCREW TCEI M6X25
# 20
77150668B
SCHRAUBE TCEI M6X18 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X18
# 21
001152010
86010041A
BEZUGSSTIFT (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
PIN DOWEL
# 22
88640351A
O-RING
# 23
69923631A
DECKEL
COVER
# 24
77750493C
SCHRAUBE (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW
# 25
85211201A
ALUMINIUM-DICHTUNG (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
ALUMINIUM GASKET
# 26
93050051A
MECHANISCHE DICHTUNG
MECHANICAL SEAL
# 27
71311281B
DISTANZSTUECK
SPACER
# 28
93050062B
MECHANISCHE DICHTUNG
MECHANICAL SEAL
# 29
25120081A
WASSERPUMPE-TAUMELSCHEIBE
WATER PUMP ROTOR
# 30
85250231A
DICHTUNG (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
GASKET
# 31
24721662A
WASSERPUMPENDECKEL
WATER PUMP COVER ASSY
# 32
85250241A
SCHEIBE 10X14X1 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER 10X14X1
# 33
78050012A
GEWINDEVERSCHLUSS M10X1 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
PLUG, THREADED M10X1
# 34
85211141A
SCHEIBE 10X17X1.8
WASHER 10X17X1.8
# 35
83012351A
KABELFUEHRUNG
CABLE GUIDE
# 36
88110511A
KABELDURCHFUEHRUNG
FAIRLEAD
# 37
77253330ZF
SCHRAUBE
SCREW
# 38
55240201A
SENSOR STEUER & DREHZAHL
SENSOR, TIMING & RPM
# 39
78810761A
SENSORDICHTUNG 0, 6 MM
GASKET, SENSOR 0.6 MM
# 39
78810761AA
SENSORDICHTUNG 0, 8 MM
GASKET, SENSOR 0.8 MM
# 39
78810761AB
SENSORDICHTUNG 1.0 MM
GASKET, SENSOR 1.0 MM
# 40
77911982A
GEWINDEVERSCHLUSS M15X1
THREADED PLUG M15X1
# 41
77150678B
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
# 42
77150652BB
SCHRAUBE TCEI M6X16 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SCREW TCEI M6X16
# 43
85310031A
FEDERSCHEIBE 6 MM (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
SPRING WASHER 6 MM
# 44
734306N01
85211761A
SCHEIBE 6.4X12.5X1.6 (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10) (PACKUNG MIT 10)
WASHER
# 45
88640331A
O-RING 17, 96X2, 62 (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5) (PACKUNG MIT 5)
O-RING 17.96X2.62
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de WATERPOMP - DYNAMO DEKSEL van de 749 S van uw 2005. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...